Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Фільми 2018 / Фільм Костянтин 2 (2018 р.)

Фільм Костянтин 2 (2018 р.)

Останнім часом в середовищі голлівудських кінематографістів сформувалася тенденція до виробництва сіквелів фільмів, що стали по-справжньому культовими. Авторитетні кіностудії не шкодують власних коштів на продовження вже розкрученої історій і створюють багатомільйонні бюджети в надії не тільки повернути витрачені капітали, але і непогано заробити.

Згідно загальнодоступним статистичними даними, випуск другий частини улюбленої багатьма кінокартини, як правило, показує відмінні результати в прокаті і приносить хороші збори. Так що кінобоси, що інвестують у подібні проекти, зовсім не бояться ризикувати, адже вони точно впевнені в перспективності даного напрямку бізнесу.

Нова прем’єра популярної франшизи завжди викликає великий резонанс серед глядацької аудиторії. З перших днів прокату всі кінотеатри заповнюються відданими фанатами улюбленої історії, і незважаючи на те, що після перегляду половина з них засудить сіквел, загальна оцінка найчастіше залишається позитивною.

Все ж головною причиною швидких темпів виробництва нових продовжень знаменитих кінострічок є висока конкуренція в даній сфері шоу-бізнесу. На цьому терені працюють десятки мульти мільйонних корпорацій, які, не шкодуючи ресурсів просувають свій продукт. Боротьба за увагу та гаманець глядача в кіноіндустрії ведеться за всіма напрямами.

Фильм Константин 2 (2018 г.)

Кожен день глядачеві представляють десятки всіляких кінострічок, здатних задовольнити будь-які вимоги. Правовласники популярних франшиз розуміють, що якщо не реалізувати потенціал наявної кіноісторії прямо зараз, про неї можуть просто забути, а це веде до колосальних сум втраченого прибутку.

Висока конкуренція змушує знамениті кінокомпанії реалізовувати нові проекти і постійно збільшувати якість своєї продукції. Сьогодні сиквели популярних фільмів буквально переповнені новими технологіями.

Порівняно з попередниками, в цих кінокартин набагато якісніше графіка, режисура і, звичайно ж, спецефекти. Іноді такі нововведення стають головною рушійною силою фільму в прокаті, особливо при дефіциті креативних ідей в сценарії і неоднозначною грі акторів.

Фильм Константин 2 (2018 г.)

У 2018 році провідні голлівудські кінокомпанії обіцяють представити громадськості десятки нових кінопрем’єр. Однією з найбільш очікуваних, безперечно, стане продовження містичного трилера «Костянтин 2».

Знімальний процес даної кінострічки розпочато вже давно і вже дуже скоро любителі містичних історій знову зможуть споглядати свого улюбленого героя на великих екранах.

Сюжет нового фільму

За твердженням продюсерської групи, майбутня кінострічка буде являти собою продовження вже знайомої історії. Головний герой – Джон Костянтин, як і раніше, схлестнется в нерівній сутичці з силами зла, де йому доведеться проявити всю свою майстерність, щоб не сломится під натиском посланців пекла.

Фильм Константин 2 (2018 г.)

На початку фільму, герой після нежданого порятунку свого життя вирішує змінитися, і, нарешті, кинути свою згубну звичку – паління. Він намагається жити звичним життям, проводячи кожен діти в безперервній боротьбі з демонічними силами.

Але важка доля і постійне напруження вносять свої корективи свідомість героя, і він замінює ненависні сигарети наркотиками і важким алкоголем. У той же час головний ворог Костянтина Люцифер не втрачає надії заволодіти його душею і всіляко намагається прискорити цю подію.

Єдиним другом і помічником Джона в його важкій боротьбі стає знайомий ангел на ім’я Чес. Вони разом рішуче винищують слугами Диявола і прагнуть назавжди позбавити світ від нечисті, запечатавши проходи, по яких просочується зло.

Фильм Константин 2 (2018 г.)

Присвячуючи всього себе цій праведній справі, Костянтин сподівається викупити свій тяжкий гріх спроби суїциду і вберегти безсмертну душу від вічних мук у пеклі. Чи зможе він досягти поставленої мети або зламається під тиском обставин, ми зможемо побачити вже зовсім скоро.

Творча група і акторський склад

Продюсувати нову містичну кінострічку взявся Лорен Шулер Доннер, відомий багатьом шанувальникам якісних кінострічок по роботі з десятками цікавих проектів. За його словами, майбутня прем’єра повинна не тільки порадувати відданих фанатів «Костянтина», але і подарувати їм по-справжньому незабутні емоції від перегляду висококласного кіно.

У новому фільмі 2018 року обов’язково збережеться основна ідея, і унікальна атмосфера першої частини. Дещо зміниться тільки сам головний герой? Він стане більш отреченным і рішучим, перед ним буде стояти єдина мета, недосяжна і в той же час така бажана.

Фильм Константин 2 (2018 г.)

Розробкою сюжету займуться відомі сценаристи Френк А. Каппелло, Джемі Делано і Гарт Енніс, які вже встигли проявити себе в кінематографі. Залучення професіоналів такого рівня означає, що фільм вийде неординарним і не викличе нудьгу під час перегляду.

Головну роль, як і в першій картині зіграє знаменитий актор Кіану Рівз, без якого шанувальники не представляють історію про Джона Костянтина, борця з темними силами. Крім всім відомого майстра кіносцени, у фільмі здадуться ще кілька зірок Голлівуду, але їх імена поки не розголошуються.

Прем’єра нового містичного сиквела запланована на першу половину 2018 року. У мережі вже доступні перші трейлери кінострічки, які допоможуть оцінити якість майбутнього фільму.

Відео трейлер, фан-тизери

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Фільм Ласкаво просимо в Zомбилэнд 2 (2018 р.)

В наш час успішні франшизи фільмів, з яких зібрали значні кошти в прокаті, не залишаються …