Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Гороскоп на 2021 рік для Свині

Гороскоп на 2021 рік для Свині

Свиня — саме уособлення розуміння і любові. Можливо тому гороскоп на 2021 рік віщує їй чимало сприятливих подій. Вона завжди стійко переносить життєві труднощі. Настрій Свині змінюється швидко, у відносинах з нею багато залежить від поведінки партнера. Ввічлива у спілкуванні з людьми, дотримується соціально-культурні норми, практично ніколи не грубить іншим. У любові обожнює експерименти. Серед народжених під цим знаком чимало людей нетрадиційної орієнтації.

Головна трудність — невпевненість у власних силах і схильність драматизувати події. В такі хвилини не обійтися без підтримки близьких людей. Іноді оточуючі, бачачи доброту і наївність Свині, намагаються обвести її навколо пальця.

 

Що чекає Свиню в 2021 році

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

2021 рік пройде під знаком Білого Металевого Бика. Він принесе спокій, реалізацію планів, стабільне зростання. Те, що було досягнуто в попередні роки, збережеться і примножиться. В житті виявляться такі фактори, як влада, авторитет. Головне, чого варто чекати в 2021 році — це реалізації задумів. Відкриваються широкі перспективи, які потребують високої активності в поєднанні з сильною волею.

Якщо не піддаватися імпульсивності, а ретельно вибудувати власну стратегію — успіх гарантований. В цьому році з’являться шанси побудувати кар’єру, зайняти високу посаду або прославитися в суспільстві. Без витримки і дисципліни для досягнення цілей не обійтися. Але деякі моменти все ж корисно розслабитися і трохи відпустити поводи. Важливо зберігати душевну рівновагу і пам’ятати: людині не дано контролювати все, що забажає.

Для чоловіків

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

Майбутній 2021 рік буде для чоловіка-Свині сприятливим. Але при цьому варто очікувати деяких впливів, пов’язаних із суперниками і конкурентами. Повного розслаблення і благоденства чекати не доведеться, але в будь-якому протистоянні за допомогою сміливих і рішучих дій перемога стане цілком досяжним результатом. Навіть якщо здасться, що потенціал суперника більше — перевага все одно виявиться на вашому боці. Важливо лише не втрачати часу дарма і правильно ним скористатися. Відстоюйте власні цінності та ті думки, які представляються єдино вірними, і успіх буде не за горами.

Гороскоп на 2021 рік для чоловіка-Свині передбачає актуалізацію питань етики, освіти. Сильній статі випаде шанс продовжити освіту або отримати диплом — якщо такого поки немає. З’явиться у чоловіки-Свині і можливість наставництва. Мова може йти про помічника, підмайстер. Вивчення всіляких теорій і обдумування змісту подій, що відбуваються вийдуть на перший план. Минулий життєвий досвід буде вірно витлумачений, і на основі цих висновків чоловік-Свиня отримає шанс повернутися до витоків. Наприклад, возз’єднатися з батьківською родиною.

Для жінок

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

Гороскоп на 2021 рік обіцяє жінці-Свині стабільний прогрес. Його не можна буде назвати запаморочливим, але при цьому просування вперед очікується стійке. Ті мрії і плани, про яких ви замислювалися роки тому, реалізуються. Ці ідеї втіляться як власними зусиллями, так і самі собою — завдяки сприянню інших людей.

У 2021 році жінкам-Свиням важливо зробити акцент на об’єднання зусиль з оточуючими. Корисно обмінюватися думками — навіть якщо питання представляється дуже особистим. Іншими словами, для прийняття важливого рішення потрібно мінімум два-три людини.

Очікуються великі покупки. Те, що ви давно хотіли придбати, в 2021 році стане доступним. Можливе придбання нерухомості, великий ремонт. Жінки, які мріяли завагітніти, мають високі шанси. Але також 2021 рік загрожує можливими труднощами з зайвою вагою. Тому особливу увагу прекрасної статі варто приділити підтримці тіла в гарній фізичній формі.

Любовний прогноз на 2021 рік

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

Наприкінці 2020 року Свиня відчує, що поки на особистому фронті все залишається як і раніше — і неважливо, чи йде мова про стабільних відносинах або обридлої, виснажливої зв’язку. Проте вже в перші два-три місяці 2021 року гороскоп віщує зміни. При цьому не буде потреби прикладати зусилля зі свого боку, щоб змінити ситуацію. Метаморфози відбудуться самі собою, коли для цього настане потрібний час. І багато в чому завдяки тому, що ви опинитеся в потрібному місці в потрібний момент.

Щоб в умовах невизначеності знайти щастя в особистому житті, Свині варто:

  • Залишатися вірною собі. Не йти на поводу у сьогохвилинних емоцій.
  • Довіритися ходу долі.
  • Не відкидати знаків уваги з боку протилежної статі.

Можливо, цей рік принесе зустріч з новим коханим; або раптово теперішні стосунки перейдуть на новий рівень. Хто знає, які сюрпризи приготувала доля! Але те, що вони будуть — неминуче.

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

У 2021 році Свиня досягне фінансового благополуччя завдяки двом якостям — послідовності та підприємливості. Можливо, для успіху знадобиться підтримка спонсора або надійного бізнес-партнера. Не варто нехтувати сприянням впливових персон: у 2021 році покровителі допоможуть вийти на новий грошовий рівень. Але при цьому не рекомендується розслаблятися і пускати фінанси на самоплив. Бухгалтерська недбалість в цьому році загрожує неприємними наслідками. Тому слідкуйте за оформленням документів, сплатою податків, відрахуваннями у всілякі фонди. Не варто розтринькувати гроші даремно. Навіть якщо здається, що зараз їх предостатньо. Набагато ефективніше вкласти фінанси у вигідну справу.

Це хороший рік для людей, охочих досягти успіху за допомогою особистих талантів, а не, скажімо, багатого спадщини. Досягнення принесуть максимум задоволення. З’явиться шанс обзавестися предметами розкоші — дорогим автомобілем, прикрасами, технікою. Незалежно від рівня можливостей Свиня зможе обзавестися чимось «трендовим», «гламурним».

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

У 2021 році наступає чудовий час для кар’єрного зростання. У середовищі напевно знайдеться особистість, здатна посприяти їм у підвищенні. Амбітні і перспективні починання, однак вимагають розважливості, зрілості, енергії. Не вийде довести справи до успішного фіналу невеликими зусиллями, «малою кров’ю». Тільки наполеглива праця дозволить досягти поставлених цілей.

У чому 2021 рік пройде під знаком ієрархічних відносин. Питання влади вийдуть на перший план. Свині важливо утримувати свою лідерську позицію. Для прагнуть зайняти керівну посаду 2021 рік — ідеальний час.

Особливого успіху доможуться ті, чия праця пов’язана з автомобілями, ракетобудуванням, пожежними службами. Непогано будуть йти справи в архітекторів і музичних продюсерів.

Власникам бізнесу не рекомендується піддавати підприємства надмірного ризику. Дотримуйтеся раніше обраного курсу — поки що кардинальні перетворення не принесуть належної користі. У 2021 році девіз для Свині-бізнесмена простий: тихіше їдеш — далі будеш.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 год для Свиньи

У 2021 році здоров’ю Свині можна буде тільки позаздрити. Життєва міць, стійкий імунітет, оптимізм — всього цього стане предостатньо. Однак хоча Свиня буде знаходитися у відмінній фізичній формі, їй рекомендується особливу увагу приділяти здоров’ю серцево-судинної системи. Увінчаються успіхом будь-які заходи, спрямовані на зміцнення психіки. Корисно зайнятися плаванням, йогою, провести місяць у санаторії або записатися на курс психотерапії.

Репродуктивна система також буде на висоті. Мріють завести дитину зможуть, нарешті, стати батьками — навіть якщо за словами лікарів це не так.

У 2021 році важливо не підривати своїх сил. Періодичний відпочинок потрібен для плідної роботи і підтримання організму в нормі. В іншому випадку накопичиться втома і професійне вигоряння. Тому не варто переоцінювати власну витривалість — навіть якщо виникло сильне бажання кого-небудь вразити.

Під знаком Свині народилися: Крістіна Орбакайте, Шарлотта Генсбур, Рікі Мартін, Джаред Літо, Тимур Юнусов, Сергій Лазарєв, Аліна Кабаєва, Світлана Ходченкова, Арнольд Шварценеггер, Стівен Кінг, Девід Боуї.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи обіцяє багато хорошого і цікавого. У більшості життєвих сфер …