Домой / Гороскоп Тільця на 2018 рік Собаки

Гороскоп Тільця на 2018 рік Собаки

  • Загальні тенденції року Собаки
  • Любовний гороскоп Тельцям
  • Фінанси та кар’єра
  • Емоційний фон і здоров’я
  • Жіночий гороскоп на 2018
  • Гороскоп для чоловіка-Тельця

Загальні тенденції 2018 року

Господиня 2018 Жовта Земляний Собака обіцяє, що це буде рік спокійний, наповнений оптимізмом. Заступництво отримають працьовитим, активні люди. Хто прагне досягти кар’єрного росту, отримає заохочення, якщо докладе для цього максимум зусиль. Собака віддана тварина, в будь-якій ситуації захищає свого господаря. Хорошим знаком стане, якщо прийшов до влади людина, був народжений в цей рік.

Господиня року не любить ледарів, підлабузників. Їм не вдасться досягти якихось висот у кар’єрі. Багато змушені будуть піти зі свого поста. Представнику знаку Тельця протягом року потрібно постаратися отримувати більше знань, ніж ділитися ними. Їм більше підійде роль учня, ніж вчителі. У кожній родині, колективі, де на чолі буде людина, народжена у рік Собаки, запанує спокій і безтурботність.

Для Тельця рік пройде в клопотах і турботах про дім. Люди знаку Тельця, в основному, врівноважені, якщо для них надані комфортні умови. Гороскоп обіцяє, що в 2018 зірки такі умови нададуть. У сім’ях можуть виникати проблеми, але вони будуть незначними. Влітку імовірні проблеми зі здоров’ям. На початку осені можна запланувати спільний відпочинок на морі. Це зміцнить союз сімейних Тельців, можливо поява нового члена сім’ї. Самотні представники знаку зустрінуть свою половину. Осінь – найкращий час для укладення шлюбу, який буде довгим і щасливим.

Любовний гороскоп Тельцям

Для Тельців рік пройде у стані закоханості. Можуть виникнути деякі розчарування і переживання в особистих відносинах. На початку року можливі конфлікти з близькою людиною. Причиною буде нерозуміння душевного стану Тільця його другою половиною. Вся справа в тому, що Тельцям захочеться різко поміняти звичний, усталений сімейний побут, але гороскоп не радить вести себе занадто прямолінійно – це може стати перешкодою в сімейне щастя.

До середини року все заспокоїться. Телець по натурі щирий і розуміє встане, по-іншому подивиться на життєві обставини. Всі проблеми будуть вирішуватися самостійно, без залучення до їх вирішення близьких йому людей. Ніхто не дізнається про особисті переживання Тільця, і його романтична натура дозволить зробити все для коханої людини.

Ключовим моментом стане домашнє спокій і затишок. Гороскоп радить приділити більше уваги дітям і батькам. Цілком ймовірно, що батьки допоможуть визнання в суспільстві. Шлюби, які будуть укладені в рік Собаки, виявляться довгими і міцними. В сім’ї можуть народитися діти і онуки. Господиня року буде вподобу тим, хто докладе всіх зусиль для збереження миру в сім’ї.

Гороскоп радить бути частіше зі своєю другою половинкою, восени заплануйте подорож на море. Він скріпить ваш союз. Самотні Тельці – дерзайте, проявіть ініціативу і у вас є всі шанси влаштувати своє особисте життя!

Гроші та кар’єра в рік Собаки

2018 рік для багатьох буде успішним для кар’єрного зростання. Телець зможе досягти багато, якщо буде докладати зусилля для підтримки хороших відносин з колегами по роботі. Рекомендується удосконалювати свої професійні знання і навички. Не відмовляйтеся від отримання додаткових знань – це буде навчання або відрядження. Прагнення Тельця до професійного зростання і гарне відношення з колегами буде помічено керівництвом – все це буде сприяти кар’єрному росту.

Перша половина року обіцяє бути спокійною і результативною. Тельці, зайняті предпренимательской діяльністю зможуть розширити свій бізнес. Можливо, що це станеться в іншому місті чи навіть країні. Гороскоп радить не упускати такий шанс, для цього складуться сприятливі умови. Операції з комерційною нерухомістю будуть успішними. Невеликі перешкоди можливі із-за складного законодавства або форс-мажору.

Тельці, займають керівну посаду повинні бути готові до перевірок. Друге півріччя буде дещо напруженим. Проблеми можуть виникнути із-за конфлікту з приводу грошей. Не всі навколишні працьовитого і відповідального Бика будуть володіти тими ж властивостями. Може бути і відвертий обман з боку партнерів або колег.

Гроші в 2018 році в борг краще не давати, особливо великі суми. Протягом року Телець буде відчувати легке невдоволення своїм фінансовим становищем, незважаючи на те, що в цілому дохід буде стабільним.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Емоційний фон і здоров’я в 2018 році

Гороскоп на 2018 рік для Тільця характеризується невисоким фізичним потенціалом. Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути із-за зайвої ваги. Необхідно переглянути спосіб життя. Для цього доведеться докласти зусилля. Не забувайте, що господиня року заохочує тих, хто трудиться.

Необхідно помірне правильне харчування і заняття спортом. Тельці іноді починають панікувати з-за дрібних неприємностей зі здоров’ям. Не варто переживати, адже недаремно говорять, що «всі хвороби від нервів». Слід відмовитися від звички «заїдати» всі неприємності. Необхідно стежити за харчуванням, не переїдати. У цьому році є всі шанси скинути зайву вагу і поліпшити свій фізичний стан. Для цього зробіть над собою зусилля – змусьте себе регулярно займатися будь-яким видом спорту.

Можна почати робити зарядку будинку і відвідувати басейн. Тільки працьовитим буде супроводжувати удача. Не лінуйтеся! Результат вже в середині року буде вражаючим.

Гороскоп радить водіям бути уважними на дорогах у першій половині року, ймовірні невеликі ДТП. Тим, хто часто хворіє, рекомендується переглянути звичні методики лікування, новий підхід до дозволить повністю позбутися від деяких хвороб.

Цей рік може принести повне одужання тим, хто в це вірить і докладе максимум зусиль. Незважаючи на любов Собаки до трудоголікам, в цьому році їм рекомендується трохи зменшити темп, щоб не підірвати своє здоров’я. Не варто забувати про відпочинок. Можна поєднати його з відвідуванням басейну або сауни. Тим самим зняти напругу після інтенсивної праці.

Гороскоп Жінки-Тельця

У рік Собаки особисте життя може змінитися кардинально. Самотні жінки зустрінуть свою пару і виникне бажання підкоритися коханому чоловікові. У другій половині року стосунки стабілізуються і може виникнути бажання вступити в законні відносини. Не варто упускати таку можливість, адже господиня року обіцяє щасливий шлюб.

Жінка сміливо може починати ремонт у квартирі – він обов’язково буде вдалим. Гороскоп рекомендує особливу увагу заміжній жінці приділити затишку в сімейних відносинах. Для цього потрібно створити комфортні умови для житла, приділяти більше уваги дітям. Можливо, потрібно щось поміняти або освіжити в інтер’єрі своєї квартири. Це помітять і оцінять ваші рідні.

У лютому буде багато роботи і можливо просування по кар’єрних сходах або зміна місця роботи. При цьому затишок і стабільність будинку, повинні бути на першому плані. У рік Собаки можна зайнятися поліпшенням своєї фігури. Тим, хто страждає надмірною вагою, є всі шанси скинути зайві кілограми, але для цього необхідно прикласти зусилля.

У першому кварталі вдалими стануть подорожі. Самотнім жінкам гороскоп радить переглянути своє ставлення до протилежної статі в травні-червні. У цей період можна привернути увагу людини, яка, можливо, стане вашим близьким на довгі роки. Необхідно пам’ятати, що в рік Собаки, людина який виявить до вас самі відверті почуття, зможе стати вірною половинкою на все життя.

Гороскоп чоловіка-Тельця

Для чоловіків, що працюють в команді, дуже важливим буде мати добрі стосунки з колегами. У важку хвилину вони допоможуть порадою і справою. Варто проявити ініціативу, показати свій професіоналізм. Керівництво оцінить ваше завзяття і підвищення в посаді цілком можливо. Однак варто остерігатися нечистих на руку колег і партнерів, які можуть підставити або обдурити чесних і прямолінійних Тельців.

Бізнесмени повинні поставитися уважніше до своїх партнерів. Можливе об’єднання бізнесу, для цього можна залучити родичів. При підписанні договорів намагайтеся максимально отримати прибуток для себе. Такий контракт принесе довгострокове співробітництво. У рік Собаки чоловіки повинні бути уважними до фінансів. Гроші в борг давати тільки тим, кому ви довіряєте.

У першій половині року не слід вкладати кошти в нові проекти і бізнес. Якщо правильно розпорядитися фінансами, то в середині літа можна отримати значне збільшення доходів. У сімейних відносинах Телець має більше довіряти своїм близьким, а не здійснювати постійний контроль. У конфліктних ситуаціях намагайтеся подивитися на себе з боку.

Чоловіки повинні пам’ятати про правильний спосіб життя. У рік Собаки може стати переломним у питанні здоров’я. Необхідно не лише працювати, але і дати своєму організму періодично розслаблятися. Прикладіть зусилля для скидання зайвої ваги, якщо він є. Господиня року допоможе тим, хто не лінується, а докладає максимум зусиль, як в роботі, так і в здоров’ї й особистому житті. Восени самотні чоловіки мають всі шанси зустріти жінку, яка стане бажаною супутницею на довгі роки.

Смотрите также

День театру в 2020 році: якого числа

У 2020 році День театру в Росії і в усьому світі відзначатимуть в один день, …