Домой / 2019 РІК ЖОВТОЇ СВИНІ / Дні для стрижки за місячним календарем на жовтень 2019 року

Дні для стрижки за місячним календарем на жовтень 2019 року

Щоб не накликати на себе біду і не отримати абсолютно неприйнятний результат, неодмінно варто керуватися місячним календарем при плануванні свого життя. Це доведено століттями спостережень людства за нашим нічним світилом, і хоч ці правила носять лише рекомендаційний характер, звикнути ними користуватися досить просто і необтяжливо.

У тому числі і в усьому, що стосується свого іміджу, а також процесів догляду за волоссям. І сьогодні темою нашої розмови якраз і стане те, що підготував для нас у цьому плані жовтень 2019 року. Отже…

Зміст:

 • Загальна характеристика місяця
 • Рекомендації на кожен день
 • 1 жовтня
 • 2 жовтня
 • 3 жовтня
 • 4 жовтня
 • 5 жовтня
 • 6 жовтня
 • 7 жовтня
 • 8 жовтня
 • 9 жовтня
 • 10 жовтня
 • 11 жовтня
 • 12 жовтня
 • 13 жовтня
 • 14 жовтня
 • 15 жовтня
 • 16 жовтня
 • 17 жовтня
 • 18 жовтня
 • 19 жовтня
 • 20 жовтня
 • 21 жовтня
 • 22 жовтня
 • 23 жовтня
 • 24 жовтня
 • 25 жовтня
 • 26 жовтня
 • 27 жовтня
 • 28 жовтня
 • 29 жовтня
 • 30 жовтня
 • 31 жовтня
 • Відео

Загальна характеристика місяця

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Не можна сказати, що в цьому жовтні буде багато приводів для оптимізму – повністю ідеальних днів для походу в перукарню немає зовсім, а ті, що в наявності — не без вад. Тим не менше, і відверто негативних днів, коли краще в буквальному сенсі слова взагалі не доторкатися до своєї голови, немає.

Нас чекає абсолютно середній і спокійний, врівноважений місяць, з забороною на стрижки в Молодика 28 жовтня, а також у всі неділі місяця (6, 13, 20, 27). Не радять вдаватися до хімічних барвників, екстремальним процедур і химзавивке по п’ятницях – 4, 11, 18 і 25 числа. Важливий ж догляд краще планувати на 2, 5 або 9-е.

Рекомендації на кожен день

1 жовтня

У цей день не варто радикально фарбуватися – хіба що рослинними компонентами і природні відтінки. До речі, в цьому випадку можна залучити стабільність у всьому. Стрижки теж не найкращий вихід. Зате дуже корисно проводити оздоровчі процедури. З зачісками радять не експериментувати – проста і звична укладання зараз ідеальна.

2 жовтня

Сьогодні стрижка обіцяє прилив творчої енергії та наснаги. Але, в той же час загрожує нестабільністю у взаєминах з протилежною статтю. Що для вас важливіше – вирішуйте самі. Користь же в плані здоров’я вона принесе тільки тонким і тьмяним волоссю.

Фарбуватися можна, однак натуральними речовинами, і тоді це подбає про нові ділові зв’язки. Химзавивка протипоказана, але зачіску варто віддати перевагу об’ємну і пишну.

3 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Волосся будуть неслухняними, стрижка протримається недовго, але зможе подарувати відчутний приплив життєвих сил і стимулює творчість. Забарвлення також виявиться недовговічним і може не виправдати очікувань, однак якщо ви виберете світлий відтінок, то зможете познайомитися з дуже потрібними людьми. Зачіска повинна бути пишною, і об’ємною, правда, химзавивку сьогодні робити не радять.

4 жовтня

Послуху сьогодні від волосся також чекати не доводиться, зате стрижка може позитивно позначитися на здоров’ї в цілому та матеріальному благополуччі. Химзавивка триматися не буде, та й фарбування не рекомендується – мало того, що воно протримається недовго, ще й притягне конфліктні ситуації. Щоб акумулювати більше енергії, краще віддати перевагу невисокі статичні зачіски в класичному стилі.

5 жовтня

Прекрасний день для стрижки – вона допоможе загострення інтуїції, і для фарбування – почуття власної привабливості і сексуальності вам гарантовано. В ідеалі зачіска повинна бути спокійною, з мінімумом аксесуарів, легкої і в’ється, і якщо запланували саме на сьогодні химзавивку – не відкладайте!

6 жовтня

В цей день взагалі будь-яке радикальне вплив на волосся не вітається. А вже стрижка – тим більше. Фарбування, хоч і пройде успішно, здатне завдати шкоди вашому реноме, так що краще все ж відмовитися від затії. Просто зробіть мінімалістичну спокійну зачіску, без аксесуарів і дайте волоссю відпочити.

7 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Вдалий день для експериментів з кольором і формою, але, пам’ятайте, що підстрахуватися від неприємностей і хвороб допоможуть тільки натуральні відтінки. Дуже важливо, щоб зачіска в цей день була досить екстравагантною і високою.

8 жовтня

Стригтися сьогодні не радять. Однак фарбування чимось природним подарує прихильність начальства. Рекомендується вибирати яскраву, незвичайну зачіску, і як можна частіше розчісувати волосся протягом дня.

9 жовтня

Ще один відмінний день для експериментів – не пропустіть свій шанс на вдалу стрижку! Фарбуватися можна в будь нетипові відтінки, але пам’ятайте, якщо для вас важливо вирішити питання на роботі, краще вибирати рослинні барвники. Ідеально продумана й ретельно укладена зачіска сьогодні – ваш шлях до успіху!

10 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Стрижка сьогодні і фарбування натуральними фарбами – до грошей. Але, пам’ятайте, що будь-яке втручання сьогодні в цю сферу, аж до миття голови, загрожує появою лупи та загальним погіршенням стану волосся. Так що, вирішуйте самі, що для вас важливіше…

Химзавивку також краще не практикувати, витративши час на оздоровчі процедури для лікування пошкоджених і тонкого волосся. Незвичайна зачіска допоможе вирішити проблеми на любовному фронті.

11 жовтня

Сьогодні стрижка позитивно вплине на здоров’я організму в цілому, і також на фінансовий добробут, загострить вашу інтуїцію, але, пам’ятайте, що негативний вплив Риб на волосся ще в силі, отже, можливо будь-яке погіршення їх стану. Не нехтуйте доглядають процедурами і всіляко уникайте фарбування і перманенту.

12 жовтня

Все говорить про те, що від стрижки сьогодні краще відмовитися, зате забарвлення більш ніж вітається – навіть трішки змінивши відтінок, ви досягнете успіху в справах! Дуже важливо саме у цей день не забути про масажі, а укладання проводити тільки з воскосодержащими засобами з колагеном. Зачіску, до речі, краще віддати перевагу природну і неодмінно з проділом.

13 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Категорично забороняється стригтися – проблеми зі здоров’ям можуть початися саме з-за цього. Добре ляже фарба, і щоб піти від проблем і негативного впливу ззовні, добре вибирати темні відтінки. Для зачіски волосся треба ретельно випрямити й укласти їх косметикою з воском і колагеном.

14 жовтня

Стрижка сьогодні шкідлива і для здоров’я в цілому, і для самих волосся. А от макіяж можна з легкістю, і якщо віддати перевагу темним натуральним відтінкам, досягнеш спокою і внутрішньої гармонії. Також корисно не забувати про масаж і загальнозміцнюючих процедур, а як укладання віддати перевагу високий пучок. Його краще зібрати, використовуючи коллагеносодержащие кошти з воском.

15 жовтня

Якщо сьогодні зробити стрижку, варто готуватися до кардинальних змін у житті. Тим не менш, вона пройде вдало. Для зміцнення взаємин з родичами і співробітниками саме в цей день рекомендується пофарбуватися в рудий або будь світлий відтінок, але обов’язково натуральними фарбами.

Добре приділити час бровам, а також будь-яким зміцнює процедур з домашніми засобами. Обов’язково вплетіть в зачіску червону або жовту стрічку!

16 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Досить приємний і для фарбування, і для стрижки день – остання, до речі, принесе посилення харизми і ваги в суспільстві, зміцнить здоров’я і сили. Якщо ви покраситесь у відтінок, в якому були у свій найкращий період у житті, він знову до вас повернеться! Показано домашні доглядаючи процедури, догляд за бровами, а також зачіски з чубчиком.

17 жовтня

А от сьогодні стригтися краще не варто. Зате можна користуватися без обмежень, правда, до обростання корисними контактами з роботи веде лише використання рослинних засобів. Якщо зважилися зробити перманент – сьогодні гарний день. Зачіску рекомендується віддати перевагу просту, повітряну, без декору. Важливо частіше розчісуватися.

18 жовтня

Стрижка легка сьогодні навіть корисна для гарного настрою, але пам’ятайте, що волосся після неї будуть неслухняними і укладатися не захочуть зовсім. Від фарбування ж, щоб весь ефект не нівелювати, краще відмовитися. Можна завиватися, а зачіску варто віддати перевагу повітряну, просту, і без аксесуарів. Не забудьте розчесатися по сторонах світу!

19 жовтня

Один з небагатьох відносно сприятливих для всіх процедур по стайлінгу і догляду день. Стрижка допоможе поліпшити здоров’я, але, тільки якщо немає проблем із зубами. Правда, послуху від волосся і безхмарним укладання чекати не доводиться. Освітлення ж їх дозволить залучити потрібних партнерів. Зачіску варто робити повітряну і легку, обов’язково прикрасивши її чимось металевим.

20 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Стригтися вкрай не радять, так, і фарбуватися добре, максимум, в свій природний. Правда, таким чином можна посприяти добробуту. Важливо часто розчісуватися, не забувати про поживних і корисних процедурах щодо пошкодженого і сухого волосся. Зачіска повинна бути врівноваженою та спокійною.

21 жовтня

Табу на стрижки поширюється і на сьогодні, якщо ж для вас вкрай важливо пофарбуватися, довірити це можна тільки близькій людині. Але, фарби повинні бути виключно натуральними. До речі, корисно і завиться – тоді буде піднесеним настрій. Нещодавно розпочата епопея з лікування та харчування триває…

22 жовтня

Стригтися сьогодні просто ідеально – волосся стануть куди гущі і ухоженней, так і енергії буде, хоч відбавляй. Фарбування аналогічно принесе успіх, причому, якщо вибрати темні відтінки, легко буде заслужити прихильність керівника. А ось з химзавивкой краще потерпіти, віддавши перевагу об’ємні пасма в зачісці.

23 жовтня

Сьогодні краще не стригтися – хіба що ваші волосся вкрай потребують збільшення густоти, а вчорашній день ви пропустили. Інакше не уникнути психічного дискомфорту. Фарбуватися теж не радять – загрожує конфліктами і втратою особи. Як і робити завивку. Взагалі, щоб захиститися від негативу рекомендується віддати перевагу головний убір або хустку.

24 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Для волосся стрижка сьогодні буде корисною. Чого не скажеш про психіку – шанс отримати разом із новою зачіскою депресію великий, як ніколи. Зате без ексцесів пройде завивка, як, втім, і будь-яка боротьба з сивиною, тонування і фарбування волосся.

Але, якщо збираєтеся на важливу зустріч, краще віддайте перевагу свій натуральний відтінок і природні барвники. Зачіску треба зробити високу, але не крикливу. Обов’язково приділіть час оздоровлення!

25 жовтня

Стрижка, фарбування, завивка – сьогодні все дозволено і все корисно. Зміна зачіски гарантує зростання привабливості і популярності, радикальне фарбування дозволить залучити енергію грошей та здоров’я. Важливо не пропустити цикл оздоровчих процедур. Зачіска повинна бути лаконічною і акуратною, але дуже особливою.

26 жовтня

Не здумайте сьогодні стригтися – скоротіть своє життя! Краще прополощіть волосся травами і зробіть легку маску з натуральних компонентів. Кардинально міняти колір не рекомендується, але трохи інший відтінок обов’язково допоможе зміцнити ваше положення в суспільстві. Щоб привернути максимум енергії віддавати перевагу варто невибагливі, прості зачіски.

27 жовтня

Стригтися і фарбуватися сьогодні не можна – загрожує втратою зв’язку з ангелом-хранителем, проблемами зі спілкуванням і грошима. Присвятіть день легкого догляду та відпочинку волосся.

28 жовтня

Дни для стрижки по лунному календарю на октябрь 2019 года

Сьогодні стрижки під забороною, зате, якщо пофарбуватися натуральними речовинами, можна залучити гроші. А ось будь-який хімічний вплив, як і завивку, краще відкласти до інших часів. Приділіть увагу відновлювальним процедурам, а в плані зачіски не соромтеся експериментувати – це допоможе стати справжнім генератором ідей!

29 жовтня

Якщо сьогодні пострижетеся, змініть стабільність у взаєминах з протилежною статтю на фінансову. Так що, вирішуйте самі – що для вас краще. Однак процедура буде корисною для нужденної в збільшенні густини та жорсткості шевелюри. Фарбуватися можна, але не хімічними барвниками, і тоді досягнете успіху в роботі. Зачіску ж краще віддавати перевагу просту.

30 жовтня

Заплановану на сьогодні стрижку краще відкласти, так як волосся будуть неслухняними і результат вас засмутить, до того ж плани можуть зірватися в будь-який момент. Завиватися також не можна. Фарбування ж можна вдаватися тільки до натурального, і тільки для збереження стабільності у всьому, так як все одно вона довго не протримається.

Краще не експериментувати з новою зачіскою, проголосувавши за простоту і зручність.

31 жовтня

Сьогодні стрижка корисна в творчому та енергетичному плані, але волосся будуть неслухняними, тому задоволення вона не принесе. Від химзавивки з цієї ж причини краще відмовитися, хоча зачіска рекомендується максимально об’ємна і пишна. Зате фарбування у світлі тони принесе успіх у справах. Однак і воно протримається досить недовго.

Відео

Смотрите также

Візитка, як інструмент підвищення продажів в 2019 році: застарів чи ні

Візитна картка – необхідний інструмент в руках будь-якого менеджера середньої ланки та топ-менеджера. Вони лунають …