Домой / Новорічний стіл 2017 / Гороскоп для Близнюка на 2018 рік Собаки

Гороскоп для Близнюка на 2018 рік Собаки

  • Основні тенденції року;
  • Любовний гороскоп;
  • Фінансові перспективи на 2018 рік;
  • Здоров’я та емоційний фон в рік Собаки;
  • Чим порадує гороскоп жінку;
  • Чоловічий гороскоп для Близнюка.

Основні тенденції року Собаки

За китайським календарем, новий рік почнеться 16 лютого. Загальний настрій року буде відповідати характеру покровительки року – Жовтої Собаки. А вона поряд з позитивними рисами: відданістю і миролюбністю, може бути самовпевненою і агресивною, якщо її розсердити.

Люди, народжені в рік Собаки, розважливі, чесні, доброзичливі, вони вміють зберігати чужі таємниці. З них виходять хороші дипломати. Будь-який конфлікт представники цього знаку зможуть владнати мирно, адже вони делікатні і добре відчувають настрій інших.

Гороскоп припускає, що заступництво буде надано людям цілеспрямованим, дисциплінованим. Близнюки, які проявлять інтерес до підвищення своїх професійних навичок, отримує підвищення в посаді. Собака – господиня року не заохочує тих, хто любить плітки і порожні розмови. Вона відрізняється миролюбністю, тому наступний рік буде спокійнішим, ніж попередній.

Рік сприятливий для подорожей, господиня року буде охороняти в дорозі. Найкращий час для відпочинку кінець літа – початок осені. Укладені в рік Собаки шлюби будуть щасливими і міцними. Гороскоп радить вкласти кошти в купівлю нового житла, однак не слід брати гроші у борг, особливо у мало знайомих людей.

Любовний гороскоп Близнюків

З початку року Близнюки поведуть себе спокійно і самовпевнено. Вони легко можуть завоювати симпатію будь-якої людини. Це додасть їм сил на особистому фронті. Завдяки своїй наполегливості і навіть нахабства вони можуть самі вибрати бажаного партнера, не чекаючи подарунків долі. Все буде виходити, однак Близнюки можуть втратити самоконтроль і складеться така ситуація, коли вони насолоджуються життям за рахунок партнера.

Це може тривати протягом певного періоду. Якщо ж Близнюк зовсім втратить рамки, він може зазнати фіаско у відносинах. Тому якщо ви відчуваєте, що берете більше, ніж віддаєте — саме час зупинитися і знайти правильне рішення.

Також може постати питання про вибір між двома партнерами. Гороскоп радить, у рік Собаки довіряти тому, з ким ви маєте більш довгі стосунки. На початку літа дволикі представники знаку зазнають сильне любовне захоплення, але не отримають взаємності в такій же мірі. Це буде сильним ударом по самолюбству.

Однак не можна піддаватися депресії, краще спробувати отримати підтримку близьких людей, це допоможе подолати стрес. Але по натурі Близнюки винахідливі і можуть самостійно знайти вихід з важкої ситуації. Найголовніше — подивитися на ситуацію з боку, тоді все складеться благополучно.

Дуже пощастить тим Близнюкам, у яких в рік Собаки народиться дитина. Діти, народжені під її заступництвом, будуть радувати своєю винахідливістю. Вони ласкаві і це дозволяє дорослим закривати очі на їхні витівки. Але якщо з дитинства не проявити твердість у вихованні, то з віком складно буде викорінити недоліки.

Збувся у вас прогноз на 2017 рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково

View Results

Завантаження …

Грошовий прогноз на 2018 рік

У першій декаді березня, незважаючи на велику конкуренцію, Близнюки зможуть отримати нову високооплачувану роботу. Це чекає на тих представників знаку, які зможуть показати професіоналізм і працьовитість. Завдяки вмінню розташувати до себе начальство і колег, все складеться якнайкраще.

З лютого по квітень Близнюки зможуть отримати більш високу посаду, заручившись підтримкою потрібних людей. Адже вони винахідливі, комунікабельні, вміють швидко знаходити спільну мову, і це якість дуже стане в нагоді для кар’єрного зростання.

У рік Собаки не можна вступати ні в які фінансові махінації, особливо використовуючи чужі грошові кошти. Такі дії можуть призвести до втрати грошей, і тоді необхідно буде пожертвувати особистим бюджетом. Про це доведеться дуже сильно пошкодувати. Гороскоп не рекомендує погоджуватися на сумнівні проекти – це може дуже сумно скінчитися. Необхідно передбачити всі наслідки і відмовитися, якщо ризик переважує користь.

У 2018 році кращим варіантом буде постаратися зберегти свої заощадження, так як в кінці року буде можливість вигідно вкласти гроші і отримати хороший прибуток. Можливе придбання нерухомості.

Гороскоп здоров’я

Гороскоп рекомендує протягом року перевіряти рівень цукру в крові. Можливі проблеми з підшлунковою залозою, тому слід відмовитися від перевантажень в харчуванні. Протягом року слід уважно поставитися до суглобів. Через проблеми на роботі можливі нервові зриви, тому не забувайте вчасно відпочивати.

Близнюки, народжені в першій декаді знаку, весь рік будуть в хорошій фізичній і емоційній формі. Незважаючи на це, слід підтримувати свій стан і вести правильний спосіб життя. Для зміцнення імунітету рекомендуються натуральні засоби – це можуть бути продукти бджільництва або трави.

Тим, хто був народжений у другій декаді знаку, потрібно уважно поставитися до хронічних захворювань. Незважаючи на постійну зайнятість, потрібно зайнятися профілактикою свого здоров’я. На початку року будьте обережні на вулиці, в дорозі, можна отримати травму. А Близнюки дуже не люблять хворіти, так як без спілкування вони можуть впадати в депресію.

Гороскоп попереджає, що ті, хто був народжений в третій декаді знаку, повинні обов’язково приділити увагу відпочинку. Він повинен бути активним: прогулянки, плавання. Якщо цим нехтувати, то можна отримати стрес або загострення хронічного захворювання. На осінь дуже бажано запланувати відпочинок на морі.

Жінка-Близнюк в рік Собаки

У першій половині року представниця знака відчує приплив енергії, виникне бажання отримати нові знання, розширити свій кругозір. Необхідно стримувати свої амбіції та нерозсудливу поведінку, це може негативно вплинути на відносини на роботі і в сім’ї. Самотні представниці знака, якщо проявлять стриманість і дипломатичність, незабаром зможуть зустріти свого обранця.

Влітку або на початку осені, проявивши працьовитість і завзятість, можна отримати високу посаду. Пропозиція буде несподіваним, але якщо ви не боїтеся відповідальності, то слід погодитися. Близнята вміють налагодити контакт з будь-якою людиною, вони працьовиті і господиня року буде вам помічницею у цій справі.

Гороскоп віщує часті сварки зі своєю другою половиною, але і примирення будуть емоційними і теплими. Заміжня жінка влітку може випробувати сильні емоції до протилежної статі на стороні, її будуть дратувати будь-які дрібниці своєї другої половини. Необхідно стримати свої почуття, так як це може погано закінчиться. Слід приділити більше уваги дому і дітям і почекати поки пристрасті вляжуться.

Восени можливе загострення хронічного захворювання, в зв’язку з цим виникає зацікавленість в якісній медичній допомозі. Робота і домашні справи не повинні перешкодити приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Не слід забувати і про відпочинок. В кінці літа поїздка разом з другою половиною зміцнить сімейний союз.

Астрологічний прогноз для Близнюка-чоловіки

Рік Собаки для чоловічої половини стане значущим в професійному плані. Працьовитий, напористий, іноді нахабнуватий, представник знаку зробить все для досягнення своєї мети. Для колег і керівництва він прекрасний, компанійський товариш і надійний партнер по бізнесу, тому все, що пов’язане з роботою буде приносити прибуток.

У березні представиться можливість отримати високу посаду. Якщо є бажання поміняти роботу, гороскоп рекомендує це зробити у березні. У фінансовому плані все складеться вдало, якщо не вступати в сумнівні оборудки. Постарайтеся притримати велику покупку до кінця року, тоді це буде вдале вкладення коштів. Можливо, що це буде нерухомість або хороший автомобіль.

В любовному плані дволикі Близнюки можуть захотіти завести інтрижку на стороні. Це буде новим припливом енергії, вибух адреналіну – все, що вони так люблять! Проте в суспільстві його знають як хорошого сім’янина. З-за цього чекає буря пристрастей і сімейних розглядів. Якщо не хочете цього – вчасно зупиніть свій потяг.

А ось вільним представникам знака саме час вирушити «у всі тяжкі» на любовному фронті: навіть якщо і не знайдете гідну супутницю, все одно добре проведете час.

Водії в першій половині року повинні бути обережними на дорозі, можливі травми. Однак вони будуть невеликими і вже через короткий час Близнюки знову повернуться до активного життя.

Смотрите также

Гороскоп Овна на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Загальні тенденції року Жовтої Земляний Собаки; Любовні стосунки в 2018 році; Фінансовий гороскоп для Овна; …