Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп Лева на 2018 рік Собак

Гороскоп Лева на 2018 рік Собак

Лев — один з найбільш сильних характером і духом знаків зодіакальної системи. Зустріч з собакою дуже позитивно позначиться на його долю. Вона заспокоїть його запальний характер, стабілізує плани і цілі. Його пристрасне бажання осягнути неосяжне, буде злегка зупинено, а вся енергія спрямована в потрібне русло.

У цій статті:

  • Загальні тенденції
  • Любовний гороскоп
  • Гороскоп здоров’я
  • Грошовий гороскоп
  • Гороскоп жінки Лева
  • Гороскоп чоловіка-Лева

Загальні тенденції

Весь 2018 рік Лев буде центральною фігурою будь-якої компанії, увазі колег і друзів не буде межі. З різних кінців будуть лунати хвалебні, часом навіть улесливі промови. Звичайно, гордому знаку таке доведеться по серцю, але слід бути дуже обережним, лестощі у всі часи залишається підступною. Вислухавши, подумайте, чи все правдиво у промовах співрозмовника, чи не бажає він того, чого ви не збираєтеся давати йому. Будьте хитріший і використовуйте обставини для свого блага. Господиня року буде для вас відмінним помічником, вона раціональна, обережна і ніколи не впадає куди-небудь без застосування своєї інтуїції і чуття. У співпраці з нею у вас з’явиться можливість зважувати свої рішення обдумувати кожен крок.

У 2018 році цей сильний зодіакальний представник просто «приречений» бути в центрі будь-яких подій. Це стосується всього: роботи, фінансових відносин, любовних романів, сімейного щастя і дрібних зустрічей. Але, великих розбіжностей в яких аспектах життя не буде, як було з роком Півня, коли зустрілися дві сильні, азартні та вогняні особистості. Собака не буде конкурувати з Левом, але поведе його своєю дорогою.

Любовний гороскоп Лева на 2018 рік

Безумовно, така фігура, як гордий Лев, користувалася і буде користуватися успіхом у слабкої статі. На жаль, він любить різні захоплення, бурхливі романи і дуже рідко доводить їх до кінця. Серйозні стосунки заважають йому залишатися лідером. Але, приручити царя звірів в рік стабільною і вірною Собаки буде по силам. І секрет не тільки в тому, щоб частіше говорити йому комплементи і добрі слова, але і не нервувати представника вогняної стихії зайвими зобов’язаннями. Причому такий стан речей стосується обох представників підлоги. Ніколи не зліть Лева: він не просто огризнеться, а ще й буде пам’ятати про це дуже тривалий термін.

Взимку в любовних стосунках вас очікує застій. До кінця квітня вже можна, як кажуть, «виходити на полювання». Більш вдалі знайомства будуть у тих, чия робота пов’язана з відрядженнями.

У літній сезон, якщо ви будете залишатися на одному місці, нічого цікавого може і не відбутися. Обов’язково слід поїхати у відпустку, щоб там закрутити шикарний роман. Звичайно ж, мова йде тільки про вільних особистостей. Людям, чиї руки «пов’язані» узами шлюбу, всі романи на стороні принесуть тільки великі неприємності. Навіть якщо ви захочете щось приховати від своєї другої половини, все буде написано у вас на обличчі. Адже Лев – це порода кішок, від отриманого задоволення у них змінюється не тільки особа, але і поведінку тіла. Загалом, розкусять вас в два рахунки.

Восени найкраще залишити для роздумів і висновків, щоб потім з новими силами кинутися в бій під кінець року. Грудень відмінно підходить для знайомств, які переростають у серйозні стосунки. Нагулявшийся левеня буде шукати тепла і затишку, причому як чоловік, так і жінка.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Грошовий гороскоп Лева на 2018 рік Собаки

Гроші у «Царя звірів» завжди були і будуть водитися. Ось тільки смітити ними пора вже припиняти, інакше можна залишитися без заощаджень. Хоча на «хліб насущний» цей гордий символ вогняної стихії завжди знайде. Зима буде трохи пасивним періодом для заробляння грошей, особливо січень. До того ж ні для кого не секрет, що витрати в цей час просто величезні.

Починаючи з лютого, у вас з’явиться можливість збільшити свій дохід. Але ненадовго, адже на літо у кожного лева завжди великі плани: вони люблять подорожувати і балувати себе різними подарунками. Літні місяці, взагалі, будуть витратними для багатьох представників цього знака зодіаку. Будьте обережні з вкладеннями в цей період. Краще залишити їх для більш серйозного часу, для осені. Саме тоді ви зможете діяти в повну силу, накопичену за час літнього відпочинку. Осінь відмінно підійде для серйозних планів і навіть для відкриття нового бізнесу.

Здоров’я Лева в рік Собаки

Відмінне здоров’я Лева рідко підводить. А от різні експерименти над собою, звичайно ж, небажані. Вони люблять ходити без шапки, гордо несучи свою голову, дами не бажають захищати свої ноги від морозу, загалом, просто обожнюють завжди одягатися не по погоді. Взимку 2018 року слід виключити цю, можна сказати, погану звичку. Так як велика ймовірність повчити непросто легку застуду, а навіть запалення легенів. Самим уразливим місцем у сильної статі будуть: легкі і гайморові пазухи, а у слабкого, як раз-таки все те, що відноситься до суто жіночому здоров’ю. Так само гороскоп року Собаки рекомендує всім народженим під цим сузір’ям бути обережними у період ожеледиці. Підвищена ймовірність отримання травми в лютому і березні. Щоб уникнути неприємностей, слід подбати про свій час: запізнення ведуть до поспіху, яка часто закінчується травмами.

Літній час присвятіть фізичного навантаження: біг навколо озера або мікрорайону буде відмінним і корисним проводженням часу. Можна також зайнятися і плаванням на свіжому повітрі. Восени вам належить багато працювати, тому має сенс накопичити і примножити свої сили. На початку вересня обов’язково поїдьте в еко-відпустка, це буде, так би мовити, завершення оздоровчого сезону. Це має бути затишне, екологічно чисте місце, де ви проведете час з користю для душі і тіла. Спробуйте таку оздоровчу практику, як медитація. Вона допоможе привести в порядок думки і розібратися в собі.

Гороскоп жінки-Лев на 2018 рік

В житті можна зустріти два психологічних портрета жінок, народжених під знаком Лева. Перший – це сильна жінка-керівник, яка в змозі звернути гори і пустити річки назад. Для неї 2018 рік готує масу випробувань. У зимовий період їй часто доведеться конкурувати з чоловіками як у професійних, так і в побутових обставин. Це одвічна, часто даремна боротьба, яка призводить до великих втрат сил, нервів і здоров’я. Небесні світила говорять вам про те, що якщо ви будете більш поступливі в боротьбі і менш агресивні у методах, то будете винагороджені. Ваша перемога прийде до вас тільки в тому випадку, якщо ви застосуєте жіночу хитрість, ласку і терпіння. Фемінізм, як спектр соціальних, ідеологій який Левиці так люблять захищати, неприйнятний в нашій країні. Повірте, чоловіки першої половини XXI століття ще поки вам не здадуться. А от якщо ви проявіть кмітливість і все, що вже перераховувалося вище, ви непросто отримаєте бажане, а й знайде мир в сім’ї і на роботі.

Другий тип – це кошеня. Тут, здавалося б, є і ласка і доброта, але, на жаль, немає хитрощі. Вас просто будуть обводити навколо пальця. І як би собака не заступалася за вас, ні виручала б своїм заступництвом, адже вона також, як ви – добра і простодушна, без нотки хитрості вам не вижити. Намагайтеся поступатися людям, але тільки після того, як ви відвоювали собі бажане. Це буде важко для вас, пані, адже ви читані для оточуючих. Для досягнення результату можна навіть тренуватися і репетирувати перед дзеркалом. Чекають вас переговори з бізнес-партнерами або вам потрібна нова шуба від чоловіка, підготуйте шляху наступу і відступу заздалегідь.

Будувати любовні справи і налагоджувати особисте життя найкраще в першій половині року. Друга відмінно підходить для реалізації бізнес-ідей і планів, пов’язаних з роботою. Обов’язково звертайте уваги на нові зустрічі та знайомства, вони можуть бути вирішальними в долі цього року.

Гороскоп Чоловіки-Леви на 2018

Чоловіки Леви – це люди, яким ніколи не можна вказувати на їх недоліки. Звичайно, ніхто не думає про це, кожен впевнений у своїй правоті і тим самим моторошно дратує сильних світу цього. На жаль, скільки б не говорилося про те чоловікам, вони так і будуть бурхливо реагувати на всі зауваження, навіть зроблені по суті. Собака настійно рекомендує вам, шановні царі звірів, перестаньте розмінюватися на дрібниці. Залиште в спокої всіх і вся, що звернули на вас увагу, йдіть своєю дорогою, живіть своїми більш важливими проблемами. До речі, справжній лідер джунглів саме так і живе.

На початку зими багатьох представників цієї вогненної стихії чекають цікаві зустрічі, які можуть призвести до корисних зв’язків. У цей період важливо не відволікатися іншими думками і не пропустити, те, що дарує вам доля. Після свят, правда буде складно увійти в колію трудового життя.

Ближче до весни стабілізується робочий стан, з’являться різні пропозиції фінансового характеру. Але пік кар’єрних справ доведеться на осінній період. Саме тоді треба, як кажуть, і залізо кувати і рибку ловити. Якщо, звичайно, вам не буде заважати особисте життя, яка також почне активно розвиватися приблизно з середини липня. Багато неодружені чоловіки розпрощалися зі своїм безтурботним минулим і спробують покласти себе на вівтар сімейного життя. До речі, будьте уважні з вибором супутниці, вона ні в якому разі не повинна бути вище вас за статусом і сильніше вас характером. Такий шлюб свідомо приречений на постійні з’ясування відносин.

Одруженим людям господиня східного календаря уникати безглуздих сварок. Особливо небезпечний період буде в березні і квітні місяці, втома буде шукати вихід. Висока вірогідність розлучень саме з-за дрібних, нікому не потрібних сварок. Просто ні Левів, ні в другої половини бракуватиме терпіння.

Влітку можна розслабитися представникам вогняної стихії. Сонечко ласкаво пригріє їх своїм теплом і всі нагальні проблеми, розвіються разом з легким літнім вітерцем.

Якщо багатьом знакам зодіаку хочеться нагадати, щоб вони не забували про себе, то з Левами навпаки. Саме в рік Собаки егоїзм категорично не вітається. Любіть, шануйте і цінуєте всіх, хто знаходиться поруч з вами.

Смотрите также

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки; Любовні стосунки в 2018 році; Фінансовий гороскоп для Овна; …