Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Дні для стрижки за місячним календарем на листопад 2019 року

Дні для стрижки за місячним календарем на листопад 2019 року

Не секрет, що волосся у всі часи і у всіх народів надавалося якесь важливе сакральне значення: вважалося, що це – зв’язок з «горних світом», з божественним, з Космосом. Це підтверджує безліч ритуалів, що дійшли в тому числі, у тому чи іншому вигляді, і до наших днів.

І, звичайно ж, з цієї самої причини будь-які процедури з догляду за волоссям завжди чітко підпорядковувалися особливим правилам, придумуючи які наші предки обов’язково звірялися з місячним календарем.

І сьогодні ми спробуємо не нехтувати традиціями і доторкнутися до мудрості століть, дізнавшись, що в листопаді 2019 року можна зробити з волоссям, а що – ні, і коли…

Зміст:

 • Загальна характеристика місяця
 • Рекомендації на кожен день
 • 1 листопада
 • 2 листопада
 • 3 листопада
 • 4 листопада
 • 5 листопада
 • 6 листопада
 • 7 листопада
 • 8 листопада
 • 9 листопада
 • 10 листопада
 • 11 листопада
 • 12 листопада
 • 13 листопада
 • 14 листопада
 • 15 листопада
 • 16 листопада
 • 17 листопада
 • 18 листопада
 • 19 листопада
 • 20 листопада
 • 21 листопада
 • 22 листопада
 • 23 листопада
 • 24 листопада
 • 25 листопада
 • 26 листопада
 • 27 листопада
 • 28 листопада
 • 29 листопада
 • 30 листопада
 • Відео

Загальна характеристика місяця

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Листопад – місяць примхливий щодо графіка догляду за волоссям: то він видає цілу низку сприятливих днів, то зривається в періоди цілковитих заборон на багато з процедур.

Так, наприклад, 24 листопада – поганий у всіх відносинах день, коли краще взагалі поменше доторкатися до голови – під повною забороною стрижки, а догляд повинен бути мінімальним. Натомість Молодик у цьому місяці пройде практично непомітно – категорично не можна стригтися з 6 години вечора 26 листопада і до 9 ранку 27-го – по суті, у неробочий час.

Ще, традиційно, аналогічне табу накладається на всі неділі – 3, 10, 17 і 24, і максимально щадним через уповільнення біохімічних процесів в організмі повинен бути догляд за п’ятницях – 1, 8, 15, 22 і 29.

Рекомендації на кожен день

1 листопада

Відмінний день для стрижки – і в плані здоров’я волосся, і отримання творчих сил. Фарбування також повинна пройти вдало, і якщо ви виберете світлі відтінки і натуральні склади, то подбаєте про потрібних ділових зв’язках. В якості зачіски краще віддавати перевагу щось об’ємне і пишне, але спокійне, з мінімумом аксесуарів.

2 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Сьогодні стрижка – до грошей і одужання. Фарбуватися однак не радять, так як можна спровокувати сварку. Вдало пройде химзавивка, а також будь-які серйозні процедури. По зачісці, вона повинна бути спокійною і не химерною – ідеальний невисокий класичний статичний варіант.

3 листопада

Не варто вдаватися до стрижці, якщо не хочете порушити свій зв’язок з ангелом-хранителем. Але, з легкістю можете відправитися на зафарбовування сивини, тонування, та й взагалі будь-які експерименти з кольором сьогодні пройдуть вдало, подарувавши вам відчуття сексуальності і власної неперевершеності. Постарайтеся проходити весь день з кучерявою легкої зачіскою, але не перевантажуйте її аксесуарами.

4 листопада

Критичний і для стрижок, і для фарбування день. Так, втім, і для будь-якого серйозного втручання. Обмежтеся дуже ефектною і екстравагантною зачіскою, щоб порадувати Водолія.

5 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

В цей день стрижка не просто корисна – це відмінна страховка на випадок неприємностей і хвороб. До того ж вітаються будь-які експерименти з формою і кольором, але лише природні відтінки посилять захист від недуг і перешкод. Рішення: ефектна стрижка, спокійний відтінок і висока, але скромна зачіска.

6 листопада

Жахливий день для стрижки в усіх відношеннях – і волоссю можна нашкодити капітально, і своєму загальному самопочуттю. Але, не нехтуйте візитом до перукаря з метою лікувальних процедур для пошкоджених і тонкого волосся. Від завивки краще утриматися, а ось підлікувати волосся натуральними фарбами дуже навіть корисно. Як і розчісувати волосся так часто, як тільки можливо.

7 листопада

З одного боку, для загального здоров’я і захисту від шкідливої енергетики постригтися сьогодні вельми корисно. Але, з іншого шкіра голови зараз вразлива, як ніколи, тому, якщо вона не в ідеальному стані, краще постаратися уникати будь-яких стрижок і навіть миття. В іншому випадку легко дістати лупа.

Аналогічно застерігають від химзавивки і будь-якого хімічного фарбування. Але, легке натуральне зможе вирішити деякі проблеми, пов’язані з бізнесом. Віддайте перевагу ретельно покладеної і продуманої зачісці.

8 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Сьогодні стригтися – до грошей, але, пам’ятайте, що все ще сильно негативний вплив Риб на волосся, тому якщо є така можливість, від походу в перукарню, на жаль, краще утриматися зовсім. Хіба що для лікувальних процедур. А от зачіску, тим не менш, виберіть яскраву і незвичайну.

9 листопада

Низка несприятливих для здоров’я волосся в плані стрижки днів триває. Цього разу нам капостить Овен, обіцяючи випадання і посічені кінчики. Однак якщо не нехтувати масажем і коллагеносодержащими засобами, а також воском в укладанні, стрижку не тільки можна, але і потрібно робити, адже вона призведе до загострення інтуїції і зміцненню здоров’я в цілому. А ось фарбуватися сьогодні не варто.

10 листопада

Стригтися сьогодні категорично не можна, зате можна фарбуватися, причому навіть невелика зміна відтінку позитивно позначиться на вашій вдачі. Обов’язково зробіть масаж. Зачіску спробуйте природну, неодмінно – з проділом, і не забудьте зафіксувати її засобами з колагеном і воском для волосся зараз вони корисні, як ніколи.

11 листопада

Нова стрижка сьогодні – до неприємностей зі здоров’ям. Але, замаскуватися від усього поганого допоможе фарбування в темний колір. Зачіска повинна бути ідеально прямій, можете приділити час бровам, зміцненню волосся, домашнім оздоровчим процедурам.

12 листопада

Не варто робити сьогодні стрижку при найменших підозрах на проблеми з ендокринною або кровоносною системою – це лише посилить проблему. Зате зафарбовування сивини, освітлення, використання натуральних барвників принесуть користь волоссю. Якщо вам не вистачає гармонії, віддайте перевагу темні кольори. В якості зачіски краще вибрати високий пучок. І не забудьте про домашніх поживних масках!

13 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Стрижіться сьогодні виключно в тому випадку, якщо пристрасно хочете покликати в своє життя кардинальні зміни, так як волосся після цього будуть неслухняними. Дуже рекомендується зайнятися завивкою, якщо планували, а також фарбуванням в руді або світлі тони – це до поліпшення взаєморозуміння з оточенням.

Зачіска повинна бути пухкої, з мінімумом декору, дуже непогано вплести в неї червону або жовту стрічку.

14 листопада

Сьогодні стрижка – до зростання чарівності, життєвих сил і поліпшення стану здоров’я, але волосся будуть дуже неслухняним, схильними до завиванию, тому результат може не дуже порадувати. Дозволено будь-фарбування – якщо виберете відтінок, в якому вам було максимально комфортно в житті, цей період повернеться. Постарайтеся зробити зачіску із чубчиком – легку, повітряну, без декору.

15 листопада

Якщо є можливість, перенесіть заплановану стрижку на інший день. А ось фарбуватися можете без обмежень, причому, якщо виберете рослинну фарбу, ефективно попрацюєте над взаєморозумінням з діловими контактами. Дуже корисно сьогодні завиватися, і вибирати повітряну, легку зачіску, без декору. Частіше расчесывайтесь.

16 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Стрижка в цей день підвищить ваш настрій і самооцінку, але, волосся будуть надто неслухняними – враховуйте це при виборі моделі. А от макіяж краще не треба – нівелюєте весь ефект. Дуже корисно саме сьогодні зробити оздоровчі процедури для пошкодженого волосся обов’язково потрібно розчесатися по сторонах світу – це важливо!

17 листопада

Від стрижки в цей день краще утриматися, однак, якщо покраситесь в світлий, привернете до себе потрібних людей. Не забудьте про поживних процедурах і обов’язково використовуйте в зачісці металевий елемент.

18 листопада

Стригтися сьогодні дуже корисно – волосся стане густішим, і ваш вагу в суспільстві зросте значно. Щоб залучити гроші радять фарбуватися в свій натуральний колір. А ось з завивкою краще почекати, – вона не буде довговічною. Зачіску ж вибирайте урівноважену і спокійну.

19 листопада

Сьогодні стригтися – означає накликати на себе неприємності. Можете ризикнути, хіба що, якщо ваші волосся вкрай потребують збільшення густоти, а вчорашній підходящий день ви пропустили. Химзавивка сьогодні марна, але можете самостійно накрутити для сьогоднішньої зачіски – це дозволить зберегти гарний настрій.

Якщо вирішили пофарбуватися – довірте це комусь із близьких, і вибирайте тільки натуральні фарби.

20 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

В цей день стрижка буде корисною для волосся і стане справжнім енергетичним джерелом для вас. Будь-яка укладка буде довговічною, а оздоровчі процедури принесуть максимум ефекту. Спробуйте пофарбувати волосся в темний відтінок – знайдете порозуміння з керівництвом або гарну нову роботу. Вибирайте зачіску з об’ємними хвилями.

21 листопада

Стрижка сьогодні корисна для волосся, але не для психіки – вирішуйте самі. Фарбування будь-яких типів буде вдалим, однак призведе до конфліктів і зіпсує ваш імідж. Присвятіть день оздоровчим процедурам, а в ідеалі, захиститеся від негативного впливу ззовні, провівши день в головному уборі або хустці.

22 листопада

Відкладіть запланований на сьогодні візит в перукарню в принципі. Краще присвятіть день лікування волосся вдома трав’яними відварами і легкими масками. Але, якщо очікується важлива зустріч, можете підтримати природний тон натуральними барвниками. Виберіть високу, мабуть, навіть з начосом, зачіску, але без неприродності.

23 листопада

Якщо хочете підстригтися – зробіть це сьогодні, однак уникайте ультракоротких варіантів. Кардинально змінювати відтінок також не рекомендується – результат буде непередбачуваним, хіба що вам вкрай необхідно вплинути на залучення грошової енергії і здоров’я. Зачіска повинна бути дуже красивою, навіть, можна сказати особливою. Але, акуратною і лаконічною. Не забудьте про оздоровчих процедурах!

24 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Найгірший день для стрижки в цьому місяці. З багатьох причин. Фарбування допускається тільки натуральними засобами, і лише злегка змінивши відтінок – це, до речі, стабілізує ваше положення в суспільстві. Химзавивка аналогічно заборонена, а от використовувати живильні маски можна і потрібно. З зачіскою можете сильно не заморочуватися – простий і невигадливий варіант буде самим вдалим.

25 листопада

Сьогодні стрижка може як позитивно позначитися на відносинах з протилежною статтю, так і вкрай негативно. Але, якщо вам треба самоствердитися, знайти упевненість в собі, можете сміливо до неї вдаватися. Однак пам’ятайте: чим коротше модель, тим разительней зміни чекають вас в житті. А ось від фарбування варто утриматися зовсім – це до матеріальних проблем.

26 листопада

У цей день заборонено стрижка – можна вкоротити свої дні. Забарвлення також принесе масу незручностей, а крім того не порадує результатом. Це ж стосується і будь-яких завивок. Тим не менш, постарайтеся зробити незвичайну зачіску.

27 листопада

Сьогодні стригтися вже можна, а от фарба на волоссі протримається недовго і колір скоро стане тьмяним. Однак, якщо ви все ж зважитеся на застосування натуральних барвників, це приверне до вас гроші.

Химзавивки краще уникати – вона буде недовговічною, зате можна і потрібно відірватися на зачісці – будь-які експериментальні варіанти лише вітаються. Це до натхнення і стимуляції генерування ідей.

28 листопада

Дни для стрижки по лунному календарю на ноябрь 2019 года

Сьогоднішня стрижка не буде довговічною, але вона збільшить добробут. З забарвленням та ж історія, щоправда, вона здатна позитивно вплинути на стан справ. Віддавайте перевагу нескладні, природні варіанти зачіски для максимальної акумуляції природного енергії.

29 листопада

Запланована на сьогодні стрижка може вплинути на ваші плани сьогодні, хоча на самому здоров’я волосся вона відіб’ється вкрай позитивно. Добре зафарбовувати сивину, тонувати волосся і фарбувати, але, пам’ятайте, що тільки природні відтінки допоможуть підтримати стабільність в бізнесі. Зачіска повинна бути звичною, спокійною і з мінімумом аксесуарів.

30 листопада

Як і вчора, стрижка буде корисною для волосся, але може негативно позначитися на планах. Фарбування рекомендується для підтримки стабільності в натуральні відтінки та природними барвниками. І, до речі, воно пройде дуже вдало. З зачіскою експериментувати не варто.

Відео

Смотрите также

Візитка, як інструмент підвищення продажів в 2019 році: застарів чи ні

Візитна картка – необхідний інструмент в руках будь-якого менеджера середньої ланки та топ-менеджера. Вони лунають …