Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

  • Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки;
  • Любовні стосунки в 2018 році;
  • Фінансовий гороскоп для Овна;
  • Здоров’я та емоційний фон;
  • Чим порадує жінку-Овна Жовта Собака;
  • Чоловік-Овен і його гороскоп на 2018 рік

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки

Рік Собаки, принесе спокій і позитивні емоції. Доведеться переглянути погляди на багато негативні явища. Люди стануть терпиміше. Господиня року відрізняється добродушним характером, відданістю.

Впертий Баран, починаючи з січня, буде докладати зусиль для виконання своїх амбітних планів. Адже у нього в голові купа ідей, проектів, спрямованих на підвищення кар’єрного зростання та збільшення прибутку.

Поруч має бути людина, здатна стримувати «жвавість» впертого і критично оцінювати його вчинки. Інакше, Овен, захоплений своїми ідеями, може довго ганятися за ілюзорними примарами і в результаті, залишитися ні з чим.

Собака любить активних, і вони отримають підтримку, якщо направлять свою головну рису — упертість — в потрібному напрямку. Навесні їм доведеться зробити вибір між кар’єрою і любов’ю. Якщо на першому місці стоїть робота, то слід забути про свої почуття, так як вони будуть заважати кар’єрі.

Жовта Собака допоможе отримання високої посади. Овни завдяки своїй завзятості в досягненні наміченої мети, отримають прихильність від господині року. Наприкінці весни їм представиться можливість отримання великих заробітків, виїхати на роботу за кордон або переїхати в іншу країну.

Влітку чекають великі витрати коштів на друзів, родичів. Це буде час великих фінансових витрат, тому потрібно дотримуватися пильність. В цьому році особливо уважно потрібно ставитися до будь-яких грошових вкладень.

Представники цього знака люблять приділяти увагу своєму здоров’ю, тому не нехтуйте профілактичними заходами. Це може бути обстеження з подальшим лікуванням. Не можна відмовлятися від цього через брак часу.

Гороскоп попереджає, що восени представники знаку повинні стежити за своїми висловлюваннями та вчинками на роботі. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, постарайтеся свій «бичачий» характер не показувати перед керівництвом. Будьте гнучкіші, доведеться підлаштовуватися під вище керівництво, інакше є ризик втратити вигідної роботи.

Любовний гороскоп Овна

Рік 2018 буде відрізнятися миром і благополуччям у сімейних відносинах. Стане менше розлучень. Сімейні представники не дадуть жодного приводу сумніватися у своїх почуттях близькій людині. Господиня року буде протегувати парам, які перебувають тривалий час у шлюбі.

Між тим, в кінці зими-на початку весни у сімейних представників знаку можуть виникнути відносини поза сім’єю. Це спричинить сварки з другою половиною. Овен буде байдужий до домашніх проблем, а ставлення до дітей, навпаки, стане більш уважним і теплим.

Він всіляко стане їм допомагати, в тому числі і матеріально. Але до липня в Овна виникне сплеск почуттів до своєї другої половини. Можливо, в цей час подружжя в розлученні. Представник цього вогняного знаку докладе максимум зусиль для повернення коханої людини.

Це йому вдасться лише в серпні, можливо для цього необхідно з’їздити в подорож. Це зблизить пару, і почуття спалахнуть по-новому. Партнер змінить свій погляд на сімейні цінності. Задумається про майбутні перспективи. Велика ймовірність, що щаслива пара дізнається, що у них буде дитина.

Восени «упертюх» буде відчувати певний вакуум в спілкуванні. Він буде незадоволений своєю зовнішністю. В цей час необхідно прислухатися до своєї коханої, постаратися змінити поведінку, так як радить близька людина.

В кінці листопада одинокий представник впертого знака відчує приплив сил. Спробує повністю розкритися і завоювати кохану людину. Він випробує масу позитивних емоцій.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

2018 — рік фінансового підйому та кар’єрного росту

Символ року буде допомагати працьовитим і активним. Кар’єристам Овнам буде супроводжувати удача протягом року. Вони будуть готові пожертвувати сімейними відносинами і особистим часом заради досягнення кар’єрного зростання.

Гороскоп припускає, що вже влітку можливе отримання бажаної посади. Є всі шанси запровадити свій проект. Можливо, доведеться заміщати керівника. Проявивши всі свої ділові якості, Овна оцінять і запропонують високу посаду.

Щоб утриматися на високому посту, потрібно бути стриманим, не вступати в непотрібні суперечки з колегами по роботі і начальством. Надмірна запальність і нестриманість можуть надати ведмежу послугу. Постарайтеся на час заховати свої амбіції, і тоді господиня року підтримає вас у важких ситуаціях.

Представники знаку вміють поводитися з фінансами. Завдяки своєму чуттю, в лютому – березні вони переведуть свої фінанси в дорогоцінні метали, цінні папери або нерухомість. Тим самим надійно захистять свою сім’ю.

Влітку, завдяки отриманню високої посади, є можливість значно покращити своє матеріальне становище. Восени можливі великі витрати: на автомобіль або нерухомість. Це буде вигідним вкладенням грошей. Особливо покупка квартири.

Символ року – Собака — стане берегинею дому. Зробіть своє нове житло затишним і комфортним. Господиня року стане сприяти людям працьовитим, активним.

У 2018 році не слід брати гроші в борг. Небажані кредити в банку. У рік порядку і стабільності потрібно розраховувати на свої можливості.

Здоров’я та емоційний фон у 2018 році

Вічно зайнятий Овен не звик піклуватися про своє здоров’я. Гороскоп на 2018 рік радить провести профілактичне обстеження організму. Якщо знадобиться, провести курс лікування. Зробити це необхідно до кінця весни. Адже захворювання, виявлене на ранній стадії, можливо швидко вилікувати. Інакше, можуть бути неприємні ускладнення.

Гороскоп рекомендує звернути увагу на стан кісток. Із-за браку кальцію, можливі загострення остеохондрозу, переломи. Слід з початку року подбати про правильне харчування і спосіб життя.

Рік 2018 сприятливий для тих, хто протягом року буде приділяти увагу своєму способу життя. Необхідно з настанням року перейти на збалансоване харчування. Зайнятися профілактикою захворювань: почати загартовуватися, зробити масаж, відвідувати басейн.

Підберіть заходи, які приносять не тільки користь здоров’ю, але і піднімуть настрій. Це буде сприяти загальному позитивному емоційному фоні. Рік Собаки в основному спокійний і вогненному знаку потрібно притримувати себе в стресових ситуаціях. Думати більше про родинне вогнище, не дивлячись на те, що кар’єра у Овнів буде на першому місці.

Що очікує жінку-Овна

Жінки цього знаку звикли все вирішувати самостійно. У рік Собаки спробуйте стримати свій запал. Приділити більше уваги сім’ї, дому. Кар’єру доведеться пересунути на другий план.

Створіть затишок у своїй оселі, господиня року це оцінить. Займіться ремонтом, подбайте про свою близьку людину. Гороскоп радить не проявляти надмірну «впертість» у відносинах з другою половиною, особливо якщо він того ж знака.

Проявіть мудрість: нехай чоловік думає, що він головний в сім’ї. Собака буде вам вподобу. Адже вона не тільки віддана, але і трохи хитра. Вона любить стабільність та спокій. Не слід «злити» по дрібницях це домашня тварина.

Самотні жінки можуть зустріти в 2018 році чоловіка, який своєю харизмою зможе зломити їх впертий характер. Жінка стане лагідною і ніжною.

В цьому році рекомендується приділити увагу своєму здоров’ю. Займіться зовнішнім виглядом: змініть зачіску, змініть гардероб. Ваш чоловік це оцінить.

Вдалим буде і літо 2018 року. Багато жінки зможуть знайти для себе цікаве заняття і нарешті відпочити. Гороскоп обіцяє, що в кінці літа на початку осені, багато дізнаються, що стане матір’ю.

У грудні ймовірність отримання численних позитивних емоцій. На багато ситуації жінка буде дивитися більш лояльно, стане мудрішим. У рік Жовтого Земляного Собаки, жінка зобов’язана бути господинею дому, хранителькою вогнища.

Гороскоп чоловіка-Овна на 2018 рік

Дуже сприятливий рік для кар’єрного зростання чоловіки. Представник цього знаку звик досягати своєї мети будь-якими способами. Особливо це стосується роботи. У рік Собаки, він повинен показати всі свої ділові якості, таким чином, він зможе добитися високої посади.

Для цього йому доведеться притримати свої «бичачі» амбіції. Не вступати в непотрібні суперечки з начальством. Гороскоп рекомендує чоловікові бути гнучкішими, не показувати свій характер.

Собака любить працьовитих, ініціативних. Всі ці якості є в Овна. У гонитві за високою посадою не можна забувати про своє здоров’я. На початку року необхідно змусити себе пройти профілактичне обстеження.

Можливі проблеми із захворюванням кісткової системи. Почавши вчасно лікування, все закінчиться благополучно. Овен володіє природною інтуїцією, що стосується фінансів. В кінці зими – початку весни гороскоп рекомендує вкласти капітал в нерухомість. Це буде вдалий проект. Влітку можливе підвищення в посаді. Покращиться матеріальне становище. Необхідно правильно розпорядитися грошима. Небажано жити в дол або брати кредити (особливо невеликі покупки або подорожі).

Сімейним чоловікам рекомендується на початку осені виїхати в подорож зі своєю другою половиною. Це закріпить ваші відносини. Самотній чоловік вогняного знаку зможе зустріти жінку, яка, можливо, стане супутницею на все життя. Цей шанс випаде йому в кінці 2018-го року.

Смотрите также

Гороскоп Тільця на 2018 рік Собаки

Загальні тенденції року Собаки Любовний гороскоп Тельцям Фінанси та кар’єра Емоційний фон і здоров’я Жіночий …