Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Прогнози Глоби на 2018 рік

Прогнози Глоби на 2018 рік

Передбачення – не рідкість в нашому житті. Більш того, різного роду прогнози займають досить значну її частину. Для більшості людей вкрай важливо знати, що їх чекає завтра, наступного тижня, або в наступному році.

Так вже влаштована людська натура. Нам властиво передбачати, думати наперед. Тому немає нічого дивного в тому, що, час від часу, ми звертаємося до великим провісникам. Слова пророків, астрологів та екстрасенсів, які здобули славу не тільки в своїй країні, але і далеко за її межами, надзвичайно цінні.

Серед величезного потоку інформації від самих різних ясновидців виділяються прогнози Павла Глоби. Що рік прийдешній нам готує? Яким буде 2018 рік Жовтої Собаки? Давайте дізнаємося.

Трохи про предсказателе

Павла Павловича Глобу можна сміливо назвати самим відомим «звіздарем», адже свої прогнози для тієї чи іншої країни Глоба становить, ґрунтуючись на положенні небесних світил. «Читати» зірки не так-то просто, такий талант не міг народитися в звичайному людині. І правда, Павло Глоба має вельми цікаві коріння.

Якщо вірити історичним джерелам, у предків Глоби «ходять» цілителі, екстрасенси і відуни. Сам же Павло Глоба народився в сім’ї художника і цілительки. Крім того, рідний дід Глоби по лінії матері був астрологом і лікарем. Бабка займалася зороастризмом.

Сьогоднішній успішний 63-річний астролог має за своїми плечима досить цікавий життєвий шлях. Глоба не завжди знав своє призначення, довго шукав своє місце під сонцем, поки, нарешті, не вирішив присвятити всього себе величною і загадкової науки – астрології.

Прогноз на 2018 рік для Росії

Предсказания Глобы на 2018 год

Передбачення на 2018 рік для Росії суперечливі. Легким наступаючий рік назвати точно не можна. Ні, все не так сумно – будуть і хороші часи, але не обійдеться і без труднощів. Позиція країни на світовій арені досягне певної стабілізації, а відбудеться це за рахунок зміцнення відносин між євразійськими державами.

За словами Павла Павловича, до кінця 2018 року, до складу Євразійського Союзу, крім, власне, Росії, увійдуть Гагаузія, Придністров’я і ще чотири дружні сторони. Економіка нашої держави зміцніє і встане з колін. В основному, зростання економіки буде обумовлений підвищенням цін на енергоресурси.

Зрештою, Росія зуміє досить зміцнити свої позиції, щоб стати гідним опонентом Північноатлантичного Альянсу.

Що Глоба пророкує для США в 2018 році?

Предсказания Глобы на 2018 год

Америку в 2018 році, слідуючи прогнозам Павла Глоби, не чекає нічого хорошого. Сполучені Штати повинні підготуватися до неприємних змін, які почнуть перетворюватися в життя, починаючи з наступного року. Серед труднощів, які зваляться на Америку, можна виділити втрату провідних позицій на світовій арені.

Процеси, що відбуваються зараз в США, призведуть до дестабілізації економіки, внаслідок чого по всій території цій частині світу хвилею пройдуть невдоволення, спалахи мітингів. Серед американського народу гостро відчуватися революційний настрій.

«Новий світ здригнеться від полнейшейго занепаду за всіма пунктами. «Велика депресія», як називають подібний стан справ в країні експерти, вже починає набирати обертів. Після відходу Барака Обами з поста президента США, серед пересічних американців почало зростати гнітюче почуття невдоволення політикою – внутрішньої і зовнішньої.

Предсказания Глобы на 2018 год

На думку Глоби, всі ці фактори приведуть до масових заворушень. Оскільки уряд Сполучених Штатів Америки всі сили держави кине на стабілізацію ситуації, США втратить свої лідерські позиції на світовій арені.

Прогнози Глоби для Європи на 2018 рік

Для європейських країн прийдешній рік також не стане самим приємним. Головним яблуком розбрату між державами Європейського Союзу послужать політичні розбіжності. Одна сторона ніколи не зможе примиритися з іншого.

Деякі країни схиляться до одного рішення, інші ж підуть в негласну опозицію. Існує великий ризик, вважає Павло Глоба, що внаслідок цих подій, Великобританія зовсім розірве всі відносини з ЄС, залишивши членство в цьому міжнародному об’єднанні.

Предсказания Глобы на 2018 год

Також пророкує великий астролог тотальний дефіцит бюджетів для Італії та Португалії, що призведе, в кінцевому підсумку, до вимушеною мірою – оголошення банкрутства цих двох держав. До кінця 2018 року перші ознаки розколу між країнами ЄС стануть занадто явними.

Однак це не всі труднощі, які очікують Європу в найближчому майбутньому: Глоба передбачив падіння курсу євро в 2018 році.

Що чекає Україну в 2018 році?

Передбачення для України не оптимістичні. Всі знають про досить затяжний конфлікт на сході України. Як наслідок, курс української валюти почне стрімко падати. Також Глоба говорить про іпотечну кризу, перед яким, очікувано, буде спостерігатися будівельний бум. Як наслідок, серед громадян країни прокотиться невдоволення, яке місяць від місяця буде лише зростати.

Демонстрації, мітинги та інші збори і збори – часте явище в Україні 2018 року. До весни напругу всередині країни може досягти свого апогею. За словами Павла Глоби, існує велика ймовірність нової революції, однак цього разу значний перевага буде на боці, ратує за відновлення зв’язків з Росією.

Предсказания Глобы на 2018 год

Області України, які проголосили себе Новоросією, згідно з прогнозом Глоби, приєднаються до кінця 2018 року до Євразійського Союзу. Але, швидше за все, як заявляє сам астролог, це станеться на початку 2019 року.

У всякому разі, Глоба вважає, що розколу України уникнути не вдасться. Частина українських земель увійде до складу Росії. Загострення пристрастей злегка вляжеться після створення нового політичного об’єднання – Східноєвропейського православного блоку. На думку Павла Глоби, блок увійдуть Україна, Росія та Білорусія.

Природні катаклізми в 2018 році

Матінка Земля міцно «образилася» на людство і віддасть нам належне. Протягом усього 2018 року в різних куточках світу будуть відбуватися дивні природні явища, абсолютно не типові для тієї чи іншої місцевості, пори року.

Предсказания Глобы на 2018 год

Великобританію, Італію і Балкани буквально заллє водою – в цих країнах будуть спостерігатися часті зливові дощі, внаслідок чого під товщею вируючої стихії сховаються великі міста. Зсуви та руйнування наздоженуть жителів Європи. У Росії влітку 2018 року зростає загроза широкомасштабних лісових пожеж.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

731eead6b2542ccfdddf59afada05f7c

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …