Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи обіцяє багато хорошого і цікавого. У більшості життєвих сфер у представників цього знака намітяться позитивні тенденції. Основна маса проблем залишиться у минулому році. Вже з перших днів нового року їх наповнить оптимізм і ентузіазм.

Характер знака

Народжені в рік Мавпи – пытливы, допитливі та безпосередні. Їх природна винахідливість, вміння спілкуватися дозволяють домогтися певних успіхів у кар’єрі та особистому житті. Завдяки відмінній пам’яті та ерудованості Мавпи легко перемагають своїх супротивників. Вони чудово пам’ятають допущені ними помилки, що значно збільшує шанс на перемогу.

У частині нововведень та інновацій Мавпа попереду інших знаків. Вона завжди в курсі всіх нових стилів, напрямків. Винахідливість, вміння дивитися вперед дозволяє домогтися їй певного фінансового благополуччя і стабільності. Але іноді вона примудряється перехитрити навіть саму себе, залишаючись при цьому не у справ. При цьому властиве їй недовіру і егоїзм тільки погіршують і без того неприємну ситуацію.

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Загальний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

У 2021 році Мавпам слід поводитися більш обережно, обачно. Їм слід зменшити свій запал, приділяючи якомога більше часу сім’ї і близьким друзям. Особливо обережними їм слід бути у відрядженнях та інших далеких поїздках. Ймовірність зустрітися з шахраями і шахраями для них різко зросте.

Така ж небезпека підстерігає на любовному фронті. Дуже велика ймовірність того, що друга половинка виявиться брехуном або лицеміром, які потім доведеться терпіти все життя. Але вже до літа ситуація значно покращиться. У представників цього знаку з’явиться хороший шанс знайти справжню любов. Можливо, вона буде недовгою, але запалу і пристрасті їй не позичати.

Мавпам творчих професій рік обіцяє величезні перспективи, як в особистому, так і в професійній сфері. У цей момент велика ймовірність того, що хобі або улюблене захоплення перетворяться на повноцінний бізнес, який протягом багатьох років буде забезпечувати стабільний дохід.

Гороскоп для чоловіків

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи чоловіки обіцяє низку дрібних проблем і негараздів. Найбільше дістанеться самим невгамовним, непокірним, а також тим, хто постійно шукає пригод. Господарю року Бику не по душі мавпяче хамство, грубі манери, зухвала поведінка. Він обов’язково покарає усіх вискочок і норовливих. Особливо відзначилися неприємності будуть чекати на кожному кроці.

Щоб заслужити прихильне ставлення Бика, чоловікам Мавпам потрібно значно стримати свій запал, стати більш розсудливими, спокійними, розважливими. За зразкову поведінку господар року нагородить щастям і успіхом, він буде підтримувати і допомагати в усіх без винятку починаннях.

Розсудливість і тверезе мислення будуть необхідні при вирішенні фінансових питань. Це дозволить не тільки зберегти вже наявні засоби, але і багаторазово їх примножити. Головне, грамотний підхід і мінімум емоцій.

Гороскоп для жінок

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи жінки рекомендує уникати необдуманих рішень і поспішних висновків. Їм потрібно взяти себе в руки, розслабитися і тихо рухатися по «річці життя». Невгамовний характер і палкість повинні бути прибрані як можна далі.

Не варто приймати рішення, не зваживши всі за і проти. Поспішні висновки ні до чого доброго не приведуть. Краще трохи зачекати, придивитися до оточуючих і ситуації, ретельно обдумати всі можливі рішення. Це дозволить вибрати правильний напрямок, який обов’язково приведе до успіху.

На любовному фронті не варто розраховувати на щось серйозне. Відносини, швидше за все, будуть односторонніми, чоловіки будуть розраховувати отримати якусь вигоду або прибуток. Тому завжди слід зберігати ясність розуму і не пускати все на самоплив. Вибрати свою другу половинку допоможе тільки тверезий розрахунок, аналіз відносин і погляд з боку. У рік Бика дуже велика ймовірність знайти, не тільки супутника життя, надійного, вірного друга протилежної статі.

Любовний гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Для стосунків і створення сім’ї рік Бика не особливо сприятливий. Дуже велика ймовірність виявитися обдуреним і покинутим. В амурних справах необхідно діяти вкрай обережно і розважливо, підходячи до вибору партнера дуже, дуже акуратно. Палка, пристрасна любов у будь-який момент може обернутися великою кількістю неприємних ситуацій і моментів.

Найбільше дістанеться особливо палким і романтичним особам, неприємності і шахраї будуть підстерігати їх на кожному кроці. Мавпи, що роблять необдумані вчинки попадуться в їх мережі дуже легко.

Вже має сім’ю і дітей буде набагато простіше. Їх головний обов’язок – приділяти рідним і близьким якомога більше уваги і часу. Господар року дуже дорожить сімейними цінностями, тривалі відрядження і постійні посиденьки з друзями поза домом йому точно не до вподоби.

Грошовий гороскоп

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Необдумані і ризиковані вкладення в рік Бика строго протипоказані. Також варто більш уважно ставитись до повсякденних витрат і великих придбань. Не варто купувати товари за акції або з розпродажу. Більшість таких витрат виявляться абсолютно невигідними і нетямущими.

У рік Бика не рекомендується оформляти кредити або брати в борг у родичів і знайомих. Швидко віддати, швидше за все, не вийде. В цілому у фінансовому плані рік буде благополучним і стабільним. Особливо для представників творчих професій. Їх дохід буде високим і сталим як ніколи.

Працюють на совість, в рік Бика можуть розраховувати на високі премії і великі грошові заохочення з боку начальства. У середині року дуже велика ймовірність повернення зовсім старих боргів. Представникам цього знака як ніколи буде везти в лотереях, різних розіграшах. Але не варто цим захоплюватися дуже сильно. Азарт може призвести до прямо протилежного ефекту.

Гороскоп кар’єри

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

Домогтися збільшення зарплати і підвищення по кар’єрних сходах зможуть лише впевнені в собі особистості, що діють дуже стрімко. Спокійні і скромні можуть розраховувати тільки на подяки або хороше ставлення. У рік Бика Мавпи як ніколи будуть сповнені нових ідей, ентузіазму у них буде, хоч відбавляй. Вони навіть зуміє заручитися підтримкою колег і начальства, що відкриє перед ними масу можливостей.

Для тих, хто має свій бізнес, все складеться дуже добре. Справи будуть йти у гору без особливих зусиль. Їм можна спати спокійно і ні про що не хвилюватися. Прибуток буде примножуватися, а бізнес розширюватися навіть без їх участі.

На успіх можуть розраховувати впевнені і цілеспрямовані особистості. Вони зможуть знайти нову, більш перспективну роботу або відкрити свій власний прибутковий бізнес. Особливо сприятливим у цьому плані буде друге півріччя. У цей період велика ймовірність відкриття нових здібностей, які можуть дати початок стрімкого кар’єрного росту.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп на 2021 год для Обезьяны

За здоров’ям в рік Бика потрібно ретельно стежити. Це допоможе підтримувати самопочуття на належному рівні і уникнути відвідування лікарів і лікарень. Перевагу варто віддати здорового харчування, занять спортом або фітнесом. Куріння і вживання алкогольних напоїв варто відсунути на другий план або по можливості взагалі від них відмовитися. У рік Бика, що страждають зайвою вагою, зможуть привести себе в форму і значно схуднути. Для них це відмінний шанс стати підтягнутими і стрункими.

Влітку зростає ризик невеликих нездужань, безсоння, може турбувати хронічна втома. Найчастіше це наслідок перенесеного нервового напруження. Потрібно розслабитися і повністю відпочити. Це дозволить відновити життєвий тонус без відвідування лікарів. Для хорошого самопочуття рекомендується знайти золоту середину між роботою і відпочинком. Необхідно добре висипатися, правильно харчуватися і уникати надмірних навантажень.

Мавпи знаменитості

Юлій Цезар, Джилліан Андерсон, Рей Бредбері, Чарльз Діккенс, Леонардо да Вінчі, Григорій Распутін, Микола Караченцев, Джордж Байрон, Елізабет Тейлор, Том Хенкс.

Смотрите также

Гороскоп на 2021 рік для Тигра

Рік Бика обіцяє бути спокійним – на це вказує гороскоп на 2021 рік для Тигра. …