Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Фільми 2018 / Фільм Балканський кордон (2018 р.)

Фільм Балканський кордон (2018 р.)

Вже зовсім скоро, а саме на початку весни 2018 року в прокат вийде довгоочікуваний фільм про бойові дії в Сербії — «Балканський кордон». У цій картині розкривається важлива роль російських військових у подіях, що відбуваються на території Косово.

Творці фільму постаралися максимально правдиво передати трагедію народів колишньої Югославії, нагадавши глядачеві про жахливої жорстокості, на яку здатна людина в бунтівне час.

Слід зазначити, що головним ініціатором створення фільму виступив один з найбільш успішних вітчизняних акторів – Гоша Куценко. Саме завдяки його сприянню, кіномани вже скоро зможуть оцінити якісну стрічку з дуже актуальною тематикою.

Тільки реальні події

За твердженням продюсерів кінострічки, в основу сюжету ляжуть тільки ті факти, які насправді відбувалися в роки Косовської війни. Часовий період фільму охопить, найстрашніший період 1998-99 років, коли спалахнув конфлікт між військами Югославії і місцевими албанцями.

Причиною цих зіткнень, стало бажання косоварів вийти з-під впливу головного балканського держави і оголосити незалежність. У цій запеклій війні брали участь десятки тисяч людей, а битви за своєю жорстокістю доходили до відвертого геноциду. Підсумком бойових дій стали сотні убитих з обох сторін і мільйони зламаних життів простих громадян.

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Росія, як головне союзне держава тодішньої Югославії просто не могла залишитися осторонь від настільки трагічних подій. На певному етапі війни, коли сутичка досягла свого апогею, вітчизняним підрозділам, базировавшимся на Балканах, довелося вступити в конфронтацію з однією з сторін.

Тоді наші солдати виступили проти албанських формувань, безжально винищували слов’янське населення на території Косово. Головною місією для себе наші співвітчизники обрали захист мирного населення та недопущення фізичної розправи над інородцями. Завдяки їх зусиллям, були врятовані тисячі людей, за що до сьогоднішнього дня Серби дякують Росію і інші пострадянські країни, які відправили своїх добровольців на допомогу братньому державі.

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Що стосується самої картини, то ще достеменно невідомо яку саме історію з періоду цих кривавих подій вона повідає. Тим не менш, ми знаємо, що розповідь буде йти від імені російських найманців, які в розпал війни опиняться в самому центрі бойових дій.

Творча група кінострічки

Створення кінематографічного проекту під назвою «Балканський кордон», було приділено особливу увагу. Режисером картини став відомий митець у жанрі військової драми Андрій Волгін, давно відомий вітчизняному глядачеві цілого ряду успішних робіт.

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Його називають одним з головних молодих обдарувань російського кіно, який здатний максимально реалістично передати всі тонкощі сюжету. У проекті задіяні десятки історичних консультантів, що бачили своїми очима, що відбувалося в 90-е роки на Балканському півострові. Написати же сценарій до фільму 2018 року взявся раніше нікому невідомий дебютант Іван Наумов.

Тим не менш, критики стверджують, що майбутній фільм, в якому російські військові допомагають офіційним військам Югославії боротися з албанськими сепаратистами, однозначно вартий уваги. Тим більше що в картині висвітлюється актуальна тема війни і міжнаціональної ненависті, яку наше суспільство намагається викорінити.

Гоша Куценко – продюсер

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Дуже несподіваним для вітчизняних кінолюбителів став той факт, що продюсувати російський фільм про бойові дії в Косово, взявся відомий актор Гоша Куценко. Здивування викликане тим, що раніше цей чоловік вважав за краще працювати в кадрі, тоді як зараз він стає головним керівником організаційних процесів.

До того ж, завдання ускладнює ще й той факт, що планується створити психологічно складну, військову драму, в якій присутня не тільки динамічна картинка, але й розкриваються почуття постраждалих від війни людей. А така задача, не завжди під силу навіть досвідченим продюсерам, не кажучи вже про новачків.

Актори фільму

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Крім роботи продюсером, Гоша Куценко також зарезервував за собою одну з головних ролей. Він приміряє на себе образ доблесного військового, завжди готового вступити в кривавий бій за свої ідеали.

Основним партнером по знімальному майданчику для нього стане Антон Пампушний, відомий вітчизняним кінолюбителям за ролі Арсуса у відомої кіноепопеї — «Захисники». Крім цих двох особистостей, до стрічки підключать ще з десяток брутальних акторів, здатних максимально відповідати образів рішучих героїв військових конфліктів.

Коли відбудеться прем’єра

Фильм Балканский рубеж (2018 г.)

Офіційною датою виходу творці кінострічки «Балканський кордон» називають 12 березня 2018 року. Прем’єра військової драми відбудеться відразу у всіх вітчизняних кінотеатрах, після чого права на його показ будуть передані телеканалам. Передбачається, що основним контингентом зацікавився цим фільмом стане активна молодь та люди старшого покоління.

Викликає особливий інтерес той факт, що 12 березня випадає на понеділок, який є не самим вдалим днем для отримання добрих касових зборів. Це дає привід думати про можливе перенесення показу. Оптимальним днем в такому випадку може стати четвер 15 березня, коли наші люди більш схильні до відвідування кінотеатрів.

Відео трейлер, фан-тизери

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Фільм Ласкаво просимо в Zомбилэнд 2 (2018 р.)

В наш час успішні франшизи фільмів, з яких зібрали значні кошти в прокаті, не залишаються …