Домой / Бридкий Я 3 – мультфільм 2017 року

Бридкий Я 3 – мультфільм 2017 року

Влітку 2017 року весь світ стане свідком продовження знайомої історії — мультфільму «Гадкия Я 3». Виявляється, у головного героя «в запасі» залишилася своя власна протилежність. Яка одночасно рідна йому і немає, вийшла з того ж, що й він, але і самодостатня. Близнюк, коротше. Здається, це не може не заінтригувати.

Що було раніше

Фільмів про близнюках до цього часу виходило предостатньо. Але ось у всесвіті «Бридкого Я» це поки ще не було освітлено. Міньйони ж не в рахунок. Навіщо ж, питається, упускати такий привабливий шанс? До того ж, коли у твоєму арсеналі є комік Стів Карелл. Напевно, так і подумали продюсери.

Продюсувати продовження на цей раз взялися Крістофер Меледандри і Кріс Рено. Загалом, всі ті ж два Кріса, які подарували світу дві попередні частини. Також в їх компанії знаходяться і такі люди, як Джанет Хілі, Бретт Хоффман і Роберт Тейлор. Загалом, все добре знайомі якщо не з самим Грю, так з миньонами.

Гадкий Я

В оригінальній історії і послідував за нею продовження розповідь велася про те, як дуже поганий людина поступово перетворюється на доброго. Він намагається покінчити зі своїм минулим. Всіма силами. У буквальному сенсі. Але якби це було так легко, про це не зняли б фільм. Звичайно, зав’язати з пристрастю до витівок нелегко, тому Грю тому мучить і себе, і інших.

«Гидке Я» і «Гидке Я 2» були мегауспішними в прокаті. При відносно маленьких бюджетах у обох частин. Те ж саме можна сказати і про сольнику під назвою «Міньйон». Здається, що і «Гидке» тепер під силу зібрати мільярд доларів у прокаті. Сіквел лише наблизився до цього, але так і не переступив межу.

Що буде зараз

Глядачі люблять Грю, а тепер вони повинні полюбити і Дрю, його близнюка. Природно, без міньйонів історія не обійдеться.

У трейлері до мультфільму 2017 року «Гидке Я 3» представлені Грю і Дрю як у далекому минулому нерозлучні друзі. Втім, як тільки Він з’являється в житті Грю знову — при тому, що він чекає не дочекається свого улюбленого братика, — він не відразу приймає його. Тому що явно цього не очікував побачити. У того замість лисини знатна шевелюра, замість гореваний суцільні радості, замість бажаних захоплень практичне задоволення. Але ріднить їх обох безмежна тяга до пустощів.

Грю і Дрю разом з’являться перед глядачами, щоб захопити їх увагу своїми повальними захопленнями до порушення закону. Щоб показати, як вони люблять злодействовать. Але до чого це їх в підсумку призведе, здається, і так завідомо відомо.

Гадкий Я

Здається, що мультфільм не обійдеться і без висміювання штампів безлічі відомих фільмів про шпигунів. І це чітко простежується в трейлері. Але от гумор такий на перевірку виявляється в стилі «Поплічників». І у такого підходу, слід визнати, достатня кількість шанувальників.

Режисери і сценаристи

Режисерам Кайлу Балду, П’єру Коффану і Еріку Гуильону це, напевно, добре відомо. Вони разом готові показати своє бачення продовження знайомої історії, щоб задовольнити потреби вже сформованої бази шанувальників і залучити до нього абсолютно нову глядацьку аудиторію.

Кайл Балда — не вважайте його прізвище за те саме, що прямо зараз виникло у вашій голові — до цього знімав «Лоракса» і «Поплічників», а також ряд короткометражок.

П’єр Коффан у свою чергу раніше був відповідальний і за дві частини «Бридкого Я», і за «Поплічників».

А ось Ерік Гуильон дебютує в режисерському кріслі. Взагалі, він художник-постановник. Який, втім, добре знайомий зі всесвіту, де живуть міньйони. Він же створював світ, наприклад, «таємне життя домашніх тварин» і «Зверопоя».

Здається, якщо продюсери затвердили відразу трьох режисерів, то це означає, що вони дійсно сподіваються на те, що за підсумками зароблять більше мільярда доларів касових зборів. Але для цього їм потрібно ще дещо: захоплююча історія.

Гадкий Я

Сценаристи третьої частини «Бридкого Я» — такі люди: Кен Даурио і Сінко Підлогу. Ті самі, хто причетний до франшизі ще з самого її початку. Що саме по собі не може не радувати. І зайвий раз негласно заявляє, що мільярд виручки реальний.

Композитор і монтажер

Музику до «Гидке Я 3» взявся написати Эйтор Перейра. Композитор проекту — ще одна людина з розряду тих, хто знає про всесвіт міньйонів буквально все.

Монтажер Клер Доджсон з’єднає розрізнені частини готового матеріалу, виходячи з досвіду, набутого за роботою над такими проектами, як «Лоракс» і «Міньйон».

Акторський склад

Нарешті, актори. І актриси. Стів Карелл, він же голос Грю, озвучить і його брата Дрю. І в оригінальному трейлері можна не помітити той факт, що він впорався зі своєю роботою просто на ура.

Повернуться до третьої частини і герої Рассела Бренда і Стіва Куган. А ось Трей Паркер стане новачком на проекті.

Серед жіночого складу — Крістен Уіг і Міранда Cosgrove як старожили і Дженні Слейт як новенька.

Гадкий Я

У російському дубляжі все це, звичайно ж, пропаде. Враховуйте, будь ласка, на даний момент.

Ну і П’єр Коффан напевно не залишить нас без свого привабливого озвучування міньйонів.

Реліз мультфільму 2017 року «Гидке Я 3»

Дата виходу мультфільму «Гидке Я 3» встановлена на літо 2017 року. У світовий прокат він вийде за два тижні до російської прем’єри, встановленої на 29 червня, — 14 числа першого літнього місяця року.

Після третьої частини планується випуск продовження «Поплічників». Втім, той вийде лише в 2020, а до цього ще дуже багато чого може змінитися в планах студії Illumination. Уявіть тільки, що її назва вимовляють міньйони, як ваш настрій відразу покращиться.

І на завершення: мультфільм, швидше за все, вийде у форматі 3D. І тоді одягнений в чорне супергадкий суперпапа разом зі своїм біленьким і тяжіє до розкоші близнюком, заперечує цей факт, і жовто-синіми подільниками стануть ще ближче до глядача.

Трейлер до мультфільму «Гидке Я 3»:

Смотрите также

День театру в 2020 році: якого числа

У 2020 році День театру в Росії і в усьому світі відзначатимуть в один день, …