Домой / Гороскопи / Гороскоп на 2017 рік від Павла Глоби за знаками зодіаку

Гороскоп на 2017 рік від Павла Глоби за знаками зодіаку

Рік Півня принесе успіх у сферу життя, пов’язану з кар’єрою, тому не варто турбуватися про зниження активності. Гороскоп на 2017 рік від Павла Глоби не рекомендує при цьому покладати надії тільки на отримання хорошої посади або нового місця роботи. Зміни грядуть на всіх фронтах.

Загальний прогноз

Покровитель року принесе удачу трудоголікам і тим, хто звик працювати, не покладаючи рук. Йому по душі, багата уява, тому сприятливий прогноз стосується і творчих особистостей. Півень не терпить суєти і любить, щоб розпочату справу доводилося до кінця. Серед його фаворитів виявляться перфекціоністи, готові ідеально виконувати будь-яке завдання або доручення.

Чим більше буде вкладено, тим вагомішим стане віддача у вигляді корисних зустрічей, знайомств і грошових накопичень. Передбачення астролога, що стосуються політики й обстановки в світі, рекомендують не переживати з приводу кризи. Його руйнівна сила досягне своєї кульмінації позначки в рік Півня, після чого почне стрімко падати. Для держав корисно переглянути плани розвитку і прагнути до об’єднання.

Таємниці гороскопу від Павла Глоби за знаками зодіаку

Пророкування від Павла Глоби для знаків Зодіаку на 2017 рік обіцяють успіх, якщо не лінуватися і активно діяти:

Овен

Овну для успіху знадобиться рішучість і наполегливість, чого представникам вогняного знаку не займати. Кожну фразу перед озвученням бажано зважувати, щоб не опинитися в ніяковому положенні. Ризик змінити місце роботи буде цілком виправданий, не завадить нове утворення. Рік багатий на цікаві плани, але Овну часом важко знайти для їх реалізації сили. Прогноз рекомендує не відкладати справи на потім і не затримуватися на нудною посади.

Телець

Стабільним Тельцям рік обіцяє принести кардинальні зміни в особистому житті. Цікаві знайомства і незаплановані подорожі внесуть свіжий струмінь у життя. З’явиться можливість побачити нові місця, зустрітися з незвичайними особистостями і поліпшити комунікабельність. Телець за природою не відрізняються товариськістю, але навряд чи зможе відмовити собі в задоволенні поспілкуватися з неординарними людьми. Важливо зуміти відкинути страхи і бути готовими різко змінити сферу діяльності, адже передбачення гарантують успішність будь-якого підприємства.

Близнюки

Близнюкам не звикати до змін і життєвим метаморфоз, але гороскоп на 2017 рік від Павла Глоби пророкує щось неймовірне. Представники знака повітряного візьмуться за перебудову, засукавши рукави. Вони розірвуть відносини, які набридли, змінять рутинну роботу на вільне творчість і навіть переглянуть коло своїх друзів. Однак зірки застерігають — кожен крок бажано прораховувати. Участь у привабливих авантюрах не принесе нічого, крім чергових проблем і головного болю. Потік енергії краще направити на сім’ю, де можна створити душевний комфорт і гармонію.

Рак

Прогноз для Раку попереджає, що рік може видатися досить напруженим. Активні дії робити не можна, оскільки є ймовірність вплутатися в затяжний конфлікт. Низка розчарувань принесе занепад сил і депресію, тому протягом року краще відсидітися, займаючись звичними справами. Кінець осені подарує Ракам особисте і фінансове благополуччя. Не все так погано, якщо приділити час для самоосвіти і пошуків себе. Щоб уникнути негативних ситуацій важливо зберігати холоднокровність і тверезий погляд на події.

Лев

Левам передбачення обіцяють виконання найсміливіших фантазій. Збудеться все, про що мріялося раніше, а для втілення ідей Півень подарує сприятливу можливість. Будь-які події будуть обертатися на користь, а вдача супроводжує на роботі, у бізнесі і любові. Пошуки другої половинки затягнуться на невизначений термін, зате можна присвятити себе творчості та навчанні. Для дальніх поїздок і подорожей ідеально підійде весняний період, а у другому півріччі від переміщень на великі відстані краще відмовитися.

Діва

Прогноз від Павла Глоби на 2017 рік напевно порадує Дів. В першій декаді вони відчують надзвичайний прилив сил, який не знизиться протягом останніх 12 місяців. Представники земної знака звернуть увагу на свій внутрішній світ і займуться самовдосконаленням. Принципи і життєві переконання будуть переглянуті, а соціальні і професійні сфери розширять горизонти. Перешкодою до досягнення мети може стати особисте життя, де киплять мексиканські пристрасті, незважаючи на стриманий характер Діви.

Ваги

Ваги ризикують постраждати від власної нерішучості, про що попереджає прогноз популярного астролога. Поточні проблеми лягають непосильним тягарем на плечі представників повітряного знака. Допомоги від близьких і рідних чекати не доведеться, оскільки вони теж дуже зайняті. Зміни в особистому житті настають у другому півріччі, але вони спричинять за собою невдачі в кар’єрі. Щоб цього не сталося, необхідно навчитися відокремлювати головне від другорядного. Передбачення обіцяють приголомшливий службовий зростання при правильно розставлених пріоритетів.

Скорпіон

Рік для Скорпіона стане щасливим і спокійним, ніякі негаразди не потривожать представників водяного знака. Всі прогнози здійсняться, адже для цього буде достатньо і часу, і сил, і коштів. Вдалі переїзди, зміна місця роботи і нові відносини. Необхідно прислухатися до інтуїції і при найменших сумнівах відступати, оскільки перестраховка не завадить. Насичене особисте життя порадує стабільністю і гармонією. Не віщує прогноз і проблем зі здоров’ям.

Стрілець

Стрілець вже з початком року навчиться радіти дрібницям і дивитися на життя через призму оптимізму. Півень надасть безліч унікальних можливостей, якими нерозумно не скористатися. Передбачення здійсняться, якщо Стрілець проявить терпіння і наполегливість при досягненні цілей. Від планування подорожей бажано відмовитися, оскільки благополучних прогнозів про поїздки немає. Особисте життя втомить настільки, що захочеться втекти від близької людини, але це не вихід. Слід набратися сміливості і прийняти доленосне рішення.

Козеріг

Козеріг займеться пошуком гармонії для набуття внутрішнього балансу. Прогноз не заперечує наявність захоплюючих перспектив, якщо з’явиться впевненість у собі. Проблеми будуть виникати протягом усього року, а вирішувати їх доведеться рішуче і швидко. Насиченість подій переплітається з життєвими труднощами, але при цьому рік дуже вдалий. Знайдеться час і на спілкування з друзями, і на особисте життя, і на підкорення нових висот у кар’єрі.

Водолій

Передбачення для Водолія стосуються його особистого життя, оскільки йому доведеться пережити всю гаму емоцій. Представники знака повітряного навряд чи підозрювали, яка буря таїться у них всередині. При прийнятті рішень необхідно покладатися лише на інтуїцію та власну думку. Прогнози і рекомендації оточуючих можуть лише нашкодити зародженням відносин. Щоб не йти на поводу близьких, небажано присвячувати їх деталі або ділитися тим, що сталося.

Риби

На шляху у Риб виникне чимало труднощів, про що говорить астрологічний прогноз. Навіть для мінімального успіху знадобиться чимало сил, вся енергійність і активність. Не все так похмуро, оскільки Півень приготував сюрприз у кар’єрній сфері. У 2017 році Риби зможуть зайнятися улюбленою справою, змінивши осоружна місце роботи. Завадити здійснити мрію може тільки природна лінь, тому важливо взяти себе в руки і йти вперед.

Півень мислить кретивно і не терпить виснажливої праці, тому 2017 рік буде багатий на всілякі відкриття та винаходи. Передбачення попереджають про небезпеку азарту, оскільки високий ризик втрати великої суми грошей.

Рік буде чергуватися білими і чорними смугами, а невдачі змінюватися успіхом, тому слід грамотно розподіляти сили і вміти підлаштовуватися під зміни.

Смотрите также

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Вогненний Півень — покровитель 2017 року, лідер серед всіх і у всьому. Його головна характеристика …