Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп для Діви на 2018 рік Собаки

Гороскоп для Діви на 2018 рік Собаки

Діва, красиве, казкове і ніжне істота, яка володіє завидною впертістю і ніколи не поступиться нікому своїх позицій. Їй дуже важко доводилося в рік задиристого Півня, вони весь час наступали один одному на п’яти. Доброзичливий символ 2018 року не буде яро підпорядковувати собі цього представника зодіакальної системи, лише протегувати. Собака — відмінний поводир, провідник, вона поведе вас вірним, а головне, безпечним шляхом.

Зміст:

  • Загальні тенденції
  • Любовний гороскоп
  • Гороскоп здоров’я
  • Грошовий гороскоп
  • Гороскоп для жінки
  • Гороскоп для чоловіка

Загальні тенденції

Земляна господиня року не подарує Діві особливих неприємностей, звичайно, якщо остання не буде вередувати і наполягати на рівному місці. У Собаки дуже розвинена інтуїція, вона точно знає, що вона робить. Діві варто повністю довіряти їй. У 2018 році, як писалося вище, не передбачається змін та сюрпризів. Можна навіть здійснити деякі свої плани і проекти. Господиня року допоможе вам довести справи до кінця і отримати бажані результати.

Початок року для Діви буде не зовсім простим. Їй доведеться розбиратися в масі питань, вирішувати проблеми, пов’язані зі справами і роботою. Зимовий період буде дуже клопітним і відповідальним. Керівники-Діви проявлять себе з хорошої сторони, а підлеглі зможуть здатися начальству.

Навесні Дівам потрібні зміни. Накопичена за зиму втома буде зводити з розуму. Оточуючі люди почнуть дратувати з кожним днем більше і більше, захочеться усамітнення чи на безлюдному острові, в той час, як роботи додасться. Звичайно, ніхто вас нікуди не відпустить, доведеться виходити з ситуації на місці. По-перше, частіше гуляйте, по-друге, приймайте вітаміни, по-третє, внесіть зміни. Купіть новий гардероб, зробіть нову зачіску, відвідайте салон. Загалом, зробіть щось для себе коханого або коханої. Наповнене вітамінами і змінами організм буде дуже вдячний.

Літній час створено для прогулянок і медитації. Тонка психіка, укупі з багатою уявою, дуже сильно потребує природі. Відмінним відпочинком будуть далеко не острови і моря, а будиночок у селі ближче до своєї стихії – до землі. Матінка-земля — це джерело енергії, не забувайте про це.

Любовний гороскоп Діви на 2018 рік

Діви великі романтики, вони люблять малювати в своїй голові різні історії, придумувати пригоди і з задоволенням присвячують цьому вільний час. Якщо вам дістався партнер Діва, то вам дуже пощастило, він буде доглядати так, як ніколи в житті не доглядали. Звичайно, є і один великий мінус у цього знака зодіаку – його велика лінь. Безумовно, він або вона навіть продовжать залицяння ще дуже довго. Записочки під подушкою, вірші, букети – це всі представник земної стихії. А для того щоб заробити зайвий рубль, сходити в дальній магазин, зробити ремонт – потрібно особливе натхнення. І, само собою, закоханий представник цього знака, діє набагато активніше. Тому, якщо ви хочете дій від свого партнера, вам доведеться бути постійним натхненником.

Позитивним же сюрпризом для вас у Діві буде те, що цей знак вміє швидко прощати. Гороскоп ж радить йому не робити це з усіма, або обдумувати такий крок. Люди дуже часто користуються такою добротою, навіть у романтичний період. Але прощати треба і вміти і варто іноді це робити.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Здоров’я Дів в рік Собаки

Зазвичай Діви не володіють міцним здоров’ям. У зимовий період велика ймовірність простудних захворювань. Слід уникати громадських місць і частіше звертатися до лікаря, іноді проста застуда може принести з собою безліч ускладнень. Якщо можливості уникати натовпу немає, приймайте противірусні препарати і вітаміни.

Вас підведуть ще й власні вчинки: бажання кутатися в морозний час, швидке позбавлення від теплого одягу в зимовий період. Пам’ятайте, весна вона хитра і брехлива. Поки що на землі лежить сніг, вона холодна, а це значить, зимові одягу ще рано пакувати у антресолі. Ходіння без шапки – вірний шлях до переохолодження. У цьому році ви зможете відмінно вести фінансові справи, навіщо вам лежання в ліжку, коли можна діяти? Направте свою впертість на благі цілі.

Так само слід уникати, як кажуть, альтернативного лікування, яке не призведе ні до чого хорошого, як і поради різних знахарів та бабусь. Дійте тільки заручившись підказками фахівців.

У літній період треба берегти себе від холодної води. У чоловіків слабке місце горло, а у жінок – жіночі органи. Будьте обережні, відкрити купальний сезон, коли вода досягне 25-27 градусів, не раніше. Бережіть своє здоров’я.

Грошовий гороскоп для Дів на 2018 рік

У 2018 році до Дівам прийде натхнення, з’являться бізнес-ідеї, які можуть перерости в бізнес-плани. Після непростого року Півня представники цього знака піднесуться духом і будуть вести себе сміливіше. Деякі з них захоче ризикнути і організувати власну справу. Але гороскоп дає в цьому випадку свої рекомендації. По-перше, якщо ви вирішили відкрити свою справу, не варто розмінюватися на інші речі, слід зосередити свою увагу саме на ньому. По-друге, треба прислухатися до думки інших, але при цьому складати своє. По-третє, не відштовхуйте допомогу ні друзів, ні колег, ні тим більше грамотних фахівців. Поодинці буде не дуже легко займатися таким серйозним питанням.

Доходів в цей рік особливих не передбачається, але стабільність в кишені буде. Якщо ви простий службовець, оптимальним вкладенням в цьому році буде вкладення в сім’ю, дітей і облаштування власного житла. Собака на перше місце ставить сімейні цінності, будинок і затишний побут. Чим більше ви вкладете в таке «підприємство», тим краще справа окупиться для вас у майбутньому.

Для Діви відмінним вкладенням буде і купівля нерухомості, особливо якщо вони придбають власний будинок або дачу. Тяга до землі у вас колосальна, ви любите її, і земля відповідає вам ті ж. Будь-які ваші посадки сходять, всі ваші квіти ростуть, а головне, ви отримаєте неймовірне задоволення. Така трата грошей не піде в повітря, вона передається у спадок майбутньому поколінню.

Високих кар’єрних кроків у цьому році не передвіщається, Собака любить знати своє місце і працює без особливих претензій на подяку.

Гороскоп жінки-Діви на 2018 рік

Жінок Діви в 2018 році будуть щасливі. Вони люблять стабільність і господиня року їм її дасть. Заміжні матрони отримають від сімейного життя все, що задумали у Новорічну ніч. Їх будуть радувати чоловіки і діти, сімейне життя в цілому піде в потрібному, а головне, мирному напрямку. Тим, у кого багато претензій до своєї другої половини гороскоп рекомендує їх зняти. Земляна Собака не любить «пиляння», їй потрібні стабільність та спокій, як і другій половині. До речі, по відношенню до дітей: ослабте приводу, дайте їм можливість легко зітхнути без опіки і пильного спостереження. Вони мають право на власну життя, не кажучи вже про власній думці.

Самотні дівчата будуть залучені в романтичні історії, які можуть закінчитися серйозними стосунками, особливо в зимовий період. Не уникайте запрошень, походів у кіно й ресторани. Але не забувайте про своє здоров’я і про те, що писалося вище. Застосовуючи всі заходи безпеки можна вирушати за гарним проведенням часу в громадські місця. Молодим дівчатам складно ставити обмеження, до того ж їх дійсно чекають захоплюючі і смішні історії: від легкого флірту до бурхливих романів.

Навесні з’явиться можливість не тільки пофліртувати, але і завести серйозні відносини. Але це буде не березень, а скоріше кінець квітня. Березень оманливий у всіх відносинах і в любовному плані теж. Квітучі гормони і змушують жінок і чоловіків вирушати на пошуки романтичних пригод. Але ключовими словами в цьому місяці будуть саме гормони і пригоди. Так що не спокушайтеся занадто і не вірте красивим речам як своїм, так і того, з ким ви тільки що познайомилися.

Гороскоп Чоловіків-Діви на 2018

Чоловіки цього знака рідко бувають бізнесменами і підприємцями. Їм більше підходить соціальна або творча робота. Але деякі таки ризикнуть вийти на самостійний шлях і у них це вийде. Будьте готові до дрібних неприємностей: нерозуміння в родині, тяганина з паперами і т. п. Гороскоп стверджує, що стабільна Собака мучити вас сильно не буде. Але віддатися професії або справі доведеться. Залишається тільки вирішити проблему з участю або неучастю сім’ї. Яка буде трохи ревнувати вас до роботи. Ви обов’язково придумаєте, як саме це зробити, адже Діва вважається найромантичнішим знаком зодіакальної системи.

Для одружених чоловіків у січні з’явиться можливість налагодити відносини у своїй родині і підготувати їх до подальших планів. Кожен день дивуйте другу половину, організовуйте невеликі сюрпризи, безперервно поставляйте компліменти і ласкаві слова. Повірте, такий підхід окупиться подвійно.

Вільним представникам сузір’я ближче до літа з’явиться можливість завести більш-менш стабільні відносини. «Чому більш або менш» — запитаєте ви? Та тому що іноді ви буваєте дуже причепливі, тим самим лякаєте з’явилися в житті людей. Постарайтеся бути простіше, не варто відразу вимагати від своєї партнерки великих почуттів, постійної присутності і постійного захоплення вчинками. Пам’ятайте, ви зустріли незнайомого, вільної людини, з відмінними від вас звичками і звичаями. Можливо, у майбутньому дівчина буде вам близькою, але не зараз, тому не треба викладати перед нею кожну карту. Поступово проявляйте себе з різних сторін, не нав’язуйте і не стали тягарем. Багато чоловіків дуже добрі і готові при першій зустрічі віддати останнє. Але зустрічаються і ті, які навпаки, дуже закриті і не пускають у свій світ нікого, а така поведінка теж може відштовхнути. Пам’ятайте для вас настав час романтичних зустрічей і відносин, будьте готові до їх приходу. А вже восени можна буде трохи розслабитися і відпочити від романів і робочих труднощів. Місце вашої сили – будинок на землі, не забувайте про це і черпайте її звідти.

Смотрите также

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки; Любовні стосунки в 2018 році; Фінансовий гороскоп для Овна; …