Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Календар / Перенесення свят в 2018 році затверджений урядом Росії

Перенесення свят в 2018 році затверджений урядом Росії

Всі ми любимо святкові дати. Серед наших співвітчизників складно знайти людину, який би з повним байдужістю ставився до відпускних днів. У такий урочистий час всі зайняті громадяни отримують унікальний шанс розслабитися, забути про обридлих робочі будні і можуть приділити більше уваги своїм рідним.

Святкові дні — це завжди багато веселощів, приємних зустрічей і неодмінно гарний настрій. У цей період питання, пов’язані з професійною діяльністю йдуть, і залишається тільки відчуття легкості і безтурботності. Навіть найзатятіші трудоголіки не можуть встояти перед натиском такої безпечності, вони з головою занурюються в приємний світ відпочинку, для відновлення сил перед новими перемогами.

Основним регламентуючим документом, який встановлює терміни святкових днів та затверджує порядок їх настання, є виробничий календар РФ. Складається він щорічно профільним міністерством, та визначає, скільки днів в році зайнята частина нашого населення проведе вдома.

У цьому документі враховується всі особливості майбутнього періоду, такі як специфіка календарного року і додавання нових пам’ятних дат урядом. На кожному з етапів розробки календаря чиновники можуть своїм рішенням внести зміни, що обов’язково прописується у фінальному варіанті цього документа.

Перенос праздников в 2018 году утвержденный правительством России

Згідно з останньою постановою уряду про внесення змін у виробничий календар Російської Федерації, все трудяще населення нашої країни в 2018 році буде відпочивати майже третину року.

Це досить великий термін, якщо порівнювати з іншими країнами колишнього Союзу або західними державами. В дану кількість неробочих днів увійдуть не тільки звичні календарні вихідні (субота і неділя), але і різного роду свята, на які дуже багата життя нашого суспільства.

Як будуть розподілені неробочі дні

Всім відомо, що прийдешній 2018 рік не буде високосним і включить в себе рівно 365 календарних діб. Таким чином, розглядаючи виробничий календар, можна помітити, що із загальної кількості днів робочими залишаться всього 247, тоді як 118 стануть офіційними вихідними в Росії.

Перенос праздников в 2018 году утвержденный правительством России

У число неробочих днів увійдуть всі загальнодержавні свята, а також знакові дати, в які згідно із законодавством нашої країни, всі зайняті громадяни звільняються від трудових обов’язків.

Основні зміни у встановленні вихідних днів у 2018 році

Згідно з чинним законам Російської Федерації, в практиці надання вихідних днів на період святкових подій, передбачена можливість перенесення звільнення від роботи, якщо свято випадає на суботу або неділю.

Перенос праздников в 2018 году утвержденный правительством России

Слід зауважити, що далеко не у всіх країнах світу дотримуються даної стратегії, і Росія в загальній практиці побудови робочого графіка є скоріше винятком, ніж правилом. Наша держава належить до нечисленного клубу держав з високим відсотком вихідних днів.

Ще в березні 2017 року на офіційному порталі Міністерства праці в загальному доступі з’явилося постанову, що регламентує порядок перенесення святкових днів. Там чітко вказано, на які дати будуть призначені вихідні, якщо урочиста подія потрапить на суботу або неділю.

Так, наприклад, із-за того що зустріч нового року відбудеться в понеділок, профільними чиновниками було вирішено збільшити період новорічного відпустки, призначивши його початок ще на суботу 30 грудня. Завдяки такої рокіровки, все трудяще населення РФ отримає дуже довгі зимові канікули, які триватимуть більше тижня.

Перенос праздников в 2018 году утвержденный правительством России

На час короткочасного зимової відпустки випадає дві дати календарних вихідних, які згідно з офіційним порядком нарахування робочого часу, необхідно перенести на найближчі зручні числа. Це субота, 6 січня і неділю 7 січня. Їх за указом уряду розподілять на 9 березня і 2 травня відповідно.

Таким чином, виробничий календар буде сформований так, щоб дати населенню більше відпочинку під час відзначення державних свят. Це означає, що в 2018 році на весняні свята працюючі громадяни будуть «гуляти» по два дні замість одного.

У весняний період, коли настануть травневі свята, теж слід очікувати певних змін. Так, останню суботу квітня, нашим співвітчизникам доведеться вийти на роботу, тоді як понеділок того ж місяця стане неробочим.

Перенос праздников в 2018 году утвержденный правительством России

Точно який же принцип буде застосований і щодо іншого свята – Дня Росії. Тут також робочий час буде перенесено на офіційний вихідний, а вдень відпочинку стане наступна дата після святкової.

Аналізуючи календар на 2018 рік, можна зробити висновок, що уряд нашої країни спробувало розподілити вихідні таким чином, щоб кожна знакова торжество мало відразу кілька неробочих днів

Природно, в деяких випадках, таке задоволення не залишиться безкарним, і все-таки доведеться відпрацьовувати в інші дні. Тим не менш, відпочити ми все встигнемо, і на роботу час залишиться.

Відео

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

e910becccda191b7b9728718c55fa18d

Погода в Москві і всієї Росії в квітні 2018 року

Прогноз погоди квітні 2018 року цікавить багатьох жителів Росії. Одні поспішають зайнятися садом і городом, …