Домой / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Буде 3 світова війна в 2018 році?

Буде 3 світова війна в 2018 році?

Сьогодні новинні випуски щодня віщають про жорстокі теракти, про військові дії, які розгорнулися на Близькому Сході і в сусідній Україні, про палкі суперечки між керівниками розвинутих держав. Подібне положення речей лякає і все частіше у світовому співтоваристві спливає питання: чи Буде 3 світова війна в 2018 році?

Мабуть, вже зараз можна спробувати вирішити цю дилему, звернувшись до прогнозів аналітиків і прогнозам найсильніших екстрасенсів і великих пророків. Щоправда, думки на цей рахунок неоднозначні, тому цілком покладатися на них не варто.

Досвідчені політологи впевнені, що механізм війни був запущений кілька років тому, коли відбулося повалення влади в Україні. Новий уряд не скупилося на різкі висловлювання, а їхні поплічники намагалися посіяти зерно ворожнечі між двома братніми народами.

Почалася повномасштабна інформаційна війна, яка розпалювала ненависть і презирство у серцях колишніх родичів, друзів і сусідів. На різних форумах, в соціальних мережах і новинних порталах відбувалися справжні “віртуальні” битви, де коментатори не скупилися на вираження і кожна із сторін надавала неспростовні факти винності противника.

Якщо навіть два братніх народи, які довго ділили між собою перемоги і поразки змогли прийти до серйозного конфлікту, то що вже говорити про інших країнах, готових “виплеснути” злість та агресію за першим покликом.

Будет ли 3 мировая война в 2018 году?

Деякі політичні оглядачі наполягають, що Третя світова війна почалася з того моменту, як США провела операцію “Буря в пустелі”, вирішивши повалити ніби недемократичного президента в Іраку. “Буря” принесла Америці контроль над усіма природними ресурсами країни.

Існує теорія, що Росія і Америка — це дві могутні держави, які можуть стати зачинщицами Третьої світової війни. Саме від них зараз виходить небезпека виникнення військового конфлікту, адже в тих місцях, де їх інтереси стикаються вже зараз відчувається напруга.

Є експерти, які доводять, що непорозуміння з Америкою виникає з-за укрепляющихся зв’язків між Китаєм і Росією. США розуміє, що здає позиції і всіляко намагається дискредитувати Росію в очах світового співтовариства.

Будет ли 3 мировая война в 2018 году?

У хід йдуть різні методи, роблять Російську Федерацію слабкіше:

  • зниження розцінок на нафту;
  • санкції Євросоюзу;
  • залучення Росії до гонки озброєнь;
  • заохочення масових протестів в РФ.

Таким чином, Америка намагається прийти до ситуації, яка розвалила СРСР в 1991 році.

Пророцтва про екстрасенсів Третьої світової війни

За всю історію людства багато провидці віщували початок Третьої світової війни. Деякі з них навіть стверджували, що це бій призведе до повного знищення нашої раси і появи нових, унікальних істот.

Нострадамус у свій час, побачив розвиток двох світових воєн, а щодо третьої він не давав ніяких однозначних відповідей. Хоча і не заперечував той факт, що масштабна битва можливо з вини антихриста, який буде відрізнятися жорстокістю і нелюдськістю.

Будет ли 3 мировая война в 2018 году?

У свою чергу передбачення Ванги, відомої болгарської ясновидиці, вказують, що Третя світова війна почнеться з невеликого держави в Азії і пошириться по всій планеті. Судячи з її коментарям це буде Сирія.

Причиною до повноцінних військових дій стане напад на чільних осіб чотирьох розвинених держав. Ванга заявила, що наслідки нової війни будуть жахливими.

Павло Глоба дає більш оптимістичні прогнози щодо Третьої світової війни. Він стверджує, що тільки своєчасне припинення військових дій в Ірані запобігає розвиток повномасштабної світової війни.

Буде війна в Російській Федерації?

Будет ли 3 мировая война в 2018 году?

Експерт і політичний аналітик В. Хагопиан впевнений, що вже зараз йде повноцінна підготовка до війни між Америкою і Росією. Свої припущення він опублікував на інтернет-порталі “GlobalReasers”. Хагопиан заявляє, що в цій битві Америка швидше за все, отримає підтримку від:

  • Австралії;
  • Країн НАТО;
  • Ізраїлю.

У той же час, Росія знайде союзників серед Китаю та Індії. Експерт стверджує, що Америка рухається до банкрутства і щоб повністю не збідніти, її уряд вирішить заволодіти багатствами Російської Федерації. Він підкреслив, що в результаті такого військового конфлікту деякі країни можуть повністю зникнути з лиця землі.

Будет ли 3 мировая война в 2018 году?

Схожі прогнози вибудував і колишній керівник НАТО А. Ширефф. Як доказ, він навіть випустив книгу, де детально описується хід битви. Військове протистояння почнеться з Прибалтики, яку Росія вирішить “прибрати до рук”.

Але таке положення речей викличе невдоволення серед мешканців, що НАТО надасть підтримку Прибалтиці і почнеться Третя світова війна. З одного боку, сюжет цієї книги здається казковим і легковажним, але якщо враховувати той факт, що історія написана відставним генералом, шанси на її реалізацію збільшуються.

Крім війни за межами держави, Росію очікують і внутрішні чвари. Напружена економічна ситуація буде провокувати невдоволення серед населення, почнуться масові мітинги, розбої. Тим не менше, такий стан триватиме недовго і вже до кінця 2018 року, стверджують експерти, держава почне своє поетапне відновлення і вибереться з кризової ями.

Відео-рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2018 рік Собаки”: http://god-2018s.com

data-ad-format=”rectangle”>

Смотрите также

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …