Головна / Авто / Mitsubishi Pajero Sport 2016-2017 року

Mitsubishi Pajero Sport 2016-2017 року

Новий Mitsubishi Pajero Sport 2016-2017 року стане гідним продовженням відомої лінійки автомобілів від світового виробника. Презентація прототипу майбутнього авто відбулася влітку 2015 року на виставці в Бангкоку – і вже тоді модель привернула особливу увагу фахівців і потенційних покупців. Ряд інноваційних підходів, які успішно реалізовані в машині, забезпечують високий інтерес до автомобіля.

Окремо фахівці відзначають економічність автомобіля і його екологічність. Експлуатація авто не призводить до утворення великої кількості викидів за рахунок систем очищення і додаткових фільтрів.

Екстер’єр

Новий Mitsubishi Pajero Sport 2017 року, фото якого просочилися у вільний доступ в обмеженій кількості, має багато спільного з концепт-каром, який був представлений на нещодавній виставці в Чикаго.

Розробники стверджують, що застосування відомої концепції оформлення зовнішнього вигляду авто не випадково – цей дизайн як не можна краще підходить характеру новинки концерну.

При першому знайомстві з автомобілем в очі кидається унікальний і незвичайний дизайн кузова і окремих елементів. Кожен сегмент конструкції характеризується точністю і особливою витонченістю ліній. Запуск даної моделі в серійне виробництво формує зростаючий попит серед потенційних покупців.

Проектувальники створили нестандартне розташування бічних крил – візуально можна побачити букву «Х». Розробка дизайну авто стала прекрасним поєднанням агресивного характеру і спортивного способу. Багато професійні спеціалісти промислового дизайну підкреслюють, що такий підхід підкреслює безпеку використання машини.

Бічні двері в даній моделі будуть зроблені без центральної стійки, що зробить свій вплив на принцип їх відривання.

Інтер’єр Mitsubishi Pajero Sport 2017 року

Новий Паджеро спорт 2016-2017 характеризується сучасним салоном, в якому успішно втілені останні розробки та технології для забезпечення комфорту пасажирів.

З інформації, що просочилася інформації відомо, що планований автомобіль буде мати 4 місця. Сидіння водія і переднього пасажира виконані з урахуванням анатомічних характеристик і приймають форму тіла. Так розробникам вдалося досягти максимального комфорту.

В інтер’єрі автомобіля виробник застосує принципово нове рішення: панель з набором високотехнологічних функцій буде продовжена від приладової панелі, через всю центральну частину салону, аж до багажника. Тут буде міститися і оперативно оновлюватися вся необхідна водієві інформація.

Рульовий колесо позашляховика змінить форму кола на овал і стане більш наближеним до спортивного варіанту. У внутрішній частині керма розташовуються кнопки системи управління.

Технічні характеристики

Габарити Паджеро практично не зміниться, в порівняння з попередніми поколіннями. Довжина кузова складе 4900 міліметрів, ширина – 1875, а висота 1890. База коліс дорівнює 2780 мм

Кліренс позашляховика дорівнює 235 мм, що гарантує подолання невеликих перешкод в міському режимі і на бездоріжжі. У розпорядження водієві запропоновано об’ємний багажник від 663 до 1789 літрів, в залежності від числа складених сидінь.

 

Для Mitsubishi Pajero Sport 2017 характерний повний привід і повна незалежна пружинна підвіска. Такий підхід забезпечує машину достатньою потужністю для транспортування 3-ехтонного причепа.

Двигуни

Двигун нової моделі має кілька конфігурацій:

 • Робочий об’єм 3 літри. Бензин. 4 циліндра і і вихідна потужність-178 к. с. Витрата палива 12,2 літра на 100 км шляху.
 • Робочий об’єм 3,8 літра. Бензин. V6. Потужність агрегату становить 250 л. с. Працює машина тільки на АІ95 і витрачає його 13,5 літрів на 100 км.
 • Гібридні моделі двигунів. Новий підхід до розробки подібних агрегатів. Він являє собою 3-ехлитровый бензиновий двигун в комплексі з невеликим електромотором в 70 кВт. Батарея буде розміщуватися під підлогою багажника. Електрично сегмент отримує підзарядку від роботи двигуна при русі і при зарядці на стоянці. Завдяки такому підходу вдається знизити шкідливі викиди в навколишнє середовище. На ринку очікується присутність 4 модифікацій гібридної моделі. Передбачається, що вони будуть мати 8-миступенчатую автоматичну коробку передач.
 • Початок продажів в Росії і ціна

  Головним конкурентом на ринку виробники вважають Land Rover Defender. Вихід оновленого Міцубісі очікується навесні 2017 року. Приблизна вартість становить близько 3 млн. рублів. При цьому, на російський ринок авто буде поставлятися за зниженою вартістю – європейським покупцям модель обійдеться в суму від 52 до 75 тисяч доларів.

  #gallery-1 {
  margin: auto;
  }
  #gallery-1 .gallery-item {
  float: left;
  margin-top: 10px;
  text-align: center;
  width: 25%;
  }
  #gallery-1 img {
  border: 2px solid #cfcfcf;
  }
  #gallery-1 .gallery-caption {
  margin-left: 0;
  }
  /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */  Дивіться відео з новим Міцубісі:

  Це вас зацікавить

  73067a9b9382037db8c1f7c7a1d2b461

  УАЗ Патріот 2017 модельного року

  Ульяновський автозавод стрімко прогресує (зрозуміло, за мірками російського автопрому). Давши старт виробництва УАЗ-3162Т «Патріот» у …