Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Передбачення / Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Передбачення Віри Ліон на 2018 рік

Багато езотерики чули про Віру Ліон – казахської ясновидиці, яка вміло інтерпретує знаки, послані понад, передбачення майбутнього. Крім пророцтв Віра допомагає невиліковним хворим позбутися недуги і спілкується зі світом мертвих, де дізнається всю правду про сучасному світі.

Казахська провісниця зробила вже чимало прогнозів про Росії і ближньому зарубіжжі, які збулися з неймовірною точністю. Кожен рік вона ділиться своїми міркування з громадськістю, щоб люди розуміли, чого їм чекати попереду. Передбачення Віри Ліон на 2018 рік не змусили себе довго чекати, і вже сьогодні кожен бажаючий зможе з ними ознайомитися.

Передбачення на 2018 року для всього світу виявилися вельми сумними. Згідно з баченням, на Землі продовжиться активне танення льодовиків, що призведе до серйозних наслідків. Вже в 2018 році на нашу планету можуть обрушитися шторми, урагани, сильні проливні дощі, повені й інші катаклізми.

Ліон зазначає, що крім руйнівних природних явищ весь світ буде охоплений невідомими науці хворобами і вірусами. Більшість країн перестануть підтримувати НАТО і Євросоюз, звідси можливі масові вбивства, терористичні акти і розгул злочинності.

Предсказания Веры Лион на 2018 год

Провидиця вказала про нашестя у великі міста тварин-вбивць, які стануть полювати на мирних жителів. Поки важко визначити приналежністю цих істот до якого-або певного виду. Клімат на планеті кардинально зміниться і туди, де була спека, прийдуть снігу і люті морози.

Через цих змін, багато жителів Європи будуть змушені покидати рідні міста і перебиратися в інші країни. Ті ж, хто залишиться, почне влаштовувати бешкети і грабежі в надії на виживання. Вищевказані природні катаклізми призведуть до того, що Великобританія буде частково затоплена, а її кліматичні умови стануть більш жорстокими.

Незавидне майбутнє побачила Віра Ліон для Німеччини – снігові бурани, землетруси та інші «сюрпризи» від природи, з якими уряд, на жаль, не зможе впоратися. Що ж стосується Італії, то тут буде відбуватися щось надзвичайне: прокинуться вулкани і повністю знищать Ватикан.

Предсказания Веры Лион на 2018 год

Це призведе до того, що католицька віра почне втрачати послідовників і через деякий час перестане існувати. Гадательница також розповіла, що Японські та Філіпінські острови в майбутньому зникнуть з лиця землі — їх повністю приховає вода.

Ясновидиця не виключає знайомства з інопланетної расою. Вона стверджує, що після того, як природне «обурення» закінчиться, люди почнуть шукати альтернативні способи видобування енергії і саме інопланетяни направлять їх пошуки в правильне русло.

Економіка в 2018 році суттєво постраждає в тих країнах, які до цього часу вважалися найбільш розвиненими. Криза буде нещадним і підступним: він підкрадеться несподівано і вдарить в хворі місця.

Таке положення викличе масштабну безробіття, а та в свою чергу, розбої, мародерство і загальний хаос. Режим самознищення запуститься в головах сучасних людей і ті матеріальні цінності, які були всім так дороги, просто забудуться.

Майбутнє Росії очима Віри Ліон

Предсказания Веры Лион на 2018 год

Загальна картина майбутнього РФ з прогнозів ясновидиці виглядає досить позитивно. Економічне становище в країні почне відновлюватися, мешканці стануть отримувати всі належні їм соціальні виплати, рівень загального добробуту злетить до небувалих висот.

Побачила Віра Ліон і відмінні відносини з Ізраїлем, здатні зробити Росію більш розвиненою і просунутої у всіх областях. Культурний підйом громадян, про яке твердять інші провісники, також був відзначений казахської ясновидиці. Вона впевнена, що росіяни багато чого переосмислити і зможуть розпочати новий життєвий шлях.

Про стосунки Росії з Україною

Предсказания Веры Лион на 2018 год

У 2018 році, як би сумно це не звучало, але військовий конфлікт між Росією і Україною не буде закінчений. Провидиця не обіцяє серйозних зіткнень, але питання щодо перемир’я не врегулюється.

Навпаки, деякі світові лідери постійно будуть провокувати обидві сторони, і розпалювати ще більшу ворожнечу між жителями держав. Є надія, що зміна влади в РФ призведе до втрати війни і тоді в сусідню країну нарешті прийде спокій.

Особливим пунктом хотілося б відзначити прихід Антихриста, про якого говорить Віра Ліон у своїх прогнозах. Вона стверджує, що він з’явиться саме в Росії, і до яких наслідків призведе це пришестя поки невідомо.

Трохи слів про саму Віру Ліон

Предсказания Веры Лион на 2018 год

Справжнє ім’я Віри Ліон – Віра Вісич. Вона народилася в 1962 році в місті Караганда. Ще будучи неповнолітньою Віра почала бачити майбутнє, яке їй повідомляли духи померлих людей або віщі сни.

У процесі розвитку дівчина значно поліпшила свої екстрасенсорні здібності: їй досить було тільки прикрити очі, щоб ознаки майбутнього постали як на долоні.

Але в ті роки Віра Ліон не усвідомлювала значущості свого незвичайного дару і через деякий час він ослаб. Лише до тридцяти років жінка зрозуміла, чим наділила її природа і за наполяганням екстрасенса вона дала вихід цієї сили в світ

Спочатку ясновидиця використовувала карти Таро щоб передбачати майбутнє, але вже через деякий час до неї повернувся дар передбачення. Завдяки занурення в транс під красиві тибетські співи, до жінки приходять картинки з майбутнього – такий собі фільм про події, які ще не відбулися.

Чи можна довіряти словам Віри Ліон?

Предсказания Веры Лион на 2018 год

Як заявила сама гадательница практично всі її висловлювання щодо майбутніх подій, збуваються. У 2012 році вона повідала, що мали абсолютну точність її пророкування про крах СРСР, про військові дії на Близькому Сході, а також про падіння Челябінського метеорита.

Однак, були в прогнозах і «промахи». Так, у 2014 році вона говорила, що Україну чекає сумне майбутнє, президентські вибори 25 травня зірвуться, а військові сили Новоросії переможуть національну армію країни. Але пройшло вже декілька років після її висловлювань, а передбачуваний сценарій так і не реалізувався.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

9c7a941814a51a3b7bf6e7b23416e921

Прогнози Глоби на 2018 рік

Передбачення – не рідкість в нашому житті. Більш того, різного роду прогнози займають досить значну …