Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Фільми 2018 / Фільм Брюс Всемогутній 2 (2018 р.)

Фільм Брюс Всемогутній 2 (2018 р.)

В останні роки все помітнішою стає тенденція до відродження успішних проектів, які справили фурор серед глядацької аудиторії в недалекому минулому. Відомі голлівудські кінокомпанії поспішають скористатися наявною франшизою, поки про неї ще не забули.

Відроджуючи черговий кіношедевр, режисери виконують відразу дві задачі: з одного боку вони задовольняють запити вже наявних фанатів фільму, а з іншого – залучають абсолютно нову аудиторію кінолюбителів.

Як показує практика останніх років, створений за такою системою, новий продукт викликає великий інтерес серед потенційних глядачів. Сучасна публіка дуже любить якісні сиквели хороших історій, особливо якщо їх виробництвом займається по-справжньому професійна команда. Такі кінострічки чудово показують себе в прокаті і швидко окупають вкладені кошти.

Додатковою перевагою сьогоднішніх сіквелів класичних фільмів є застосування в їх знімальному процесі сучасних технологій. Вони відрізняються від попередників високою якістю графіки, чіткістю відео і неймовірно яскравими професійними спецефектами, які просувають картину на абсолютно новий рівень. Таким чином, творці проекту не тільки повертають до життя улюблену багатьма історію, але і роблять її ще краще і яскравіше.

Фильм Брюс Всемогущий 2 (2018 г.)

Часто буває, що піддавшись духу сучасних віянь, творці кінострічки вносять деякі зміни в саму ідею франшизи і нова прем’єра стає зовсім не схожою на попередника. Це стає великим ризиком, здатним самим кардинальним чином вплинути на долю цілого проекту.

Затяті шанувальники оригінальної версії не завжди готові приймати нав’язані нововведення, вважаючи за краще, нехай навіть застарілу, але цілком прийнятну історію.

Згідно з останніми даними, що надійшли від головних функціонерів кінематографічного співтовариства, в 2018 році планується випуск відразу декількох десятків сіквелів відомих фільмів. Однією з найбільш очікуваних прем’єр прийдешнього сезону обіцяє стати продовження однієї з найбільш успішних американських комедій «Брюс Всемогутній», зйомки якого вже ведуться.

Цей фільм оповідає історію простого, розчарувався в житті хлопця, який кинув виклик вищим силам. Дана тема була з великим успіхом сприйнята глядачами першої частини, що обіцяє неабиякий ажіотаж під час прем’єри фільму в 2018 році.

Передісторія створення

Фильм Брюс Всемогущий 2 (2018 г.)

Як відомо, правовласники комедійної франшизи «Брюс Всемогутній» вже намагалися зробити щось схоже на продовження цієї історії під назвою «Еван Всемогутній». Тоді глядач не оцінив старань кіновиробників і, не дивлячись на відносно високу якість вийшла картини, вона з тріском провалилася в прокаті.

Головною причиною незадовільного результату касових зборів, стала відсутність Джима Керрі, який є уособленням проекту.

У невдалому сіквелі фільму, головну роль виконав талановитий комедіант Стів Карелл, і слід зазначити, що із завданням він впорався гідно, але, тим не менш, його старань не вистачило, щоб повністю замінити звичну зірку франшизи. Глядачі, які відвідали прем’єру, відзначали, що злегка розчаровані зміною формату даної історії.

Фильм Брюс Всемогущий 2 (2018 г.)

Зовсім недавно представники кінокомпанії Universal зробили заяву, що збираються продовжити історію веселого хлопця з безмежними можливостями, з Джимом Керрі у головній ролі. Новий фільм отримати назву «Брюс Всемогутній 2», і буде створений в кращих традиціях оригінальної історії.

З допомогою повернення до витоків, продюсери стрічки планують задовольнити запити раніше розчарувалися фанатів і подарувати громадськості якісну комедію, здатну показати хороші результати у світовому прокаті.

Сюжет нового фільму

Фильм Брюс Всемогущий 2 (2018 г.)

У новому фільмі 2018 року головний герой, як і раніше, працює на телебаченні, паралельно виховуючи двох прекрасних діток. Здавалося б, життя вдалося і немає підстав скаржитися, але Брюс все одно знаходить недоліки в своїй долі. То йому не присвячують досить уваги, то бос висварить за дріб’язковий проступок, то дощ піде в невідповідний момент.

Він вже забув про свій сумний досвід володіння можливостями Бога і знову починає виставляти претензії вищим силам. І за таке безрозсудство головний герой знову буде покараний.

На цей раз наділяти нечуваною могутністю Брюса ніхто не збирається, тепер вічно незадоволений журналіст стане послом Раю і Пекла на Землі. У його обов’язки входитиме вирішення нагальних проблем і допомога людям, що знаходяться в цих місцях. Таке завдання стане неймовірно складним випробуванням для героя і змусить заново переосмислити своє життя.

Особливості нової кінострічки

Фильм Брюс Всемогущий 2 (2018 г.)

За твердження представників кінокомпанії Universal, фільм «Брюс Всемогутній 2» стане гідним спадкоємцем свого легендарного попередника. Над виробничим процесом цієї картини працюють кращі фахівці своїх областей.

Головною зіркою кінострічки, стане Джим Керрі, який на офіційному рівні підтвердив свою участь у проекті. Крім знаменитого комедіанта, у фільмі буде ще ціле сузір’я популярних акторів першої величини.

«Брюс Всемогутній 2» обіцяє стати по-справжньому доброю і іронічною комедією. Тисячі фанатів по всьому світу з нетерпінням чекають прем’єри, яка запланована на 2018 рік. Таким чином, вже зовсім скоро ми зможемо побачити гідне кінотвір з якісним гумором.

Відео трейлер, фан-тизери

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Фільм Ласкаво просимо в Zомбилэнд 2 (2018 р.)

В наш час успішні франшизи фільмів, з яких зібрали значні кошти в прокаті, не залишаються …