Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Місячний календар стрижок волосся на січень 2018 року

Місячний календар стрижок волосся на січень 2018 року

Відомо величезна кількість факторів, які впливають на наш організм і здоров’я в цілому. Деякі з них ми бачимо і відчуваємо, а деякі — приховані від очей і людство витратило багато століть на те, щоб дізнатися про ці причини.

Вже давно доведено, що Місяць відповідає за формування і розвиток живих організмів на Землі. Якщо вже супутник нашої планети може впливати в подібних масштабах, не дивно, що людський організм також піддається енергетиці місячного світила.

Наприклад, місячний календар стрижок на січень 2018 року відкриває таємниці догляду за волоссям і допомагає визначити сприятливий час для різних косметичних процедур. Володіючи цими знаннями, ви зможете завжди виглядати карколомно, причому без зайвих зусиль.

Значимість місячного календаря стрижок виправдана і користується популярністю нарівні з посівним, садівничим, рибальським та календарем затемнень. Правда, до цього джерела найчастіше звертаються жінки, хоча і чоловіки, які стежать за своєю зовнішністю, не гребують заглянути в календар, щоб підібрати ідеальний час для стрижки.

Хотілося б зауважити, що в даному місячному календарі міститься інформація про сприятливі і несприятливі дні для проведення маніпуляцій з волоссям. Існують ідеальні періоди, коли стрижка позитивно позначитися не тільки на локонах, але і допоможе вирішити багато проблем. Що ж стосується «заборонених» днів, то тут тільки вам вирішувати, відчувати чи долю або ж все-таки почекати з походом до цирульника.

Сприятливі і несприятливі дні для стрижок

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

1 січня — 15 місячний день

Він не підходить для стрижки і будь-яких інших процедур з волоссям. У вас може виникнути почуття страху, а проблем додасться.

2 січня — 16 місячний день

16 місячний день, який абсолютно не підходить для стрижок. Разом з відрізаними волоссям у ваше життя можуть прийти недоброзичливці і неприємності.

3 січня — 17 місячний день

Не потрібно ризикувати своїм здоров’ям та благополуччям заради нової зачіски. У 17 місячний день краще відмовитися від візиту до перукаря.

4 січня — 18 місячний день

Поганий день для стрижки волосся. На 18 місячний день треба забути про салон краси, якщо не бажаєте зіткнутися з неприємностями, пов’язаними з крадіжкою або псуванням майна.

5 січня — 19 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

Вдалий час для зміни зовнішності, тому на 19 місячний день можна підбирати зачіску і сміливо прямувати в перукарню.

6 січня — 20 місячний день

Якщо не бажаєте привернути до себе матеріальні труднощі, відмовтеся від візиту до цирульника. На 20 місячний день краще залишитися вдома.

7 січня — 20, 21 місячний день

21 місячний день стане для вас прекрасним часом, коли ви зможете змінитися до невпізнання. Стрижка в цей день принесе вам масу задоволення.

8 січня — 21 місячний день

21 місячний день є сприятливим для стрижки та фарбування волосся. Нова модна зачіска неодмінно принесе успіх.

9 січня — 22 місячний день

В цілому, 22 місячний день є ідеальним для відвідування перукаря. Робіть зі своїми волоссям все, що захочете. Будь-яке рішення піде на благо.

10 січня — 23 місячний день

23 місячний день зробить ідеальною не тільки вашу зачіску, але і значно поліпшить стан шкіри на обличчі.

11 січня — 24 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

Вкрай невдалий період для маніпуляцій з волоссям. Зістригаючи локони, ви внесете у своє життя хаос, хвороби і грошові проблеми.

12 січня — 25 місячний день

25 місячний день не обіцяє нічого хорошого, якщо ви підете на стрижку. Бережіться, адже ви можете випустити з уваги щось важливе, що повністю переверне ваше життя.

13 січня — 26 місячний день

26 місячний день є прекрасним часом для створення нової зачіски. Доля буде до вас прихильною, і принесе багато радісних моментів після цієї процедури.

14 січня — 27 місячний день

На 27 місячний день стрижка може створити позитивну ауру біля вас, і будь-яке починання увінчаються успіхом. У ваше життя прийде біла смуга.

15 січня — 28 місячний день

Сьогодні можна робити з волоссям все, що заманеться. Будь-яка процедура кардинально змінить вашу зовнішність, а в житті, нарешті, з’явиться удача.

16 січня — 29 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

Не потрібно на 29 місячний день звертатися за допомогою до перукаря. Потерпіть і відкладіть візит в салон краси до кращих часів.

17 січня — 1, 2 місячний день

1-2 місячний день не потрібно присвячувати стрижки, фарбування та інших процедур, пов’язаних з волоссям. Не варто гнівити небесне світило, щоб не привернути до життя неприємності.

18 січня — 3 місячний день

3 місячний день не обіцяє нічого хорошого для тих, хто вирішив підстригтися. Присвятіть цей час іншим, не менш важливим справам, а візит до цирульника відкладіть.

19 січня — 4 місячний день

Не хочете, щоб у вашій долі з’явилися незрозумілі страхи і фобії? Утримайтеся від стрижки на 4 місячний день.

20 січня — 5 місячний день

Сьогодні, на 5 місячний день, чудовий момент, щоб зробити шикарну зачіску на голові. Зістригаючи волосся, ви отсечете вантаж проблем і неприємностей на довгий час.

21 січня — 6 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

На 6 місячний день варто уникати працівників перукарні. Не потрібно довіряти їм свої волосся, інакше депресія накриє вас з головою.

22 січня — 7 місячний день

Абсолютно невідповідний день для стрижки. Щоб уберегти себе від злісних ворогів і недоброзичливців, постарайтеся не піддавати свої волосся на 7 місячний день різним процедурам.

23 січня — 8 місячний день

8 місячний день подарує вам чудову можливість змінитися до невпізнання. Разом з тим, до вас прийде достаток і гарні друзі.

24 січня — 9 місячний день

Стрижка на 9 місячний день навряд чи принесе вам бажане задоволення. Вам можуть зіпсувати волосся, зробити їх ламкими, болісними і тьмяним.

25 січня — 10 місячний день

Бажаєте зробити стрижку або модне фарбування волосся? Тоді зачекайте 10 місячного дня, і сміливо прямуйте до перевіреного майстра. Маніпуляції з волоссям дозволять вам знайти щастя і спокій на довгий час.

26 січня — 11 місячний день

Лунный календарь стрижек волос на январь 2018 года

Ідеальний період для процедур з локонами. Будь-яка жінка, яка подстрижется сьогодні, стане справжньою красунею і забуде про ламкості волосся.

27 січня — 12 місячний день

Не потрібно на 12 місячний день звертатися до перукаря. Вкрай невдалий час і стрижка не принесе бажаних результатів.

28 січня — 13 місячний день

13 місячний день стане найкращим днем для зміни зовнішності. Після походу до перукаря ви відчуєте впевненість і власну чарівність.

29 січня — 14 місячний день

Хочете зловити удачу за хвіст? Підстрижіться на 14 місячний день і дізнаєтеся, що ця процедура може змінити все ваше життя в кращу сторону.

30 січня — 15 місячний день

Після стрижки на 15 місячний день, у вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, зокрема хвороби, пов’язані з тиском.

31 січня — 16 місячний день

Не варто сьогодні, на 16 місячний день, йти в салон краси. Стрижка виявиться невдалою, а неприємностей додасться.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

a8119b593f076954fe8bece49f91e668

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …