Домой / Тури / Гірськолижні тури в 2017 році

Гірськолижні тури в 2017 році

Гірськолижні тури 2017 року в нашій статті будуть представлені відразу декількома курортами, що привертають увагу туристів зі всього світу ось вже не перший рік. У складеному нами списку знайшлося місце як для місць відпочинку на засніжених просторах, відкритих на території Росії, так і для тих, які розмістилися всередині Франції, Італії, Швейцарії, Андорри та Австрії. Не будемо ж стопорити процес і відразу перейдемо до справи, щоб тримати вас в курсі, які регіони світу варто відвідати вже цієї зими.

Гірськолижні тури в Сочі (Росія)

Гірськолижні тури на новий 2017 рік ми відкриємо російським курортом. Сочі — місце, де приємно знаходитися як взимку, так і влітку. У зимову пору року тут можна відпочити всією сім’єю протягом майже 5 місяців (починаючи з раннього грудня і закінчуючи пізнім квітнем). Щодня на території Червоної Поляни відпочивають тисячі туристів, що прибули сюди з усіх куточків земної кулі.

Вартість одного тижня відпочинку в Сочі на території Червоної Поляни (Гірки, Роза Хутір і Газпром) для однієї людини коштуватиме йому приблизно 20000 рублів. Правда, є один нюанс, який, навпаки, доведеться по душі всім без винятку туристам: за ці гроші тут можна відпочивати скільки завгодно днів.

Грандваліра і Вальнорд (Андорра)

Гірськолижні тури в Андорру в 2017 році залишаються такими ж популярними серед туристів, як і раніше. Грандваліра і Вальнорд — це зони карликової держави, що поєднують відразу кілька курортів. Грандваліра передбачає одночасне відвідування таких курортів, як Пас-де-ла-Каса, Грау Жито, Сольдеу і Ель Тартер. Вальнорд — Пал, Арінсал, Аркаліс.

Можливість відвідування зазначених місць для відпочинку, які розташовані на території Князівства, відкрита для всіх бажаючих (туристів) на протязі всієї зими і на початку весни (з грудня по березень включно). В цей час року стан снігу тут дуже гарний, багато в чому навіть відмінне. Нерідко гірськолижний сезон продовжується до квітня, коли сніг на трасах ще стерпний, що дозволяє кататися з комфортом. Вартість перебування на одному з вказаних курортів протягом одного тижня обійдеться одній людині в 200-300 євро.

Три Долини (Франція)

Гірськолижний відпочинок в 2017 році можна продовжити у Франції, так само як і почати свою відпустку можна саме з цього куточка планети. Три Долини — популярне місце серед туристів ось уже кілька років. Воно включає в себе такі області Франції: Мерібель, Куршевель і Валь Торанс. Всі три гірськолижних курорту знаходяться поблизу Французьких Альп. Тут для туриста є всі зручності, наприклад, безліч готелів, магазини і т. д.

Сюди приїжджають відпочити всією сім’єю і для того, щоб зайнятися спортом. Вартість перебування в одній з областей Трьох Долин обійдеться туристу майже в 1000 євро, в залежності від терміну знаходження і своїх уподобань щодо відпочинку.

Тінь, Валь-д’ізер, Ліз Арк, Аворіаз (Франція)

Тінь, Валь-д’ізер, Ліз Арк, Аворіаз — цей список гірськолижних курортів, відкритих на території Франції, можна продовжувати і далі. Всі представлені місця для відпочинку передбачають максимум можливостей, які отримає кожен турист, який відвідав хоча б один з курортів. Місцевий сніг, придатний для комфортного катання, можна гідно оцінити всю зиму і початок весни.

Вартість одного тижня відпочинку на території курортів Тінь, Валь-д’ізер, Ліз Арк, Аворіаз та ін. дорівнює як мінімум 800 євро (для однієї людини). Заїзди туристів проводяться щотижнево, починаючи з останнього тижня грудня і закінчуючи останніми днями березня.

Гірськолижні тури в 2017 році в Церматт (Швейцарія)

Перебираємося в Швейцарії. Гірськолижний курорт Церматт знаходиться на півдні Вале, одного з швейцарських кантонів. Дана область країни межує з Італією. Село практично зі всіх сторін оточена гірськими вершинами. Саме тут знаходиться пік Дюфур, який є найвищим у Швейцарії (його висота понад 4,6 км).

До речі, звідси можна перебратися на територію прилеглого італійського курорту Брей-Червінія. Церматт розташований на північному схилі вершини Маттерхорн (її висота без малого 4,5 км). Вартість відпочинку в Церматті протягом одного тижня — понад 1000 євро (з людини).

Віллар і Вербье (Швейцарія)

Висота швейцарського курорту Віллар над рівнем моря становить 1300 метрів. Сонце тут яскраве, висвітлює південну терасу долини Рони. Звідси відкривається красивий вид на Монблан і Женевське озеро. Вербье у свою чергу розташовується на півдні Швейцарії і є частиною місцевих 4 долин. Цей гірськолижний курорт — частина кантону Вале, де місцеві жителі здебільшого франкомовні.

Вартість перебування протягом одного тижня на території Виллара і Вербье обійдеться туристу приблизно у 1000 з гаком євро. Відпочити тут можна з кінця грудня по кінець березня.

Брей-Червінія (Італія)

Ми вже згадали про це італійському курорті в тексті вище. Тут місцеві мешканці вільно володіють французькою та італійською мовами. Область курорту розташовується в долині Аости (Валле д’аоста), а це північно-західна частина Італії. Висота Брей-Червінія над рівнем моря трохи більше 2 км. Курорт знаходиться поблизу підніжжя Маттерхорна, зокрема в районі південного схилу вершини.

Тут велика кількість гірськолижних трас (майже 70) з їх загальною протяжністю близько 200 км. Як було сказано раніше у тексті, даний італійський курорт з’єднаний з Церматт. Туристу доведеться подбати про те, щоб в його кишені було близько 500 євро, які підуть на оплату одного тижня відпочинку в межах області Брей-Червінія.

Гірськолижні тури до 2017 року у Валь-ді-Фасса (Італія)

Якщо хтось запитає про велич Доломітових Альп, про їх пишність, то побачити всю цю красу такий чоловік зможе, прибувши на територію Валь-ді-Фасса. Взимку долина більш ніж жвава завдяки туристам, які прибувають сюди з усього світу. Сервіс, запропонований тут, вважається одним з кращих в Італії, якщо не найкращим.

Валь-ді-Фасса примітний неймовірної краси краєвидами. Тутешні засніжені вершини і синява хмар вражають уяву навіть самого завзятого туриста. Вартість перебування тут складе всього 500 євро для однієї людини, якщо врахувати всі переваги курорту, перераховані вище.

Ішгль (Австрія)

Завершимо ми наш список обов’язкових для відвідування курортів в 2017 році трьома австрійськими областями, де можна відпочити дуже добре. Ішгль — це безліч готелів, в кожному з яких просто відмінний рівень сервісу. Звідси ж, якщо, звичайно, захочеться, можна потрапити на територію Швейцарії, конкретно територію курорту Самнаун. Як жартують туристи, зробити це можна буквально на лижах, при цьому навіть не знімаючи їх.

Ішгль знаходиться на території федеральної землі Тіроль. Ціна одного тижня відпочинку в цій галузі Австрії встановлена на рівні 500 євро. Курортний сезон починається з кінця грудня і закінчується в кінці першого весняного місяця.

Зельден і Майрхофен (Австрія)

Австрійські курорти Зельден і Майрхофен розташовуються на території федеральної землі Тіроль, як, власне, і Ішгль. Перший курорт знаходиться в долині Эцталь, другий — в Циллерталь. Обидва курорту приваблюють увагу туристів ось вже кілька десятків років. Тут добре розвинена економіка і є місця, які просто обов’язкові до перегляду в першу чергу під час свого перебування на території зазначених земель.

В Зельдені спокійно, є ресторани, бари, проводяться дискотеки. Майрхофен надто гостинний, і це дуже навіть добре для будь-якого туриста. Тут все те ж спокій і безліч розваг. Курортний сезон в Зельдені і Майрхофені починається в грудні і закінчується в березні. Вартість перебування для однієї людини — 500 євро (на тиждень).

Звичайно, є ще безліч чудових місць для відпочинку, які потребують окремої уваги для свого представлення. Ми розповімо про них в наступний раз. Поки ж відвідайте зазначені області, щоб розважитися і відпочити душею і тілом.

Смотрите также

Новий рік у Таїланді в 2017 році

Новий Рік – це улюблене свято дітей і дорослих. Чому б не зустріти майбутній свято …