Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Передбачення Зараєва на 2018 рік

Передбачення Зараєва на 2018 рік

Найбільш точною наукою, завдяки якій людям вдається передбачити своє майбутнє, є астрологія. Головне завдання в цьому вченні полягає в безпомилковому тлумачення ознак, що подаються небесними світилами.

Астрологи зі всього світу намагаються побудувати правильний алгоритм розрахунків, дозволяють вибудовувати прогнози на майбутнє, але найбільше просунувся в цій області Олександр Зараєв.

Вірні прогнози Зараєва забезпечили йому популярність не тільки на території Російської Федерації, але і за її межами. До його пророцтв прислухаються чиновники, зірки та інші успішні особистості.

Астрологічні нотатки Олександра Зараєва містили в собі інформацію про розпад Радянського Союзу, про різку зміну влади в 1999 році і про прихід правителя, який втримається на вершині влади багато років поспіль. Кілька років тому астролог побачив, що в 2016 році міжнародні конфлікти загостряться до межі, Схід і Захід продовжать своє протистояння, а кризова хвиля накриє всю Європу і Росію.

Вміння інтерпретувати знаки, що подаються небесними тілами допомогло Зараеву дізнатися, що Дональд Трамп незабаром переможе на виборах в Америці. Як бачимо, його слова збулися з неймовірною точністю, тому передбачення Зараєва на 2018 рік хвилюють багатьох жителів нашої країни.

Всім хочеться дізнатися, чи завершиться найближчим часом фінансова нестабільність у державі, зміниться влада, а також відбудеться примирення з Україною. Давайте ж заглянемо в майбутнє разом з Олександром Зараевым і знайдемо відповіді на всі хвилюючі питання.

Прогнози майбутнього для Росії

Предсказания Зараева на 2018 год

Незважаючи на те, що багато політологів та економічні експерти впевнені, що країна ще не готова показати зростання добробуту, Олександр Зараєв наполягає на якнайшвидшій стабільності. Більшість астрологів солідарні з російським звіздарем і дотримуються думки, що ера прогресу настала ще в 2012 році, а повний розквіт держави намічений на 2024 рік.

Всі несприятливі процеси і внутрішні оновлення дозволять Росії вийти на абсолютно новий рівень економічного розвитку.

У теперішній же час росіянам необхідно бути готовими до різних державних програм, націлених на всі сфери їх життя. Напружені відносини з Заходом, конфлікти з українським урядом і ще багато інших неприємних моментів доведеться пережити людям перш, ніж прийде 2018 рік.

Предсказания Зараева на 2018 год

Зараєв впевнений, що кардинальних змін у долі держави не відбудеться до тих пір, поки не настануть вибори президента. Найбільше він побоюється масових виступів, протестів, мітингів з боку простих росіян, адже рівень їх добробуту в останні роки суттєво знизився і розлад всередині країни виразно впадає в очі.

Варто нагадати, що ще кілька років тому Зараєв побачив радикальні зміни в управлінському апараті. Догляд Путіна з президентського поста буде, вкрай необхідний і опозиція намагатиметься зробити все, щоб їх висуванець переміг на виборах.

Прогноз майбутнього для України

Предсказания Зараева на 2018 год

Прогнози для України на 2018 рік сприятливі. В країні, на думку Олександра Зараєва, в 2018 році може нарешті настати мир. Все залежить від дій уряду. Звіздар натякає, що в майбутньому році можлива зміна влади, яка допоможе врегулювати конфлікт на Донбасі і почне вести мирні переговори з Росією.

Україна вже втомилася від вічних розбіжностей між пануючими партіями, тому їй потрібен чоловік, здатний відразу припинити всі суперечки та спрямувати діяльність чиновників у мирне русло.

Прогноз майбутнього для всього світу

Предсказания Зараева на 2018 год

Виходячи з заяв астролога, 2018 рік стане переломним моментом у долі багатьох держав на планеті. Зараєв прогнозує їм подальший розвиток, розпочате в 2017 році.

Дякувати за таку позитивну динаміку необхідно Вогняного Півня — символ подарував потужний заряд енергії всім людям і націлив їх на досягнення намічених цілей. Розглядаючи міждержавні конфлікти варто пам’ятати, що войовничість вогняної стихії не можна приборкати в одну мить, тому по планеті продовжаться спалахи агресії і кризових явищ.

У теж час, хочеться зауважити, що вони поступово слабшатимуть і до кінця 2018 року, можливо, відбудеться масштабне примирення.

Предсказания Зараева на 2018 год

У 2018 році наша планета почне входити в нову сприятливу фазу. У першу чергу такі позитивні зміни позначаться на людях. Вони перестануть відчувати почуття небезпеки і налаштуються на реалізацію намічених цілей будь-якими доступними шляхами. Правда, не для всіх ця фаза виявиться вдалою: ще в 2015 році Олександр Зараєв попередив про руйнівних процесах, які розпочнуться в Євросоюзі і призведуть до краху.

Відзначимо, що до цих прогнозів на 2018 рік варто поставитися з усією увагою, адже вже зараз помітні прогалини в єдності країн Європейського союзу. Що стосується європейців, то вони стануть свідками повноцінного політичного і соціального протиборства. Саме це явище може вплинути на зміну конституційних положень, і привести до перегляду географічних кордонів.

Сполучені Штати Америки і їх новий президент візьмуться за проведення жорсткої політики по відношенню до мусульман. З-за цього конфлікт з Близький Сходом може загостритися до межі. Така поведінка не завадить американському президентові вивести свою країну в лідери на політичній арені, до того ж, європейські розбіжності будуть грати тільки на руку.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

731eead6b2542ccfdddf59afada05f7c

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, …