Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп для Рака на 2018 рік Собаки

Гороскоп для Рака на 2018 рік Собаки

  • Основні тенденції року Собаки;
  • Зміни в особистих стосунках;
  • Фінансові перспективи на 2018 рік;
  • Яким буде емоційний фон і здоров’я;
  • Чим порадує гороскоп жінку;
  • Що очікує чоловіків Раку в рік Собаки.

Основні тенденції року

У Стародавньому Китаї собака вважалася символом відданості, поява в будинку тварини було доброю ознакою, так як це обіцяло прибуток і процвітання. Собака цінувалася за те, що як вважали в Китаї, вона здатна виганяти злих духів і «приносити в будинок засоби для прожитку.

Тому рік Собаки буде спокійним і стабільним, додасть людям впевненості. Господиня року завжди напоготові і буде охороняти свій дім. Удача буде супроводжувати людям цілеспрямованим, працьовитим. Вдалими виявляться вкладення в нерухомість.

Гороскоп рекомендує представникам знака, мають тривалі стосунки, ближче до осені, узаконити свій союз. У вересні – жовтні можна запланувати спільну подорож, воно складеться вдало, так як господиня року буде охороняти всіх, хто покине свій будинок

Гороскоп попереджає, що на початку року необхідно приділити увагу профілактиці здоров’я, оскільки можливі загострення хронічних захворювань. Зірки рекомендують всім, хто працює в колективі, постаратися уникати будь-яких непорозумінь з колегами, адже Рак бере не напором, а хитрістю і будь-які неприємності може спокійно перечекати. Скористайтесь цією якістю – і вам буде супроводжувати удача.

Любовний астрологічний прогноз для Раків

Раки віддають перевагу спокійні сімейні відносини, тому пари, що складаються в шлюбі, в цей рік будуть відчувати душевний спокій. Рак протягом усього життя постійно відчуває періоди злету і падіння, але навіть якщо все складається благополучно, він вважає за краще відступити і перечекати в сторонці.

В цей рік гороскоп рекомендує самотнім представникам знаку «не відсиджуватися», а проявити ініціативу в любовних відносинах. Навесні є ймовірність знайомства, яке стане значущим, можливі тривалі відносини. Представник знака особливо чутливий, ненавмисно сказане в його адресу недобре слово, може викликати у неї депресію. Його настрій можуть відчути знаходяться поруч з ним люди.

Гороскоп попереджає, що Ракам необхідно слідкувати за своїм настроєм, адже господиня року дружелюбна і не підтримає песиміста. Постарайтеся не засмучувати близької вам людини, інакше у другій половині року можуть бути серйозні ускладнення у відносинах. Діти, народжені в цьому році, будуть відмінними помічниками, винахідливими, ласкавими. Тому тим, у кого планується, що буде поява потомства в 2018 році особливо пощастить.

Шлюби, створені в рік Собаки, будуть міцними і щасливими у тих представників знаку, хто не буде «відходить» і відкладати в черговий раз узаконити свій союз.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Грошовий гороскоп для Раків на 2018 рік

В цілому рік передбачає хороші перспективи тим, хто докладе максимум зусиль для професійного зростання. Великий успіх у кар’єрі буде у Раків, що народилися у червні. На початку року можливе отримання нової посади чи перспектива підвищення кваліфікації. Раки зазвичай високої про себе думки, тому отримавши більш високе місце роботи, можуть неправильно поводитися в колективі. Господиня року не любить зарозумілих і ледачих, постарайтеся не засмучувати її, все складеться вдало, якщо заховаєте свій настрій подалі, можна під улюблений «камінь».

Зірки рекомендують Раку-бізнесменові у другій половині року прийняти пропозицію про розширення свого виробництва. Це залучить додаткові капітали і значно збільшить ваші доходи. Рекомендується довіряти тільки перевіреним людям або родичів, з якими ви ведете спільний бізнес.

Гороскоп попереджає, що 2018 рік особливо вдалий для тих, у кого складуться хороші стосунки з колегами. Для Раків слава і шана стоїть на першому місці, фінансова сторона не так важлива. Володіючи вродженим почуттям гумору, представники знаку зможуть легко виходити з непростих ситуацій. Наприкінці літа можна вдало вкласти грошові кошти або зробити вигідне придбання того, що ви давно хотіли.

У 2018 році небажано жити в борг, брати кредит, а якщо так станеться, то потрібно постаратися якнайшвидше повернути гроші.

Емоційний фон і здоров’я Раків

Гороскоп рекомендує приділити увагу своєму здоров’ю, особливо в січні-лютому, це стосується емоційного стану. Раки дуже чутливі до критики в свою адресу, від цього погіршується їх настрій, який передається всім оточуючим. Тому уважно стежте за своїм настроєм, відволікайтеся на активний відпочинок, подорожі, пригоди.

У зимові місяці гороскоп рекомендує водіям бути уважними на дорозі, можливі аварії, в результаті яких можна отримати серйозну травму. У зимовий час відмовлятися від регулярних профілактичних заходів заради роботи. Навесні може бути виявлено захворювання, пов’язане з кістками рук або ніг.

Восени можлива проблема з боку нервової системи. Напружена робота не дозволить вчасно відпочивати, а це може негативно позначитися на здоров’ї. Слід не забувати про правильне харчування, не перевантажуйте організм жирною їжею та алкоголем. Влітку можливе загострення хронічних захворювань.

Рак хороший сім’янин і домашня обстановка буде хорошою розрядкою після важкого робочого дня. Приділяйте увагу активному відпочинку. Бажано в цей рік запланувати відпочинок на морі, вода допоможе зняти накопичену за рік негативну енергію.

Чим порадує гороскоп жінки-Раку?

Навесні, можливо, чекають переживання з приводу свого здоров’я. Чутливий Рак може впасти в депресію. Приділіть більше уваги дому і дітям, жінки цього знаку дуже прив’язані до своїх близьких. Сім’я для них на першому плані. Гороскоп радить в турботах про дім і дітей, не забувати піклуватися і про себе – змінити щось у зовнішності, змінити гардероб. Ваш чоловік або партнер це, безсумнівно, оцінить.

На початку року виникнуть невеликі проблеми по роботі, але сильна внутрішня енергія жінки-Раку допоможе подолати труднощі. У самотніх жінок влітку буде зустріч, яку вони не сприймуть всерйоз, але вона може виявитися доленосним. Можливо, це виявиться колега по роботі.

Заміжня жінка захоче щось поміняти в сформованому життєвому укладі. Господиня року буде вас підтримувати у благоустрої вашого житла або покупку нового. Якщо ваші діти захочуть придбати собаку, то це обов’язково потрібно зробити. Гороскоп пророкує, що ця тварина принесе в дім удачу. На початку осені вдалою виявиться будь-яка подорож або поїздка зі своєю другою половиною.

Жінка, давно мріє про дитину повинна здійснити бажання в рік Собаки. Дитина принесе щастя і стабільність у ваші стосунки з близькою людиною.

Що чекає чоловіка-Рака в рік Собаки?

Рік для чоловіків складеться вдало у фінансовому плані, адже вони схильні до накопичення, і господиня року буде протегувати їм у цьому. Зірки радять розумно розпорядитися капіталом, а не збирати гроші даремно. Хорошим вкладенням стане придбання житла, вкладення і надійні фінансові системи.

На початку року варто переглянути свої відносини в колективі, можливо, ви буваєте несправедливі до деяким колегам. Не варто дивитися «з висока» на менш щасливих, інакше ви можете помінятися місцями.

У рік Собаки необхідно викластися на всі сто відсотків для досягнення наміченої мети. Для чоловіка-Рака це непросто, так як він не звик максимально розтрачувати свої сили. Гороскоп рекомендує скористатися заступництвом господині року і все, до чого ви будете прагнути, буде досягнуто.

Не варто відмовлятися від пропозиції підвищити свій професійний рівень, це відкриє для вас нові перспективи. На початку весни можуть бути невеликі проблеми з керівництвом у тих представників знаку, які працюють в державній сфері. Необхідно скористатися своєю рисою «сховатися під камінь» і перечекати, не вступати ні в які суперечки, тоді все закінчиться мирно. Колеги та керівництво це оцінять, і ваш авторитет буде на висоті.

Одружені Раки повинні більше уваги приділяти сім’ї, влітку частіше бувати на природі з дітьми. Тільки в домашній обстановці вони зможуть отримати емоційну підтримку. Холостяки, любителі «давати задній хід» — не пропустіть свою долю. Придивіться уважніше до свого оточення, можливо серед них і та, яку ви чекали все життя. Майбутній 2018 дуже вдалим для укладення шлюбу та народження дітей, не варто упускати такої можливості.

Смотрите также

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки; Любовні стосунки в 2018 році; Фінансовий гороскоп для Овна; …