Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Гороскоп на 2021 рік для Змії

Гороскоп на 2021 рік для Змії

Гороскоп для Змії на 2021 рік обіцяє представникам знаку багато вражень і захоплюючих подій. Рік буде емоційним, насиченим. Особливо яскравими виявляться подорожі – всі поїздки, заплановані в період заступництва Білого Металевого Бика, пройдуть гладко. У Змій буде багато шансів просунутися по службі і розбагатіти. Головне – в потрібний момент не побоятися взяти ініціативу на себе.

Характеристика знака

Гороскоп на 2021 год для Змеи

Представники знаку відрізняються мудрістю і проникливістю. Вони завжди прагнуть до нових знань, після чого успішно застосовують їх у життя. До Змій часто ходять за порадами – вони не просто розумні, але і володіють чудовою інтуїцією.

Навколо цього знаку багато таємничості. Такі особистості не люблять поширюватися про себе і своїх планах і знають ціну словами. Якщо вони щось пообіцяли, то обов’язково виконають, чого б це їм не коштувало. Змії вимогливі не тільки до себе, але й до оточуючих. Якщо одного разу зрадити їх, вони цього ніколи не забудуть. Мститися не стануть – це не в їхньому характері, але і близько до себе більше не підпустять.

Люди, народжені під цим символом, вміють підтримати розмову на будь-які теми. Вони красномовні, інтелігентні, виховані і бачать співрозмовників наскрізь. Перемогти їх в суперечці практично неможливо. Вони готові витратити всю енергію на доказ своєї правоти.

Що чекає представників знаку в 2021 році

Гороскоп на 2021 год для Змеи

В цілому рік Білого Металевого Бика буде плідним і вдалим. Астрологи радять звернути увагу на наступні періоди:

 • Зима. Будуть незначні проблеми на роботі, пов’язані з заздрістю колег. Знадобиться терпіння і підтримка близьких, щоб впоратися з ситуацією. Не варто засмучуватися з цього, ніяких негативних наслідків підступи недоброзичливців мати не будуть.
 • Весна. Найкращий час для відпочинку і подорожей. Якщо Змія знайде час і можливість відправитися у відпустку всією сім’єю, це дозволить налагодити стосунки з рідними і зарядитися енергією для майбутніх перемог.
 • Літо. Час кар’єрного піку. Саме в цей період з’явиться відразу кілька шансів добре заробити і отримати високу посаду. Можливо, для отримання більшого прибутку доведеться навіть піти з минулого робочого місця.
 • Осінь. Змії відчують прилив сил, який краще направити на отримання нових умінь і навичок – піти на курси підвищення кваліфікації, освоїти нові програми, зайнятися творчістю та ін.

На початку року представникам знака може здатися, що вони ні на що не здатні професійних негараздів. Однак кмітливість, мудрість і аналіз зроблених помилок допоможуть підняти самооцінку і впоратися з ситуацією.

Гороскоп для чоловіка

Гороскоп на 2021 год для Змеи

В цілому для чоловіків, народжених під цим символом, рік буде благополучним. Завдяки енергійності та працьовитості їм вдасться помітно просунутися по кар’єрних сходах і проявити себе як відповідальних і перспективних співробітників. Важливо знайти час не тільки на роботу, але і на сім’ю і друзів, інакше вони відчують себе непотрібними.

Астрологи попереджають, що для виконання прогнозів необхідно буде проявити терпіння і наполегливість – основні якості, які цінує Білий Металевий Бик. Не потрібно шукати незаконні шляхи збагачення – для досягнення бажаного достатньо буде вчасно виявити ініціативу на офіційній роботі.

Гороскоп для чоловіків-Змій в 2021 році обіцяє їм:

 • нові корисні знайомства під час подорожей за кордон;
 • значне поліпшення матеріального добробуту;
 • покупку дорогої речі, про яку давно мріяли;
 • врегулювання конфліктів в сім’ї, які вже давно назрівали.

Гороскоп для жінки

Гороскоп на 2021 год для Змеи

2021 рік для жіночої половини Змій ознаменується втіленням вже давно виношуваних планів. Для представницям цього знаку треба розробити чіткий план дій і не сподіватися на “авось”. Навіть винахідливість та кмітливість, властиві символу, не допоможуть досягти бажаного без ретельної підготовки.

У гороскопі для жінок-Змій на 2021 рік астрологи рекомендують взимку більше спілкуватися з рідними і не боятися говорити на відверті теми. Якщо є проблеми, після озвучення вирішити їх стане набагато простіше. Навесні краще зайнятися кар’єрою. Підготувати стратегію, спланувати кожен етап і строго виконувати всі намічені пункти. Бик допоможе в цій справі.

Літо — найкращий час, щоб подбати про своє здоров’я. Хронічні захворювання можуть проявитися саме в цей період, тому краще підготуватися до них і провести профілактичні заходи. Не зайвим буде пасивний відпустку на пляжі. Восени можна дозволити собі придбати те, про що так давно мріяли. Не варто економити. Прибуток, отримана протягом року, що покриє всі витрати.

У творчості у Змій будуть нетривалі застої. Впоратися з ними допоможуть спілкування з друзями і близькими, відвідування історичних і культурних визначних пам’яток.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Змеи

Представника знака стануть більш чуйними і лагідними, що допоможе їм налагодити взаєморозуміння з протилежною статтю. В цілому Білий Металевий Бик принесе Зміям стабільність у романтичній сфері, подарує відчуття власної необхідності для іншої людини.

У сімейних пар можливі конфлікти на побутовому ґрунті, вирішити які можна за допомогою компромісу. Комусь з партнерів навіть доведеться переглянути свої погляди на сімейне життя. Тут знадобиться вміння прислухатися до думки рідних.

Для партнерів, ще не перебувають в офіційному шлюбі, цей рік може стати фатальним: далі або весілля, або остаточне розставання. Довіра і повага у відносинах відіграють вагому роль.

Якщо ви вільні, то рік Бика – відмінний час для Змії знайти свою другу половину. Не варто відкидати несподівані знайомства або знаки уваги від невідомих шанувальників. Цілком ймовірно, що це і є доля.

Астрологи радять самим проявляти ініціативу і не пред’являти до партнера завищених вимог.

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Змеи

Будь-які матеріальні проблеми в 2021 році обійдуть Змій стороною. У першій половині року очікується великий прибуток – можливе підвищення на роботі, дохід від минулих капіталовкладень, виграш цінного призу або істотне спадщину. Частину грошей можна сміливо витратити на відпустку, ремонт житла, купівлю нового автомобіля. Інше краще вкласти в інвестиції або нерухомість для отримання подальшої прибутку.

Не варто ділитися своїми досягненнями і накопиченнями з оточуючими – у багатьох можуть виникнути ідеї, як шахрайськими прийомами виманити кошти зі скарбнички представників знаку.

Зміям не рекомендується позичати гроші в борг навіть родичам – на цьому грунті можуть виникнути серйозні конфлікти, а за ними і повний розрив всіляких зв’язків з боржниками. Кредити також небажані.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2021 год для Змеи

На самому початку року Білий Металевий Бик приготував Зміям випробування – заздрість колег, велика відповідальність, складні завдання. У якийсь момент може з’явитися відчуття, що впоратися з цим не вистачить сил. Це неправда. У знака досить навичок і знань, щоб успішно виконати всі завдання і показати себе з кращого боку.

Становище стабілізується ближче до середини весни. У цей період Змії почнуть розробляти план підвищення по службі, зможуть зайнятися підготовкою власного проекту. Відносини з колективом налагодяться, дехто з колег навіть допоможуть у виконанні задумки.

Влітку кар’єра піде в гору. Якщо проявити ініціативу і не побояться експериментів, бізнесмени зможуть укласти вигідні контракти і знайти надійних партнерів.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 год для Змеи

Проблеми зі здоров’ям Змій практично не потурбують. Сезонні захворювання обійде стороною, якщо прийняти належні заходи профілактики: пропити курс вітамінів (проконсультувавшись перед цим з лікарем), є більше овочів і фруктів, подбати про особисту гігієну і не забувати про фізичні навантаження.

Нудьга може напасти на представників символу на початку року. Важливо не відмовлятися від допомоги близьких. Самостійно створюючи собі свято (похід в кіно, улюблена їжа, приємні дрібниці), можна легко перемогти депресію.

Загострення хронічних хвороб не передбачається.

Відомі люди, народжені під знаком Змії:

 • Федір Достоєвський;
 • Володимир Маяковський
 • Андрій Миронов;
 • Георгій Віцин;
 • Мохаммед Алі;
 • Стівен Хокінг;
 • Дмитро Медведєв;
 • Кім Чен Ір;
 • Том Харді;
 • Одрі Хепберн;
 • Олександр Масляков;
 • Деніел Редкліфф.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи обіцяє багато хорошого і цікавого. У більшості життєвих сфер …