Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Гороскоп на 2021 рік для Півня

Гороскоп на 2021 рік для Півня

За китайським календарем 2021 рік буде роком Білого Металевого Бика. Він розпочнеться 12 лютого. Для 12 знаків китайського гороскопу наступний рік обіцяє багато цікавого. Це стосується і знака Півня. Гороскоп на 2021 рік для цього знака містить інформацію про його любовні і грошових справах. Також в ньому є відомості про те, яким буде здоров’я у представників цього знака у наступному році.

Інформація про народжених у рік Півня

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Цей знак є 10-м за рахунком у китайському календарі тварин. У західному гороскопі Півневі відповідає знак Козерога. Люди-Півні наділяються цілим рядом спільних рис. Можна виділити наступні позитивні якості:

 • працьовитість;
 • чесність;
 • прямолінійність;
 • впевненість у власних силах;
 • сміливість;
 • яскравість;
 • вміння відстоювати свою позицію.

Півень є помітною особистістю. Він любить увагу. За рахунок впевненості в собі і відсутності глибоких страхів така людина здатна багато добиватися в житті. Але позитивні якості швидко переходять в негативні. Він може стати самовпевненим і навіть пихатим. Для нього характерна зайва прямолінійність, безцеремонність, запальність і впертість. Такі люди нерідко консервативні і не терплять жодної критики в свою адресу.

Що чекає Півня в 2021 році

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Наступний рік Бика очікується для Півня вдалим і подарує ряд нових можливостей. У 2021 році рекомендується старанно працювати. Завдяки цьому представники знаку зможуть розраховувати не тільки на фінансові досягнення, але і успіхи в особистому житті.

2021 рік вважається вдалим часом почати нову справу. Бик сприяє будь-яким проектам, пов’язаним з бізнесом. Він же сприяє налагодженню особистого життя у тих, хто ще не обзавівся родиною.

Успіх буде гарантований у 2021 році тільки тим, хто активно працює. В іншому випадку у них можуть виникнути труднощі як на роботі, так і в особистому житті. Бик не терпить лінощів.

В цілому 2021 рік очікується спокійним і розміреним. Це рік стабільності. На всьому його протязі не очікується серйозних невдач. Не передбачаються в 2021 році і будь-яких втрат.

Гороскоп для чоловіка

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Представникам сильної статі в 2021 році рекомендується раціонально підходити до роботи. Особливо потрібно бути уважними до свого здоров’я. Це стосується періоду зими і літа. У зимові місяці Чоловікові-Півневі вдасться завершити всі свої робочі справи. Сезон очікується стабільним в плані роботи. Але потрібно стежити за самопочуттям, т. к. в цей період високий ризик хвороб.

Навесні у Чоловіків-Півнів передбачаються кар’єрні успіхи. Їх чекають грошові надходження. Не виключено підвищення по службі. Влітку після активної робочої зими і весни рекомендується гарно відпочити. Сімейним Чоловікам-Півням в цей час необхідно приділити особливу увагу своїм рідним.

Осінь віщує представникам сильної половини людства чергові фінансові успіхи. Але з-за старанної праці може постраждати здоров’я. Рекомендується уважно поставитися до нього в цей час і негайно звертатися до лікаря при перших проявах хвороб.

Для деяких Чоловіків-Півнів гороскоп на 2021 рік передбачає переосмислення життя. Окремі чоловіки зможуть поставити перед собою нові цілі.

Гороскоп для жінки

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Для представниць слабкої статі наступний рік пройде без потрясінь. Девізом 2021 року для Жінок-Півнів стане слово «помірність». У фінансовому плані не передбачається серйозних успіхів і робочої житті все буде стабільно. Восени у Жінок-Півнів можливі невеликі фінансові труднощі, але при належному підході вони швидко зникнуть. В кінці року все налагодиться.

Згідно з гороскопом, у 2021 році Жінки-Півні мають можливість зміцнити дружбу зі своїми колегами, розширити коло знайомств. Згідно з гороскопом, представниці знака, що відрізняються стриманістю, мають можливість знайти в 2021 році коханої людини. Для сімейних жінок 2021 рік очікується вдалим. Їм вдасться вирішити раніше намітилися розбіжності з чоловіками і зміцнити шлюб. Багатьох сімейних Жінок-Пєтухов в наступному році захочуть побалувати їх чоловіки. Не виключені приємні подарунки.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Вільним Півням рік обіцяє зустріч з другою половиною. Ті, хто не налаштований на тривалі відносини, отримають можливість завести недовгий роман. Жінкам-Півням для успішного пошуку чоловіка рекомендується в 2021 році бути не тільки товариськими, але і достатньо відкритими. Чоловікам треба бути більш рішучими. Це дозволить їм зробити правильний вибір обраниці. Рекомендується уникати у 2021 році одноманітності в інтимному житті. Воно може стати причиною розладу в зароджуються відносинах.

Сімейним людям в 2021 році потрібно бути більш уважними до своїх подружжю і дітям. Не треба бути владними, оскільки це тільки спровокує конфлікти. Не виключені і сцени ревнощів у родині. У 2021 році багато зможуть налагодити стосунки зі своїми дітьми.

Грошовий прогноз

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Для Півнів наступний рік стане часом нових фінансових можливостей. У Рік Бика можна вкладати гроші в нові проекти, тому що вони в майбутньому стануть успішними. Успіхи у фінансах у 2021 році можуть привести до великих витрат. Рекомендується уважно стежити за своїми витратами.

Працюючим людям вдасться налагодити зі своїм керівництвом довірчі відносини. Все це стане можливим завдяки гумору, а також лояльному відношенню до начальства. Особливо завзяті в 2021 році отримають надбавку до своєї зарплати або додаткові премії. Але не слід занадто багато хвалитися. У Рік Бика хвастощі може стати причиною короткочасних фінансових невдач.

Кар’єрний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Петуха

У плані кар’єри 2021 рік буде стабільним. Робота не пов’язана з серйозними труднощами, не передбачається будь-яких значних неприємностей. Півні в наступному році будуть без особливих проблем вирішувати будь-які нові завдання на роботі.

У Рік Бика Півні можуть стати учасниками нового ділового проекту. Він дасть необхідні знання, зробить більш солідним досвід і надалі окупиться хорошими фінансовими надходженнями.

2021 рік сприяє у налагодженні ділових зв’язків. Старі контакти зміцняться ще більше. У представників знаку розшириться коло корисних знайомств. Багато з них надалі сприятимуть кар’єрного зростання або початку нової діяльності.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 год для Петуха

Якщо стежити за розпорядком дня і не забувати про відпочинок, то ніяких серйозних проблем із самопочуттям у 2021 році не буде. Можливі сплески стомлюваності, але її буде легко подолати шляхом занять спортом. Фізичне навантаження стане запорукою здоров’я і не дозволить проявлятися хронічних захворювань.

В цілому в 2021 році не передбачається серйозних проблем зі здоров’ям. На хвилі кар’єрного та фінансового успіхів представники знаку будуть почувати себе особливо добре. У 2021 році також рекомендується приділити особливу увагу правильному режиму сну.

Відомі особистості, народжені в цей рік

У рік Півня народжувалися як знамениті політики, військові, так і актори, музиканти, письменники. Серед них можна виділити наступних людей:

 • Катерина Велика, російська імператриця;
 • Олександр I, російський імператор;
 • Ріхард Вагнер, німецький композитор;
 • Юрій Нікулін, кіноактор, телеведучий і артист цирку;
 • Жан-Поль Бельмондо, французький актор;
 • Юрій Стоянов, актор театру і кіно;
 • Микита Міхалков, кінорежисер;
 • Кейт Бланшетт, австралійська актриса;
 • Брітні Спірс, американська поп-співачка;
 • Ксенія Собчак, громадський діяч і політик.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи обіцяє багато хорошого і цікавого. У більшості життєвих сфер …