Домой / Гороскопи / Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Вогненний Півень — покровитель 2017 року, лідер серед всіх і у всьому. Його головна характеристика — прагнення до досконалості. Його стихія — вогонь, елемент — метал, колір — червоний. Це норовливий, талановитий, вимогливий, сміливий, товариський і дивно проникливий знак. Чого від нього чекати і як йому сподобатися? Відповісти на ці непрості запитання допоможе гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку.

Овен

(21 березня – 20 квітня)

Овни — як діти. Вони по-дитячому безстрашні, прямі і відверті в своїх судженнях і діях. Енергетика 2017 року Вогняного Півня сама по собі імпульсивно, так що Овнам варто бути стриманішою, і не докладати зусиль у відстоюванні своєї правоти.

У справах люди цього знака будуть процвітати. Всі ідеї легко знайдуть шляхи реалізації. Фінансова сторона життя Овнів не буде однозначно стабільною протягом року. Все буде залежати від їх врівноваженості.

Для Овнів це завдання не з простих. Головне-не гарячкувати, намагатися зважувати всі «за» і «проти», і тоді удача буде на вашому боці.

В особисте життя Червоний Півень, навпаки, принесе стабільність. 2017 рік буде ідеальним для відносин з серйозними намірами і створення сім’ї.

Телець

(21 квітня – 20 травня)

Стійкі, працьовиті і терплячі Тельці будуть піддаватися провокаціям Вогняного Півня. Насправді Тельців вкрай важко вивести з себе. Але, якщо раптом це відбувається, то, як правило, вони сильно страждають самі від прояву своєї ж агресії. В цей рік Тельцям варто проявляти пильність і всіляко ігнорувати конфліктні і спірні ситуації.

Тельцям властиво бути в благополучному співпраці з матеріальним світом і мати незмінний успіх у протилежної статі, не докладаючи особливих зусиль. Вам необхідно пам’ятати про це і не дозволяти гучному та емоційному Півневі збити вас зі шляху. Тоді 2017 рік буде сповнений нових пропозицій, перспектив та позитивних подій.

Близнюки

(21 травня – 21 червня)

Близнюки в 2017 році будуть відчувати себе максимально комфортно. Двоїста натура цього знака дозволяє легко підлаштовуватися під вдачу Вогняного Півня. Близнюкам варто проявляти лідерські якості, ставити високі цілі, яскраво заявити про себе. Будь-які неординарні дії будуть підхоплені без жодного ризику для вас.

Вас складно розгадати, а вже самозакоханому Півневі тим більше. Так що цей рік принесе вам удачу в найсміливіших починаннях і фантастичні плани.

У 2017 році Близнюкам буде необхідна підтримка родичів і друзів. Вам слід більше приділяти їм уваги, спілкуватися, цікавитися їх життям. Така взаємодія наповнить вас силою і впевненістю в собі.

Рак

(22 червня – 22 липня)

Відмінна риса Раків в тому, що вони нікуди не поспішають і при цьому скрізь встигають і в усьому процвітають. Вогненний Півень буде провокувати розважливих Раків на вибухові емоції і необдумані вчинки. Щоб утримати баланс у цей нестабільний рік вам необхідно залишитися вірними собі.

У 2017 році вам найкраще присвятити свій час і сили на завершення вже розпочатих справ. Сконцентруйтеся на закріплення успіху в бізнесі і кар’єрі.

Щоб не порушити стабільність фінансової сторони намагайтеся бути пильними і відмовляйтеся від пропозицій і варіантів, що викликають у вас хоч краплю сумніву.

В особистому житті велелюбних Раків чекають перепади. То ви відчуваєте, що закохані, то раптом відчуваєте напади байдужості, а часом і розчарування. Пам’ятайте, це всього лише емоції, якими рясніє Півень і захоплює вас.

Реальна картина у любовних стосунках така — ви любите і улюблені, міняти нічого не треба. Самотні Раки в 2017 році будуть мати шанс створити міцні і довговічні відносини.

Лев

(23 липня – 22 серпня)

Для величних Левів 2017 рік повний випробувань. Яскравий і впевнений у собі Півень спробує відібрати пальму першості у Львів. Вам буде не вистачати уваги, поваги і значущості. Пам’ятайте, що Півень це всього лише птах, нехай і вогняна. А Лев — цар звірів. Зробіть поблажливість і дайте Півневі потішити своє самолюбство. Такий хід збереже ваші позиції і підтвердить вашу життєву мудрість.

Використовуйте свою рідну стихію вогню, проявіть властиве вам завзятість і працьовитість, і тоді 2017 рік принесе вам поліпшення фінансового положення і грандіозні перемоги в любові. Ви також можете змінити своєму правилу і дозволити собі ризикувати. Така дія викличе захоплення у Вогняного Півня, він буде у всьому вам сприяти, забувши про свої амбіції.

Діва

(23 серпня – 23 вересня)

Найпродуктивніший і вдалий, ідеальний у всіх сферах життя 2017 рік Червоний Півень піднесе Дівам. Складається враження, що ви створені одне для одного.

Півневі подобатися, що ви скромні, працьовиті, не схильні до ілюзій і реально сприймаєте світ. Він акуратно додасть у ваше життя яскравих приємних емоцій і продуктивної динаміки.

Ви не дуже схильні до оптимізму, не любите змін і часто відчуваєте внутрішній заціпеніння. Вам потрібен ковток свіжого повітря. 2017 рік принесе вам позитивні зміни, змусить докласти зусиль і переполюсовать свій внутрішній стан. Півень негайно нагородить вас за таку роботу над собою.

Будьте готові прийняти нові відносини, підвищення по службі, приплив грошей і здійснення подій, які ви давно записали в розділ «нездійсненні мрії».

Ваги

(24 вересня – 23 жовтня)

Прагнучи досягти рівноваги, Терези постійно відчувають зміну настроїв. У рік Півня всім Вагам терміново потрібно навчитися не потурати своїм внутрішнім провокаторам, зважувати і приймати рішення, реально усвідомлювати всі наслідки, брати відповідальність на себе.

Пам’ятайте, що, не дивлячись на імпульсивність і екстравагантність, Вогненний Півень любить порядок. Приборкайте емоції, позбавтеся від хаотичності у вчинках, і тоді 2017 рік буде для вас сприятливо періодом. Вирішуватися складні ситуацій у справах. Ви зможете закласти міцний фундамент для нових відносин і привести в порядок вже існуючі.

Стабілізується емоційний фон, як всередині вас, так і в спілкуванні зі своїм оточенням. Мало того, ваше гармонійний стан залучить нові перспективні проекти, в яких із задоволенням братимуть участь успішні, знають і позитивні люди.

Скорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

Вогненний Півень стане покровителем і оберегом для народжених під знаком Скорпіона, створить ідеальні умови і найширші можливості для здійснення найсміливіших і масштабних планів. Але, попит зі Скорпіонів буде більшим, ніж по відношенню до інших знаків гороскопа.

Ви повинні використовувати всі свої здібності, таланти, знання і зовнішні ресурси. Попрацювати вам доведеться на повну потужність. Вільний релакс, а вже тим більше неробство, для вас неприпустимі. Ви ж не хочете опинитися не при справах і лише спостерігати за успіхами інших?

Отже, послідовно виконуйте всі вимоги Вогняного Півня, і 2017 рік стане вашим грандіозним ходою до вершини олімпу. Ви з гідністю і позитивним результатом для себе подолаєте складні ситуації, конфлікти, непередбачені обставини і форс-мажори.

Стрілець

(23 листопада – 21 грудня)

Стрільцям, чим би вони не займалися, і в чому б не брали, все і завжди дається легко, без істотних витрат. 2017 рік не буде винятком. Цей знак володіє унікальним поєднанням якостей: дотепність, високий інтелект, романтичність, екстравагантність, безстрашність, азарт і чесність. Все це неймовірно імпонує Вогняного Півня.

Вас чекають доленосні зміни, нові відкриття, широкі перспективи. Вам слід приймати все, що дає вам мир. Сміливості у вас для цього більш ніж достатньо.

Особливо пощастить Стрільцям в любові. Весь рік у вас буде земля йти з-під ніг від неймовірних почуттів, причому взаємних. Це період створення міцних, ніжних і щасливих подружніх союзів.

Козеріг

(22 грудня – 20 січня)

Козерогові необхідно подружитися з Вогненним Півнем. Тільки так ви зможете забезпечити собі вдалий і щасливий 2017 рік. Козероги не звикли дивитися на зірки, мріяти і яскраво проявлятися. У рік Півня вам доведеться перебудуватися.

Обставини будуть складатися таким чином, що ви переживете нові емоційні відчуття, особливо в особистих відносинах. Відбудеться багато складних ситуацій, для вирішення яких знадобляться сили. І якщо ви включите раціональний підхід не будете марнувати себе по дурницях, Вогненний Півень буде на вашій стороні, він любить цілеспрямованих особистостей.

Заспокойте своє бажання різко і критично реагувати на події і людей. Більше спілкуйтеся, але не намагайтеся зайняти лідируючі позиції. А ось такі якості, як розважливість і прагматичність вам слід проявляти в подвійному обсязі.

У першій половині року Козерогам представитися можливість завести корисні знайомства, які відкриють нові можливості. Але не поспішайте відразу приступати до їх реалізації. Все добре продумайте, сплануйте, а в другому півріччі здійснюйте, якщо порахуєте, що воно того варто.

Водолій

(21 січня – 19 лютого)

В цей рік Водоліям доведеться повністю відмовитися від самообману. А у цього повітряного знака є така слабкість. Вогненний Півень не терпить ілюзій і рожевих окулярів. Спустіться на землю, проявіть активність, будьте ініціативні.

Водоліям дуже важливо в 2017 році поставити правильний напрямок, як у діловій сфері, так і в любовних стосунках. Якщо ви реально і виважено підійдете до цієї задачі, то у вас це чудово вийти. А далі все буде складатися само собою.

Ви ж пам’ятаєте про те, що тепер у вашому житті немає місця для брехні самому собі? Дотримуйтесь цього правила, і тоді в бізнесі і фінансах вам гарантована стабільність.

А ось особисте життя вимагає більше уваги і сил. Намагайтеся робити акцент на позитивних моментах. Не варто нескінченно аналізувати, так ви тільки заплутаєтеся. У 2017 році для вас у любові повинні мати значення не слова, а вчинки. Факти — ось ваш орієнтир в особистих відносинах.

Риби

(20 лютого – 20 березня)

Нескінченно чутливим Рибам впоратися з натиском енергійного Червоного Півня навряд чи під силу. Але, таке становище можливо лише на початку року. Вже в середині весни Риби знайдуть свою течію і рятівну глибину.

В роботі та бізнесі почнеться процес оновлення за рахунок ваших нових ідей, за яким послідує кар’єрний і фінансовий зліт. Вам слід забути про свою скромність і нерішучості.

Проявляйте більше активних дій, приймати сміливі рішення, не бійтеся помилятися. Ви ж прекрасно знаєте, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Риби не можуть в 2017 році дозволити собі лінь, інфантильність і нудьгу.

В особистому житті Риб чекають не такі грандіозні успіхи. Парочка крышесрывательных романів, любовна інтрижка і хвилююча листування в мережах — це те, що приготував Вогненний півень для вільних Риб. А у сімейних буде все без істотних змін, хіба що влітку трохи поштормить.

Відео-гороскоп

Стаття написана спеціально для сайту “2017 рік Півня”: http://god2017.com

Смотрите также

Гороскоп на вересень 2017 року

У вересні астрологи побачили чимало подій, які торкнуться життя всіх знаків Зодіаку. Кожен, хто бажає …