Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Гороскоп на 2021 рік для Тигра

Гороскоп на 2021 рік для Тигра

Рік Бика обіцяє бути спокійним – на це вказує гороскоп на 2021 рік для Тигра. В цілому, переживати представникам цього знаку не про гряде час стабільності і достатку, а з можливими випробуваннями вони впораються граючись. Але про все по порядку.

Загальна характеристика

Гороскоп на 2021 год для Тигра

Люди, народжені в рік Тигра, демонструють природжені лідерські якості. Незважаючи на стриманий і спокійний вигляд, в душі завжди вирують пристрасті. Більшість Тигрів – справжні бунтарі, з легкістю що порушують правила, в тому числі й ті, які самі встановлюють для інших. Великодушні і справедливі, вони чекають такого ж ставлення від оточуючих, на чому нерідко обпікаються.

Типові риси:

  • чарівність;
  • прямолінійність;
  • щедрість;
  • імпульсивність;
  • запальність;
  • авантюризм.

Тигри виступають на захист слабких, не зазнають несправедливості. Відрізняються імпульсивністю і запальністю, але ніколи не йдуть на поводу у власних емоцій. В юності бувають легковажні, легко захоплюються новими ідеями, але і швидко остигають, тому не доводять розпочате до кінця. З віком стають більш стриманими і розважливими.

Що рік Бика готує Тиграм

Гороскоп на 2021 год для Тигра

Наступний рік обіцяє бути вдалим у всіх сферах. Бик благоволить Тигру, настає час, коли можна розслабитися і пожинати плоди своїх праць. Цей період обіцяє бути насиченим, але обійдеться без неприємних сюрпризів.

Головне випробування року – кар’єрні злети і падіння. Робочі питання вимагають пильної уваги, але зусилля обов’язково будуть винагороджені. Головна нагорода року – міцне здоров’я і прилив сил. Астрологи рекомендують скористатися цим для досягнення нових висот, наприклад, у спортивних змаганнях. Головне питання рік звучить так: «Зупинитися на досягнутому, або піти на поводу у своїх амбіцій?». Втім, у глибині душі кожен знає відповідь.

Протягом року представники знаку помітять, що до них активно тягнуться слабкі і потребують підтримки. Загострене почуття справедливості не дозволить залишитися осторонь, але важливо вміти відокремлювати зерна від плевел, інакше недоброзичливці можуть цим скористатися.

Гороскоп для чоловіка

Гороскоп на 2021 год для Тигра

Чоловіків-Тигрів чекає насичений рік. Без труднощів не обійдеться, але представники знаку з блиском їх подолають.

Гороскоп на 2021 рік для Тигра-чоловіки попереджає про можливі проблеми на роботі. У перший квартал року належить вирішити безліч завдань, матеріальне благополуччя під загрозою. У цей складний період необхідно докласти максимум зусиль, щоб уникнути конфліктів з колегами та начальством. Наберіться терпіння – до літа все стабілізується.

Сімейні чоловіки можуть розраховувати на підтримку з боку дружини. У цей період не варто приховувати почуття від близьких, адже вони готові допомогти. Астрологи обіцяють зміцнення сімейних відносин. З другого кварталу року слід замислитися про нові заняттях або відпустці – після напруженої роботи Тигру потрібен відпочинок. Восени можуть виникнути конфлікти з колегами. Важливо зберегти обличчя і не вступати в конфронтацію, тоді можна розраховувати на прихильність начальства або підвищення по службі.

Неодружених чоловіків чекають романтичні знайомства. Придивіться до колег – цілком можливо, що палиці в колеса вам ставлять не просто так, а в надії привернути увагу.

Прогноз для жінки-Тигра

Гороскоп на 2021 год для Тигра

На відміну від чоловіків, Тигрицям не варто турбуватися про робочі справи – ця сфера залишається стабільною. У гороскопі на 2021 рік для Тигра-жінки переважає розміреність і стабільність.

Рік сприятливий для нових починань. Астрологи рекомендують задуматися про додаткове джерело доходу, освоїти нові навички або зайнятися спортом. Сприятливий період для кар’єрних звершень – вся друга половина року.

Заміжні дами можуть зіткнутися з нудьгою. У цьому випадку необхідно зайнятися реалізацією свого творчого потенціалу або саморозвитком. Самотні жінки можуть розраховувати на романтичні знайомства, нові стосунки навряд чи будуть серйозними. Рік сприятливий для змін. Хорошим рішенням стане кардинальна зміна іміджу. У другій половині року очікується незвичний прилив сил. Енергії буде так багато, що можна сміливо починати нові довгострокові проекти, як в роботі, так і в будь-якому іншому справі.

Натхнення прийде до Тигрицям в середині літа і залишиться до кінця року. Це відмінний час для реалізації творчих планів.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Тигра

В особистих стосунках очікується стабільність. Заміжнім Тигрицям може не вистачати уваги з боку чоловіка, але астрологи радять просто направити енергію в творче русло. Обов’язково постарайтеся влаштувати спільний відпочинок з другою половинкою – це забезпечить зміцнення зв’язку. Подумайте про спільне дозвілля – ні що так не зближує, як спільне хобі.

Чоловіки-Тигри можуть розраховувати на підтримку та увагу з боку дружини. Слід уникати агресивних висловлювань та контролювати негативні емоції, з якими належить зіткнутися під час вирішення робочих криз. Пам’ятайте – сім’я завжди на вашому боці. Частіше вибирайтеся з близькими на природу, беріть організацію дозвілля в свої руки, і родина обов’язково це оцінить.

Для самотніх представників знаку рік багатий на нові знайомства. Романи будуть приємними, легкими, але швидкоплинними. Шанс зустріти свою людину збільшується ближче до кінця року. Відносини, що почалися восени і взимку, можуть перерости в щось більше. Висока ймовірність службових романів.

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Тигра

У фінансовому плані все відносно стабільно. У перші місяці можлива нестача коштів, спричинена несподіваними витратами. Це триватиме недовго, і вже з середини весни доходи і витрати збалансуються. Бик не терпить марнотратства, тому щедрим Тиграм слід уважніше ставитися до грошей.

До середини весни можливі проблеми на роботі, що негативно позначиться на загальному фінансовому стані. Астрологи радять затягнути паски тугіше і продовжити виконувати поставлені завдання – старанність обов’язково окупиться. Можна розраховувати на премію або надбавку у другому кварталі року і взимку. Влітку не економте, дозвольте собі добре відпочити.

У другій половині року варто подумати про додаткові джерела доходу. Представників знаку переповнює енергія, сил вистачатиме на всі. Осінь стане сприятливим періодом для нових проектів, які допоможуть покращити матеріальне становище.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2021 год для Тигра

У першій половині року чекайте проблем на роботі. Безліч нових завдань, брак часу і переробки – ось з чим може зіткнутися Тигр в кінці зими і навесні. Причому на перший погляд здаватиметься, що зусилля залишаються непоміченими. Можливі конфлікти з колегами – побоюйтеся новеньких в колективі, так як вони можуть ставити палиці в колеса. До середини весни робочий напруження спаде, ситуація стабілізується, начальство обов’язково оцінить виконану роботу по достоїнству.

Амбітним Тиграм захочеться більшого, але міняти роботу в перші місяці року не рекомендується. Влітку може представитися можливість проявити себе та отримати підвищення по службі. Не виключені несподівані кар’єрні пропозиції в другій половині року.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 год для Тигра

В цьому році здоров’я не підведе. Тигри відчують колосальний приплив сил і енергії, і цим рекомендується скористатися для поліпшення фізичної форми. Рік сприятливий для нових хобі та занять спортом. Відвідування тренажерного залу, йога, плавання, велосипедні прогулянки – все це позитивно позначиться на фізичній формі і ще більше зміцнить здоров’я. Тим, хто давно хотів почати спортивну кар’єру, рекомендується скористатися вдалим періодом. Астрологи рекомендують також зайнятися профілактикою і пройти все обстеження. Гарна новина для тих, хто планує дітей – рік сприятливий для зачаття.

В цілому, Тигрів чекає гарний насичений рік. Незначні проблеми в роботі з лишком окупляться, а у всіх інших сферах представникам знака супроводжує удача.

Люди, народжені в рік Тигра: Мерилін Монро, Емі Лу Адамс, Діана Арбеніна, Джо Аберкромбі, Пенелопа Крус, Хоакін Фенікс, Сара Полсон, Емілія Кларк, Роберт Паттісон, Ембер Херд, Кейт Мосс, Олександр Ревва.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи обіцяє багато хорошого і цікавого. У більшості життєвих сфер …