Головна / Ігри / Гра Pro Evolution Soccer ( 2017 р.)

Гра Pro Evolution Soccer ( 2017 р.)

Очікувана багато користувачів гра про футбол повинна з’явитися вже найближчим часом. «Pro Evolution Soccer 2017» чекають мільйони любителів ігор подібного жанру, щоб знову насолодитися чудовою командною грою, змагаючись з друзями. Вже 20 років поспіль іграшка радує геймерів своєю реалістичністю і масштабністю. Звичайно, франшиза за весь час існування мала і злети і падіння, але, тим не менш, популярність серед гравців до неї не згасла.

«Pro Evolution Soccer», або як її всі звикли називати «PES», є конкурентом «FIFA», і в останні роки остання починає відставати за кількістю шанувальників. Це сталося тому що в «PES» гравці помітили недоробки й недоліки, які заважали повноцінно зануритися в ігровий процес. Однак творці запевняють, що в 2017 році всі неточності будуть локалізовані і перед геймерами з’явиться абсолютно нова і захоплююча спортивна розробка.

Крім того, любителі віртуального футболу напевно зрадіють, дізнавшись, що компанія-розробник «Konami» збирається придбати ліцензію на «Євро-2016», яку спочатку хотіла «прибрати до рук» студія «Electronic Artc». Ця новина вже розлетілася по всьому геймерської спільноти, і тепер вихід «PES 2017» очікується ще з більшим ентузіазмом.

Дата виходу

Як правило, точну дату виходу вдається дізнатися за кілька місяців до релізу гри. Зараз творці намагаються не обнадіювати фанатів, тому поки відомо лише дати виходу демо-версії іграшки. Ця подія відбудеться 18 серпня 2017 року, а ближче до кінця року розробники обіцяють запустити повні версії на X-Box, PS4 і ПК. Про це на конференції повідомили представники компанії-розробника Роббі Рон і Андре Бронзони.

Про «Konami»

Японська студія спеціалізується не тільки на створенні комп’ютерних ігор, але і займається випуском платіжних карт, дитячих іграшок, торгових, ігрових і розважальних автоматів. У студії є кілька великих представництв на різних континентах. Крім того, у 2006 році почав продюсувати фільми, випущені на знаменитих франшизах. І вже в тому ж 2006-на екрани вийшла картина «Сайлент Хілл».

Серед найбільш успішних комп’ютерних ігор, випущених «Konami» можна відзначити:

  • серія ігор «Contra»
  • серія ігор «Pro Evolution Soccer»
  • «Gradius»
  • серія ігор «Siltnt Hill»

Зміни в грі

Повну картину нововведень поки розкрити не вдалося, але з інформації, наданої творцями, стало відомо, що в грі з’явиться певна строгість і драйв. Судді в «PES» будуть відрізнятися підвищеною професіоналізмом, тому зникнуть несправедливо призначені картки, штрафні або пенальті. Крім цього, воротарі зможуть ловити навіть найнебезпечніші подачі, наприклад, ті які летіли досить високо. Це збільшить шанси гравців на перемогу.

Також творці порадували своїх фанатів тим, що у майбутній розробці вони зможуть обмінюватися готовими файлами. Якщо раніше власникам PS4 доводилося самим проводити ліцензування команд, логотипів, форми та інше в незручному редакторі, то вже з виходом нової частини «PES» гравці зможуть передавати створену Бундес Ліги або Російську Прем’єр Лігу іншому користувачеві.

Оприлюднені перші скріншоти та подробиці

Студія «Konami»продовжує радувати шанувальників «Pro Evolution Soccer»і виклала перші скріншоти, за якими можна оцінити графіку і якість іграшки. Відзначимо, що гра створюється на базі движка Fox Engine. Розробники намагаються удосконалити геймплей по максимуму: вони ретельно продумують поведінка м’яча на полі, намагаються підняти рівень віртуального інтелекту у гравців, а також приділяють увагу графіку.

В процесі створення «Pro Evolution Soccer» фахівці ґрунтуються на багатьох технологіях, серед них найбільш значущими є:

  • Real Touch — всі гравці, що знаходяться на полі зможуть по-різному контролювати поведінку м’яча. Ця умова буде виконуватися, ґрунтуючись на таких факторах: стиль гри, розташування по відношенню до інших футболістам загальне розташування на полі. Крім того, щоб визначити хід матчу гравці повинні вміти реагувати на непередбачувані руху м’яча, а це, часом, буває дуже складно.
  • Precise Pass — вже в новій грі, розробники зібралися істотно поліпшити якість нападу і передачі м’яча. Вони переглянули основні фактори і змогли прийти до висновку, що у старих розробках, вони були не дороблені до кінця. Пас, який гравець виконав потрібного положення і правильний час, виявиться по-справжньому виграшним. Але не завжди можна добитися подібної технології, тому фахівці зібралися дещо змінити тактику гри і збільшити кількість шансів на ідеальну подачу.
  • Natural Player Movement — ця особливість здатна «вдихнути» у футболістів життя, зробити їх поведінка більш природним. Для цього авторам доведеться придумати сотні анімацій, завдяки яким вже з перших хвилин стане зрозуміло, як користувач володіє пультом і наскільки він хороший в грі в футбол. Крім цього студія «Konami» має намір особливу увагу приділити воротарям і їх поведінці на полі.

Також в проект обіцяють додати покращений контроль над командою, в тому числі оборону і атаку. Стратегічний інструментарій розширять, що дозволить вибудовувати точні схеми атак, змінювати індивідуальні особливості футболістів, їхню поведінку в різних ситуаціях, наприклад, під час подачі кутового.

Збираються удосконалити і поведінку віртуальних суперників. Вже зараз відомо, що всі вони будуть наділені адаптованим штучним інтелектом, який дозволить визначити стиль керуючого і розробити під нього певну стратегію гри.

Скріншоти Pro Evolution Soccer 2017

Відео

Це вас зацікавить

018c94f91bf2385f653965b0e2ac9a91

Кращі новинки комп’ютерних ігор 2017 року

“Що рік прийдешній нам готує? Ех, якщо б зазирнути вперед!..» Для кого-то майбутнє залишається загадкою, …