Домой / Гороскопи / Гороскоп на 2017 рік для Скорпіонів

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіонів

Розташування зірок і гороскоп на 2017 рік для скорпіонів рекомендує більше часу приділяти коханим людям. Високий спокуса заради досягнення мети вести не зовсім чесну гру, користуючись природною чарівністю і шармом. Не слід захоплюватися подібною тактикою, щоб не втратити найцінніше в житті. Бажано прискорити робочий темп ближче до весни, але ретельно планувати дії.

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіона жінки
Любов і відносини

Любовний гороскоп радить у 2017 році зайнятися врегулюванням сімейних відносин. Дуже різноманітною буде особисте життя у заміжніх жінок скорпіонів, завдяки старанням домочадців. Вони або почнуть проявляти свої теплі почуття по відношенню до мамі і дружині, або стануть причиною конфліктних ситуацій. Доведеться змиритися з тимчасової роллю головнокомандувача, виділивши обов’язки для кожного члена родини. Важливо не піддатися емоціям і не пред’являти будинку занадто високих вимог. Дітям слід приділити більше уваги, зосередившись на їх успішності.

Одиноким представницям знака гороскоп на 2017 рік прогнозує доленосну зустріч зі своєю половинкою. Нове знайомство дуже швидко переросте в серйозне почуття, але над побудовою гармонійних відносин доведеться попрацювати. Основні проблеми криються саме в жінці скорпіоні, тому зміни потрібно починати з самої себе. У другому півріччі можлива поява ще одного шанувальника, у зв’язку з чим дамі доведеться розібратися у своїх почуттях, не заподіюючи біль близькій людині.

Кар’єрний ріст

Фінансовий гороскоп попереджає, що перші місяці 2017 року будуть напруженими і нервовими. Належить купівля або ремонт нерухомості, придбання нових меблів, але відмовлятися від змін не слід. Друзі будуть просити в борг багато і часто, нехай це не лякає. Гроші обов’язково повернуться, а допомога приятелів знадобиться у другій половині року. Навесні робота перестане приносити задоволення, але не варто піддаватися сезонної депресії, викликаної авітамінозом. Якщо подолати нудьгу, кар’єра стрімко піде вгору.

Особливу увагу жінка скорпіон повинна приділити спілкуванню з колегами, не можна відмовлятися від взаємин на роботі навіть з неприємними особистостями. Конфліктних ситуацій краще уникати, приймаючи роль стороннього спостерігача, інакше високий ризик опинитися «крайньою». Покровитель року обіцяє підвищення або хорошу грошову премію, а трудитися для цього необхідно ще старанніше.

Здоров’я і настрій

Скорпіони не надто звикли стежити за своїм самопочуттям, більше часу приділяючи зовнішнім виглядом. Якщо продовжити такий підхід в рік Півня, можливий розвиток небезпечних хвороб. З раціону потрібно виключити спиртні напої і шкідливі продукти, щоб захистити свій організм від хронічних недуг і відвідувань лікарень. Несприятливий час для поганого настрою: весна і осінь. Корисно походити в басейн і частіше бувати на свіжому повітрі.

Щоб відігнати геть негативні думки і депресію, потрібно у всьому, що відбувається бачити позитивну сторону. Допоможе подорож в іншу країну, спілкування з подругами батьками, приємний вечір, проведений з коханим чоловіком. Імовірний ризик випадкових травм, але всі хвороби несуть в собі кармічну природу.

Корисні рекомендації

При прийнятті важливого рішення не можна відступати або зупинятися на половині пройденого шляху. Результат буде очевидний, якщо йти вперед, не озираючись:

  • У рік Півня скорпіонам корисно навчитись викреслювати зі свого життя непотрібних людей. Розставання принесе біль, але позбавить від багатьох неприємностей в майбутньому.
  • Лінь слід гнати як можна далі. Це не означає, що не можна дозволити собі невеликий перепочинок. Відпочинок необхідний, але бездіяльність і нудьгу господар року навряд чи оцінить.
  • Про захоплення на стороні не варто і думати. Високий ризик втратити синицю, так і не зловивши журавля.

Період більше підходить для роботи над собою і набуття внутрішньої гармонії, ніж для активних дій. Корисним буде відвідування психолога, який проведе глибинний аналіз особистості і докопатися до витоків існуючих проблем. Поки не будуть вирішені питання, що накопичилися, поліпшень чекати не доводиться. Від емоційного стану залежать багато життєві сфери, включаючи любовний фронт.

Загальний прогноз для чоловіків

Гороскоп на 2017 рік для чоловіка скорпіона рекомендує не надто проявляти свій крутий норов. Грубе поводження з оточуючими може призвести до конфліктів на роботі і вдома, але саме колеги і домочадці зіграють не останню роль у долі. Ідеальним часом для відпустки стане пізня весна і літо, а осінь подарує безліч корисних зустрічей і вигідних знайомств.

Любов і відносини

Чоловіки скорпіони вважаються прекрасними коханцями і темпераментними особистостями, але весь потенціал максимально розкриється в 2017 році. Яскравий Півень штовхає представників знаку на безумства, тому навіть сімейні скорпіони не відмовляться від легкої інтрижки. Потрібно навчитися стримувати свої емоції і цінувати те, що є в житті. Кризи у стосунках з другою половинкою минули, нових чекати не скоро – так чи є сенс порушувати ідилію заради скороминущої зв’язку? Можна освіжити шлюб з допомогою кількох романтичних побачень, що по достоїнству оцінить чоловіка.

Для холостяків березень і квітень стануть часом для прийняття серйозного рішення. Не виключений такий важливий крок, як пропозицію руки і серця обраниці, але перед цим бажано все обдумати. Влітку можливий роман на роботі, який краще приховати від товаришів по службі. З’являться непотрібні плітки, здатні зруйнувати кар’єру. Не слід змішувати любовний порив і ділові стосунки, щоб уникнути розчарування з обох сторін. Гороскоп попереджає про виникнення непростій ситуації.

Кар’єрний ріст

Від чоловіка скорпіона мало що залежить у 2017 році, тому не слід проявляти агресію і намагатися щось змінити. Краще віддатися на волю провидіння – і вага складеться само собою. До здійснення бізнес ідей бажано приступати не раніше літа, коли фінансовий ризик буде зведений до мінімуму. Якщо плануються серйозні грошові вкладення, потрібно бути готовими до того, що віддача повернеться не відразу. Доведеться на час затягнути ремінець, але до кінця року матеріальне становище значно покращиться.

Весь 2017 рік сприятливий для зміни роботи та сфери діяльності, але для цього потрібно навчитися реально зіставляти доходи і витрати. Важливо не випускати з уваги нових знайомих, які можуть бути корисні для поліпшення фінансової стійкості. Гороскоп рекомендує починати збирати кошти на непередбачені витрати, адже вони дадуть про себе знати вже до кінця року.

Здоров’я і настрій

У сезон вірусних захворювань чоловікові скорпіону не слід покладатися на везіння і внутрішню інтуїцію. Перенесений на ногах недуга небезпечний важкими ускладненнями, тому краще відразу звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Профілактикою частих застуд стане відпочинок на морському узбережжі, про що потрібно подбати заздалегідь. Варто звернути увагу і на роботу ШКТ, харчуватися свіжими і корисними продуктами.

Гороскоп рекомендує пройти щорічне обстеження, щоб заздалегідь виявити захворювання. Симптоми з’являться в самий невідповідний момент, зірвавши всі плани, тому бажано перестрахуватися від неочікуваних неприємностей. Не виключені проблеми з ногами, зв’язками і ступнями, високий ризик травмування в побуті і на роботі.

Корисні рекомендації

Надмірні навантаження на виробництві можуть стати причиною головного болю і різких стрибків тиску, тому необхідно вчитися планувати день і дотримуватися режиму:

  • Борги за минулий рік слід збирати вже на початку року, щоб забезпечити собі стабільне фінансове майбутнє. Повернені гроші стануть хорошим стартовим капіталом для власного бізнесу.
  • Скорпіонам протипоказана антибіотикотерапія, не призначена фахівцем. Наслідки самолікування стануть плачевними для всіх внутрішніх органів.
  • Для просування по службі небажано використовувати інших людей і намагатися ними маніпулювати. Спочатку тактика себе виправдає, але потім призведе до повного краху.

Не можна відмовлятися від допомоги близьких, адже у важку хвилину допоможе впоратися з неприємностями міцне плече вірного друга. Незнайомцям краще не довіряти, що дозволить уникнути зайвих пліток і інтриг. Важливу інформацію слід тримати при собі, щоб вона не стала небезпечною зброєю в руках ворогів. Інтуїція підкаже, кого доведеться викреслити з кола спілкування, а з ким продовжити взаємини.

Смотрите также

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків Зодіаку

Вогненний Півень — покровитель 2017 року, лідер серед всіх і у всьому. Його головна характеристика …