Домой / 2021 РІК БІЛОГО БИКА / Аплікації до Нового 2021 року своїми руками

Аплікації до Нового 2021 року своїми руками

Аплікації, зроблені своїми руками – кращий оригінальний подарунок до Нового року для друзів і родичів. До виготовлення листівок та сувенірів можна залучити дітей. Потрібно трохи фантазії і сюрприз близьким забезпечений.

Ідеї новорічних аплікацій

Тематика аплікацій на новий рік пов’язана з зимою, головними героями свята: ялинкою, Дідом Морозом та Снігуронькою. Діти разом з дорослими роблять прикраси, листівки із зображенням звіряток.

Пінгвін

Кумедний пінгвін стане прикрасою будь листівки. Знадобиться:

 • папір для роздруку трафарету;
 • кольоровий папір (біла, чорна, помаранчева);
 • фарби;
 • ножиці;
 • клей;
 • вата.

Картинку роздруковують, вирізають по контуру. Потім розфарбовують оперення пінгвіна чорним. Грудку потрібно залишити білою.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Лапки потрібно розфарбувати жовтим або помаранчевим. З вати сформувати маленькі кульки і акуратно наклеїти в області грудки пташки.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Залишається вирізати з кольорового паперу оранжевого кольору трикутний ніс, з чорного – два кружечки або овалу. Розмір їх може бути будь-яким, головне – дотримуватися пропорції вироби. Потім потрібно приклеїти підготовлений дзьоб і оченята. Забавна готова аплікація.

Дід Мороз

Дід Мороз з підручних засобів стане прикрасою ялинки чи займе почесне місце на стіні поруч з іншими виробами дитини.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Для творчої ідеї знадобиться:

 • одноразова тарілочка;
 • трикутний аркуш червоного паперу;
 • декоративні вічка;
 • фарби;
 • 2-3 десятки паперових смужок;
 • клей;
 • вата;
 • степлер.

Одноразову тарілку краще взяти картонну або пінополістиролу.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Верхню частину тарілочки обрізають. Внутрішню частину розфарбовують рожевим або бежевим – це особа Дідуся Мороза. До нижньої частини тарілки степлером прикріплюють 5-6 кілець з паперових смужок, на них буде кріпитися борода чарівника. Дитині доручають плетіння паперової гірлянди, на кожне колечко прикріплюють ще 3-5 кілець.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Тепер потрібно зробити ковпак. Верхівку трикутного кольорового аркуша згинають до основи, і, щоб він не розігнувся, скріплюють клеєм або степлером. Кінчик ковпака прикрашають кулькою з вати. Головний убір приклеюють по відрізаною стороні тарілки.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Тепер потрібно оформити особа: приклеюють вуса, ніс, вирізані з кольорового паперу і декоративні оченята. Залишаються останні штрихи: потрібно прикрасити бороду. Кілька кульок з вати прикріплюють до основи бороди так, щоб не було видно дужок степлера.

Бик з кольорового паперу

Символ 2021 року – білий металевий бик. Чому б не зробити саморобку із зображенням цієї тварини? Трафарет можна взяти будь і надати йому новорічний вигляд.

Наприклад, підійде така картинка бика.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

Досить вирізати зображення і прикрасити його новорічним ковпаком, сніжинками та іншими атрибутами нового року.

Якщо бути точними у своїх творіннях, краще вирізати мордочку бика з харчової фольги, тоді символ року дійсно буде «металевим». Очі, роги, ніс можна змайструвати з кольорового паперу.

Ялинка

По-справжньому пам’ятної аплікацією під новий рік 2021 стане ялинка, зроблена з «своїх рук». Необхідно взяти листи блакитного (білого) зеленого, коричневого картону або щільного паперу.

Аппликации к Новому 2021 году своими руками

До звороті матеріалу прикладіть ручку малюка з розведеними пальцями, обведіть її. В залежності від розмірів ялинки знадобиться від 3 до 50 таких малюнків. Виріжте креслення по контуру – це заготовки-гілки майбутньої ялинки.

Тепер потрібно переходити до складання майбутньої листівки:

 • На картон білого або блакитного кольору наклеюють прямокутний шматочок кольорового паперу – стовбур новорічного дерева.
 • Починають нижній ряд ялинових гілок: на верхньому краю стовбура в сторони наклеюють 6-15 заготовок.
 • Другий ряд потрібно почати з відступом на одну долоньку і закінчити теж з таким же відступом.
 • Третій і наступний ряд наклеюють за тим же принципом, поки не залишиться 1 ряд з однією долонькою.
 • До основи стовбура новорічного дерева приклеюють ажурну білу тканину вату або ватяні диски, що імітують сніг. Залишається прикрасити ялинку на свій розсуд: прикріплюють паперову зірку на верхівку, приклеюють декоративні елементи.

  Цікавіше буде виглядати виріб, якщо в її виготовленні будуть задіяні долоньки всіх членів родини: батька, матері, братів, сестер.

  Смотрите также

  Гороскоп на 2021 рік для Тигра

  Рік Бика обіцяє бути спокійним – на це вказує гороскоп на 2021 рік для Тигра. …