Домой / Подарунки 2017 / Бізнес подарунки на Новий 2017 рік

Бізнес подарунки на Новий 2017 рік

Все ближче і ближче бій курантів. Скоро довгоочікуване свято – Новий рік – сповістить про своєму наступі.

До настання свята важливо дотримати одну передсвяткову традицію – придбати подарунки для бізнес-партнерів на Новий 2017 рік. Вони бувають різними в залежності від того, кому призначені.

Існують окремі категорії презентів для партнерів по бізнесу:

 • подарунки для начальників;
 • подарунки бізнес-партнерам,
 • подарунки для бізнес-клієнтів.

Які ж презенти вибрати? При виборі подарунка теж є свої правила і етикет.

Подарунки на Новий рік для начальника – партнера по бізнесу

Пам’ятайте: він теж людина, і йому не чужі звичайні потреби. Варто вибрати в подарунок річ, корисну для офісу, або предмети, які розвивають інтелект і логіку.

Бізнес-подарунки для партнера-начальника на 2017 рік можуть бути наступними:

 • Книги-інтерактиви. Сучасні люди, особливо бізнесмени, намагаються постійно вдосконалювати знання і навички. Кажуть, книга – найкращий подарунок. Купіть босові книгу на будь-яку бізнес-тематику: як збільшити продажі або як ефективно заводити знайомства. Такий довідник завжди знадобиться діловій людині. На ринку з’явилися інтерактивні книги, їх можна не тільки читати, але і виконувати поміщені там завдання і записувати отриманий результат.
 • Персональна ручка. На перший погляд, здається, що цей подарунок досить простий. Але це не так. Сучасний ринок надає велику різноманітність таких виробів. Можна купити ручку навіть з дорогоцінних металів: золота, срібла. Варто подумати про придбання набору ексклюзивних ручок. При бажанні замовника на ручці можна вигравіювати ім’я майбутнього власника.
 • Гаманець, портмоне або клатч. У успішного бізнесмена завжди водиться прибуток. Її треба десь зберігати. І тут незамінною річчю стане гаманець або портмоне. При виборі таких речей треба обов’язково звернути увагу на те, з якої тканини вони зроблені. При бажанні на них наноситься ім’я володаря або інша цікава напис. Якщо начальник жіночої статі, варто доглянути, приміром, чарівного виду клатч. Жінці такий подарунок припаде до душі.
 • Ексклюзивний алкоголь. Цікаві дорогі напої з вишуканим смаком здивують і порадують цінителів таких речей. Пляшка хорошого вина або ексклюзивний коньяк справлять хороше враження і підійдуть для подарунка на Новий рік. Головне в такому подарунку – знати, вживає начальник спиртне. Інакше це буде виглядати як образа. Не забудьте і про упаковку для цього презенту – красиву і вишукану. Також можна купити пляшку будь-якого алкоголю з різними написами.
 • Аксесуари: годинник, браслети. Варто звернути увагу на цікавий аксесуар. Для начальника це можуть бути годинник, красиві, з дорогого металу. Для жінки краще підібрати ексклюзивна прикраса – намисто, а також жіночого варіанту годинник або браслет. Правда, ці речі суто індивідуальні, і до їх вибору важливо підходити акуратно або підібрати інший подарунок.

 • Подарунки на Новий рік для бізнес-партнерів

  Для бізнес-партнерів подарунки потрібно підбирати з розумом: презент повинен поєднувати в собі користь для людини і нагадування про компанії, з якою він співпрацював.

 • Ексклюзивний подарунок від компанії. Він дарується від імені фірми. Компанія займається виробництвом певного виду продуктів? Варто подарувати партнеру по бізнесу один з цих продуктів, знижку на його придбання або ж будь-який інший продукт з логотипом. Це можуть бути візитки, календарі, ручки. Приклад – гуртки. Краще подарувати кухоль з гравіюванням у вигляді назви компанії-дарувальника. Цей подарунок буде нагадувати бізнесменові про співпрацю.
 • Букет квітів. Теж хороший варіант. Бажано підібрати красиву композицію з дорогих видів квітів. У магазинах продаються різного виду букети з різних типів квітів: і екзотичних, і польових і садових. Треба також підготувати красиву обгортку для букета. Відмінний подарунок – кімнатні рослини. Однак оформити такий презент потрібно теж красивою упаковкою або перев’язати стрічкою. Квіти дарують як основний подарунок або додатковий до головного.
 • Годинник з гравіюванням або логотипом. Годинник партнеру по бізнесу припадуть як не можна до речі. Бізнесмени намагаються цінувати кожну хвилину, щоб встигнути на важливі ділові зустрічі і в інших справах. Такий подарунок допоможе контролювати свій час в будь-який момент. У магазинах продаються різні види наручних годин: із простого матеріалу, з дорогоцінного металу. Можна замовити гравіювання з ім’ям або логотипом компанії-дарувальника.
 • Подарунки бізнес-партнерам клієнтам на Новий рік

  При виборі подарунка для клієнта потрібно звернути увагу на те, постійний клієнт або рядовий. Постійних треба обдарувати краще за відданість компанії. Варіанти презентів:

 • Їстівний подарунок. Такий оригінальний презент виготовляється з будь-яких продуктів: з шоколаду, мармеладу та інших солодощів. Наприклад, фірма займається виготовленням запчастин. Вона може на Новий рік подарувати своїм оптовим або постійним клієнтам копію набору автозапчастин з шоколаду. Це буде оригінальний та креативний бізнес-подарунок.
 • Ексклюзивні подарунки. Блокнотики, ручки, календарі з логотипом фірми також підійде в якості подарунка клієнтам. Такий маленький подарунок буде приємним сюрпризом і гарним нагадуванням про партнерство з компанією на довгий час. Його добре дарувати рядовим клієнтам. Постійним партнерам бажано подарувати більш цінну річ. Наприклад, один із зразків товару в подарунок до основної покупки.
 • Повідомлення з привітанням. Деякі компанії відправляють на свята своїм партнерам і клієнтам вітальні листівки з інтернету або через мобільні повідомлення.
 • Кожна з цих категорій партнерів важлива для бізнесу, тому і подарунки для них повинні бути відповідними.

  Смотрите также

  Корпоративні подарунки на Новий 2017 рік

  Новий рік – чудове свято для сімейного кола і не тільки. Прийнято відзначати його і …