Домой / Новий рік 2017 / Безкоштовні розмальовки на Новий рік 2017 для дітей

Безкоштовні розмальовки на Новий рік 2017 для дітей

Скоро Новий рік, а це значить, прийшла пора почати до нього щільно готуватися. Здавалося б, напередодні новорічних свят саме це важливо скласти меню, вибрати наряд і купити подарунки. Так, можливо, для дорослої людини такі завдання виходять на перше місце. Але що ж робити тим, хто найбільше чекає цього прекрасного чарівного свята?

Діти з року в рік з особливим трепетом відносяться до Нового року, сприймає всі події, пов’язані з ним буквально. Вони намагаються задобрити Діда Мороза, щоб отримати самий шикарний подарунок. Для цього дітвора робить різні новорічні вироби, малює, вчить вірші і танці.

Новорічні розмальовки 2017 для дітей, напевно, стануть яскравою та оригінальною ідеєю, як сподобається не тільки дідусеві Морозу, але і всім родичам. У цій статті зібрані дивовижні тематичні розмальовки, здатні зайняти ваше чадо на довгий час, тим самим даючи вам можливість краще підготуватися до святкування новорічної ночі!

Сніжинки

Химерні форми сніжинок завжди зачаровували. В зимову пору особливо актуальні малюнки зі сніжинками різної форми. Візерунки на таких чарівних крижаних кристалах завжди неповторні і здається ніби зроблені самим чарівником. Повірте, вашій дитині обов’язково сподобається розмальовувати сніжинки, тим більше, їх завжди можна використовувати як прикрасу для дому: повісити на ялинку, наклеїти на вікно або стіни.

Сніговики

Хто в дитинстві не ліпив сніговика? Ця снігова фігура взимку варто, практично, в кожному дворі і є його головним охоронцем. Як правило, сніговик складається з трьох снігових комов різної величини. Поклавшись на свою фантазію можна доповнити фігуру відром замість капелюха, морквою замість носа, прутиками замість рук і іншими важливими деталями.

Ліпити взимку сніговика люблять всі діти. Але не менш захоплююче його розмальовувати. Нижче представлені кілька варіантів зимових фігур, які можна роздрукувати і віддати хлопцям. Що ще робити спокійними морозними вечорами? Звичайно ж, розмальовувати сніговиків!

Ялинки

У Новий рік 2017 без святкової ялинки нікуди. Вона є головною прикрасою квартири і гордо стоїть у вітальні, виблискуючи різнобарвною мішурою, ліхтариками та кульками. Примітно, що для новорічного дерева підійде не тільки ялинка, але і ялиця, сосна. Крім того, в сучасних будинках все частіше стали встановлювати штучні ялини, тим самим люди проявляють турботу про нашу природу й довкілля.

Новорічні ялинки не тільки приємно прикрашати, але і розмальовувати. У цьому розділі ви знайдете всілякі малюнки святкових дерев, які можна розмалювати. Також до них можна додати яскраві іграшки та гірлянди, щоб вийшла справжня різдвяна ялинка.

Дід Мороз і Снігуронька

Розмальовки з цими персонажами цікаві людям різного віку. Їх можна використовувати в якості новорічного декору у квартирі, для оформлення святкових стінгазет та листівок. Дід Мороз знайомий всім хлопцям. Цей добродушний дідок дарує подарунки і завжди готовий вислухати віршик чи пісеньку.

Його вірна супутниця, Снігуронька, також надзвичайно мила і, до того ж, неймовірно красива. Без цієї веселої пари не можна уявити жоден Новий рік, тому такі розмальовки завжди будуть актуальні. Традиційно костюм діда розфарбовують в червоні тони, а костюм Снігуроньки — блакитні. Малюнки можна роздруковувати для хлопчиків і дівчаток, тому що Діда Мороза і Снігуроньку люблять всі!

Різдво

Різдвяні розмальовки для хлопчиків і дівчаток користуються особливим попитом, особливо під час новорічних канікул. В цю пору дітлахи з великим ентузіазмом розмальовує ялинки, сніговики, зайців, коробки з подарунками, різдвяні свічки та інші атрибути свята.

Такі малюнки можна використовувати в якості подарунка чи вкласти в вітальну листівку. Всі картинки, представлені на нашому сайті розвивають в дітях любов до прекрасного, вчать шанувати традиції та виробляють посидючість.

Дісней

Розмальовки з героями мультфільмів студії Дісней — це прекрасний спосіб зайняти на кілька годин вашого дитини. Разом з ними вони можуть створити неповторні композиції, проявивши трішки фантазії і креативу. Зовсім не обов’язково розмальовувати героїв за шаблоном — дитина може сам вибрати кольори, які він застосує до того чи іншого малюнку.

Нижче ви знайдете масу чорно-білих картинок із зображенням улюблених персонажів Уолта Діснея. Зберігайте їх собі на комп’ютер, роздруковуйте та створюйте цілу галерею з розмальовок. Можна проводити навіть цілі виставки, показуючи творчість вашого малюка всім рідним і знайомим.

Розмальовки Дісней подобаються дітям різного віку, тому серед всіх картинок ви обов’язково знайдете ту, яку оцінять дітки.

Смотрите также

Безкоштовні рамки на Новий рік 2017 для Photoshop

Самий дивний, самий чарівний і самий довгоочікуване свято за всі 12 місяців — Новий рік. …