Головна / Календар / Перенесення святкових днів у 2017 році

Перенесення святкових днів у 2017 році

Інформація про перенесення святкових днів у 2017 році цікава працюючим і учням людям. Вона необхідна, щоб правильно спланувати час відпочинку. Дані відомості надає Міністерство праці РФ. Вони є офіційними і вимагають виконання.

Канікули взимку

Росіяни звикли довго святкувати зустріч Нового року, святкувати Різдво. У 2016 році січневі канікули тривали десять днів, в наступному планується дев’ять: з 31 грудня по 8 січня. Радує, що останній день в поточному році – субота — вихідний. Можна спокійно підготуватися до новорічної ночі без походу на роботу.

У 2017 році 1 січня – неділя, 7 січня – субота. Це одночасно святкові і вихідні, коли належить відпочивати. За традицією їх переносять на найближчі робочі будні. За Постановою уряду РФ перенесення святкових днів січня 2017 року зсувається на інший час. За 1 число громадяни зможуть відпочити 24 лютого, за 7 – 8 травня.

Свята лютого — березня

23 лютого, офіційний свято захисників Вітчизни, в 2017 році випадає на четвер. При п’ятиденному робочому тижні у п’ятницю працюють. А далі за нею йдуть 2 вихідних. Щоб не розривати святковий відпочинок, Міністерство праці позначило його вихідним за рахунок 1 січня. Виходить: з 23 по 26 лютого у росіян 4 дні вихідних. 22 лютого – скорочений робочий день. З’являється можливість добре відпочити, запланувати коротке розважальне подорож.

Міжнародний жіночий день, який за традицією громадяни РФ відзначають з розмахом, буде святкуватися тільки 1 день – 8 березня. Він випадає на середу, тому перенесення свят у 2017 році в березні не планується.

Травневі свята

Початок травня – час відпочинку і трудових звершень на дачах, заміських ділянках. Це період, коли народ готується і зазначає найбільший для країни свято Перемоги. У 2017 році першотравневі вихідні почнуться 29 квітня, в суботу. 2 травня – робочий вівторок. У п’ятницю — 28 квітня — працюють за скороченим розкладом.

9 травня – вівторок. За двома вихідними слід робочий понеділок 8 травня. Щоб не розривати це час відпочинку, згодилося святкове 7 січня.

У травні 2017 року народ буде відпочивати з 29 квітня по 1 травня, з 6 по 9 число включно.

12 червня

У червні В Росії відзначають національне свято, пов’язаний з утворенням держави Російська Федерація. Він припадає на 12 червня. У 2017 році це понеділок. Тому разом з двома попередніми йому вихідними виходить триденний період відпочинку.

Листопадові свята

4 листопада росія святкує День народної єдності. Свято присвячений об’єднанню різних національностей, що проживають на території Росії, і символізує об’єднання народів в одній державі на рівних умовах. Це день злагоди і примирення, дружби і мирного сусідства.

За традицією 4 листопада в містах і великих населених пунктах проходять марші і масові ходи з прапорами і транспарантами. Їх організовують громадські рухи та політичні партії. Щоб росіяни змогли взяти участь в урочистих заходах, ця дата оголошено святковим вихідним.

 

У 2017 році він випадає на неробочу суботу. Тому відпочинок переноситься на понеділок. У листопаді вийде 3 вихідних з 4.11 по 06.11.

У підсумку

Надаючи інформацію громадянам про перенесення вихідних днів у 2017 році, Міністерство Праці і Уряд РФ дає можливість працюючим людям правильно спланувати вільний час, приурочити поїздки та розважальні заходи до певного періоду відпочинку. З 365 днів 2017 року 119 будуть вихідними, включаючи 18 офіційних свят.

Це вас зацікавить

d4dfbb5cacef1610ac20c18ee0b406d8

Місячний посівний календар на 2017 рік

З давніх часів стародавні жителі планети Земля враховували вплив Місяця на тваринний світ. Дана закономірність …