Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Фільми 2018 / Фільм Великий переполох у маленькому Китаї (2018 р.)

Фільм Великий переполох у маленькому Китаї (2018 р.)

В останні кілька років стало дуже модно перезнімати легендарні кінострічки, які в минулому справили справжній фурор серед глядацької аудиторії.

Відомі голлівудські режисери стають у чергу, щоб подарувати нове життя успішної франшизи. У більшості випадків, такий продукт не викликає широкого резонансу серед досвідченої публіки, але тим не менш витрати на проект окупаються, а іноді кіностудіям навіть вдається заробити.

Рімейки старих фільмів випускаються в двох стандартах, це покадрова перезнімання картини або створення абсолютно унікального продукту на основі вже популярної ідеї. Кожен з таких підходів володіє своїми перевагами і недоліками.

Головною особливістю новостворених кінематографічних проектів є застосування в їх виробництві найсучасніших технологій. Висока роздільна здатність відео, якісна графіка і яскраві спецефекти не просто повертають до життя класичні шедеври, а надають їм насправді нове дихання.

Іноді така кінострічка при повному збігу сюжетних ліній стає зовсім не схожою на свого попередника, захоплюючи глядачів нової палітрою яскравих моментів. Тим не менш, основною аудиторією цих картин вважаються фанати оригінальної версії. Саме вони згодом виступають основним суддею проекту, висловлюючи в коментарях свою прихильність або засудження.

Фильм Большой переполох в маленьком Китае (2018 г.)

Судячи за останніми даними, 2018 рік буде дуже насиченим новими прем’єрами. Знамениті голлівудські кіностудії представлять світової громадськості десятки ремейків, давно улюблених фільмів. Однією з найбільш примітних кінокартин останнього часу має всі шанси стати «Великий переполох у маленькому Китаї», робота над якою вже почалася.

Ця історія простого американського хлопця, по волі долі що вплутався в кривавий конфлікт між могутніми бандами китайського кварталу, обіцяє викликати великий інтерес у світовому прокаті. Ще одним фактором гарантованого успіху майбутнього фільму, багато хто вважає участь у ньому Дуейна Джонсона, який сьогодні вважається одним з найпопулярніших акторів у всьому світі.

Сюжет кінострічки

Фильм Большой переполох в маленьком Китае (2018 г.)

Як і в оригінальній версії, головною дієвою особливої стане простий американський далекобійник, який відрізняється справедливістю поглядів і лихою вдачею. Прямо на його очах могутній бос китайської мафії з допомогою своїх поплічників краде красиву дівчину з незвичайним зелених кольором очей. В ході невеликих розпитувань з’ясовується, що скоєна крадіжка була давно запланована і ця прекрасна особа призначається для вчинення темного магічного ритуалу.

У такій ситуації головний герой не може змиритися зі сформованими обставинами і, заручившись підтримкою близьких людей, відправляється в саме серце страшних, містичних подій, щоб врятувати дівчину і покарати її кривдників. Але все виявилося набагато складніше, ніж планувалося. В цьому жахливому місці друзям належить розкрити безліч приголомшливих таємниць, і зіткнуться з великою небезпекою, що виходить за рамки людського розуміння.

Хто займеться реалізацією майбутнього проекту

Фильм Большой переполох в маленьком Китае (2018 г.)

Кінокартина «Великий переполох у маленькому Китаї», випущена в 1986 році, з перших же днів прокату отримала багато уваги з боку глядацької аудиторії. Подібний формат фільму для більшості тодішніх кіноманів став досить несподіваним, а хороша гра акторів і барвисті спецефекти, підкорили безліч сердець.

До того ж, головна роль в історії дісталася знаменитому «кумира» прекрасної статі, молодому Курту Расселу, який блискуче втілився в такий незвичайний спосіб. По закінченні декількох років, дана кінострічка стала по-справжньому культовою, і виробництво ремейка стало лише питанням часу.

Фильм Большой переполох в маленьком Китае (2018 г.)

Не так давно представники однієї з найвпливовіших голлівудських кіностудій 20th Century Fox зробили заяву, що збираються реанімувати франшизу і перезняти фільм «Великий переполох у маленькому Китаї». Класична стрічка Джона Карпентера, перероблена на новий лад, в дусі сучасних баталій, повинна буде не тільки порадувати старих фанатів, але і знайти цілу армію нових шанувальників.

Проект отримає професійну команду, безліч новомодних візуальних ефектів і зоряний акторський склад. Головну роль вже запропонували популярному герою сучасних бойовиків Дуейну «Скелі» Джонсона, і, судячи з останніх його заяв, він погодився.

Фильм Большой переполох в маленьком Китае (2018 г.)

Розробкою сценарію займеться професійна команда під керівництвом Зака Стенца і Ешлі Міллер, відомі по створенню касового блокбастера «Люди Ікс: Перший клас». Це означає, що сюжет фільму 2018 року буде дещо відрізнятися від оригінальної версії. Швидше за все, історію трохи осучаснять, додавши пару другорядних персонажів і підігнавши ситуації під реалії сучасної дійсності.

На сьогоднішній день можна з упевненістю стверджувати, що ремейку культової кінострічки все-таки бути. Наскільки вона буде якісною поки не відомо, але розглядаючи акторський склад і бюджет сформований кіностудією для виробництва фільму, можна сміливо сподіватися на прем’єру вартий витраченого часу. Тим більше, що цікаву ідею «Великого переполоху в маленькому Китаї», при настільки професійній команді, складно буде зіпсувати.

Відео трейлер, фан-тизери

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Фільм Ласкаво просимо в Zомбилэнд 2 (2018 р.)

В наш час успішні франшизи фільмів, з яких зібрали значні кошти в прокаті, не залишаються …