Домой / Передбачення / Екстрасенси про те, що нас чекає в 2017 році

Екстрасенси про те, що нас чекає в 2017 році

Майбутнє сховане за завісою таємниці, відкрити яку завжди прагнуло людство. Навіть не дивлячись на те, що часи беззастережної віри в авторитет магів і чаклунів давно пройшли і світом панує наука, багато людей вважають, що звернення до екстрасенсів допоможе розгледіти таке туманне майбутнє. Що ж готує прогноз відомих екстрасенсів на 2017 рік для Росії і всього світу, якими запам’ятаються нам ці 12 місяців і які події, що відбулися за цей період, вдасться вписати в аннали історії?

Початок нової ери

Вивчаючи всю інформацію з цього питання і намагаючись узагальнити – пам’ятайте, що кожен прогноз має право на кілька тлумачень, часто діаметрально протилежних один одному. Розцінюйте передбачення не як беззаперечні факти, допускаючи відхилення від передбачуваного розвитку подій.

Незважаючи на те, що прогнози відрізняються своєю неоднозначністю, в цілому екстрасенси сходяться в одному, — майбутній рік стане початком чогось нового, грандіозного. Відбувається перехід до наступного етапу розвитку людства, коли людьми буде зроблений кардинальний поворот у всіх сферах життя, що обіцяє значні зміни у кожній галузі діяльності людини. Політика, економіка, екологія та медицина, духовне життя і наука – усі ці сфери будуть ознаменований важливими відкриттями і приголомшливими результатами.

Навіть якщо ці масштабні зрушення не будуть помітні відразу, цей рік все одно варто розцінювати як певний переломний момент, рубіж, який обіцяє швидкі зміни.

Прогнози екстрасенсів на 2017 рік для Росії знаходяться в самому широкому діапазоні – від предрекания відродження могутності і виконання ролі світового гегемона, до прогнозів, обіцяють війни, мор і смертельні хвороби. Але не будемо відразу впадати в паніку і депресивний стан, а вивчимо всю інформацію по порядку.

Павло Глоба про те, що чекає Росію в 2017 році

Відомий екстрасенс, який прославився своїми численними справдженим прогнозами, вважає, що наступаючий рік хоч і буде складним, але стане справжнім переломним моментом в історії нашої держави.

Так, економічна криза в Росії досягне апогею і піде на спад. В інших же країнах світу становище погіршиться – всюди буде панувати безробіття, голод, суспільне невдоволення, спад виробничих потужностей. У Росії Глоба бачить своєрідного миротворця у багатьох міждержавних конфліктах, а також країну, яка за рахунок свого непохитного авторитету та могутності зможе вивести світ в нову еру. Саме з 2017 року і починається зміцнення позицій Росії у світовій політиці та економіці. Зовсім скоро наша країна стане єдино потужною світовою державою.

Ванга про долю Росії в прийдешньому році

Сліпа провидиця, дуже любила Росію, також зробила кілька передбачень, що відносяться до цього періоду. За її словами світ в цілому чекає безліч колізій, причому не завжди сприятливих. Це і кровопролитні війни, і загальний голод, який змусить людей вступати один з одним в боротьбу за виживання і протистояння релігій. Вона згадувала про країну на Близькому Сході, в якої почнеться війна з застосуванням ядерної зброї…

Росія зможе створити сильну коаліцію з іншого наддержавою — Китаєм, що дозволить запобігти розпалювання ще одного глобального конфлікту. Наша країна досягне неймовірної могутності і авторитету, в чому велика заслуга буде належати главі держави, якого провидиця називала не інакше як «Великий».

Свята Матрона та її передбачення на 2017 рік

Сенс, який мають передбачення Святої Матрони, змушує серйозно задуматися, а особливо вразливих натур – не на жарт налякатися. За словами, так улюбленої в нашому народі, святої людей очікує поголовний мор. Також говориться про те, що станеться це без війни, а на ранок всіх загиблих поглине земля. Передбачення це лякає, але турбуватися заздалегідь все ж не варто. Враховуючи те, що Матрона була дуже релігійна, можна трактувати її передбачення і як ознака глобальних змін в духовності і настання нових, набагато більш світлих часів.

Початок епохи космосу та проблеми екології

Костянтин Ціолковський готував прийдешньому році велику роль. За його словами, в цей період розвиток технологій зробить можливими космічні подорожі, але з іншого боку може стати причиною найбільшої техногенної катастрофи. Тільки від людей залежить, наскільки мудро вони розпорядяться досягненнями прогресу і в яку сторону – руйнівну або творчу направлять силу своїх знань.

До числа інших провидців, які говорять про те, що наступний тимчасової період може ознаменуватися початком кінця в екологічному плані, приєднується і відомий кліматолог Джеймс Хансен. Ним зроблені наступні прогнози: глобальне потепління, масове танення льодовиків призведе до того, що велика частина суші буде під водою, а на вцілілих ділянках суші будуть повним ходом йти процеси вимирання тварин і рослин. Корисні копалини виснажаться, що стане причиною світової економічної кризи. Особливо серйозною проблемою стане недостача прісної води.

Світ в наступаючому році – чого чекати

Як бачимо передбачення екстрасенсів на 2017 рік для Росії іноді взаємовиключають один одного, але переконатися, які з них будуть відповідати дійсності, ми зможемо тільки переживши це час. Але важливо одне – думки практично всіх провидців збігаються з наступного питання. Перестановка сил у світі закінчиться тим, що Росія буде визнана незаперечним і єдино значимим лідером, від якого буде залежати прийняття всіх важливих у світовому масштабі рішень. Це, безсумнівно, радує і вселяє впевненість у великому майбутньому нашої країни.x

Прогноз на 2017 рік від відомих екстрасенсів в плані положення в світі в цілому можна звести до таких прогнозів:

  • Більшість ясновидців пророкує в прийдешньому році така важлива подія, як відкриття ліків від багатьох, що були раніше невиліковними хвороб. Однак є можливість виникнення масового мору, який прийде з африканського континенту.
  • Вплив США ослабне, поступово досягнувши нульової позначки. Країни Європейського союзу також втратять свою спільність, Євросоюз дасть тріщину і почнеться процес його розпаду.
  • Боротьба релігійних ідеологій продовжиться, але терористична загроза поступово буде сходити нанівець.
  • Збільшиться число дітей, народжених з надздібностями. У людей почнуть відкриватися нові духовні можливості, зросте тяга до релігійного пізнання і самовдосконалення.

Вступаючи в новий рік, людство несе важкий тягар минулих промахів і помилок. Але ми, люди, в стані ще все змінити, і про це не варто забувати, читаючи лякаючі прогнози ясновидців. Почнемо з себе, зі стосунків в своїй родині, в миру у своїй душі, і тоді, загальна гармонія не буде нам здаватись чимось віддаленим і ефемерним.

Смотрите также

Пророцтво ченця Авеля про Росії на 2017 рік

Вчені-астрологи цінувалися у всі часи. Особливо вони були в пошані серед царів та інших знатних …