Головна / 2018 РІК ЖОВТОЇ СОБАКИ / Гороскоп / Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної

Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної

З настанням нового року всі ми чекаємо безліч позитивних змін. Дуже хочеться вірити, що переступивши цю тимчасову межу, усі негаразди залишаться у минулому, а попереду обов’язково буде тільки хороше. Але, що ж насправді несе нам прийдешній рік Жовтої Собаки? Про це ми запитаємо одного з найвидатніших астрологів сучасності – Василину Володіну.

Цей чоловік відомий своїми прогнозами не тільки на території Росії, але і в далекому зарубіжжі. Її астрологічні календарі дуже популярні серед населення. Щороку сотні тисяч людей, на основі наданих Василиною даних прогнозують власну долю.

Основні характеристики 2018 року

За твердженням більшості астрологів, 2018 рік прийдешній буде нести зміни у всі сфери життєдіяльності. Людям доведеться зіткнутися з невизначеністю, мінливістю, розчаруванням, потрібно швидко приймати безліч рішень.

Нововведення будуть виникати повсюдно в житті кожного і для того, щоб вони виявилися позитивними, потрібно буде докласти певні зусилля.

За твердженням Василини Володіної, головні перетворення виникнуть в професійному плані. Рік Жовтої Собаки стане найбільш оптимальним для реалізації запланованих змін.

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Якщо ви давно замислювалися про зміну профілю трудової діяльності або швидкій побудові кар’єри, то у 2018 самі зірки допоможуть вам у цьому. Головне прийняття таких нововведень, правильно розрахувати свої сили, адже занадто сміливі кроки можуть принести неприємні сюрпризи.

У плані фінансового благополуччя наступний рік буде дуже стабільним і за своїм підсумками принесе гарні результати. Можуть виникнути додаткові джерела доходів. Очікується зростання зарплат і загальної якості життя. Головним умова якісних змін стане особиста цілеспрямованість і працьовитість.

Особисті стосунки в такий період, в основному, будуть складатися позитивно. В колі сім’ї на перший план вийде любов, повага і взаєморозуміння. Значних потрясінь не очікується, хоча можуть виникати дрібні конфлікти, особливо в першому півріччі.

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

У відношенні з друзями та знайомими слід очікувати деякого охолодження через засилля зовнішніх турбот, але спільними зусиллями все це легко згладжується. Не виключені нові знайомства з подальшим розвитком відносин. Любовний гороскоп вказує, що захоплення, яке виникло в 2018 році, має всі шанси перерости в справжнє почуття на все життя.

Особливо вдалими в цей період, стануть важливі, доленосні рішення. Кожен такий крок, потрібно робити впевнено і гідно, не обглаживаясь на минулі невдачі. Зірки обов’язково підтримають таку безкомпромісність і подарують частинку необхідної удачі.

Гороскоп від Василини Володіної на 2018 по знаках Зодіаку

Овен

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

З настанням перших місяців нового роки, всім представникам цього знаку доведеться переступити межу зони комфорту і зайнятися вирішенням важливих завдань.

Позитивні результати від таких зусиль не змусять себе чекати, і вже до закінчення першого півріччя найактивніші Овни зможуть похвалитися безліччю досягнень.

Телець

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Тельці в наступному році стануть справжнім еталоном стресостійкості та стабільності. Всі майбутні негаразди вони перенесуть легко, на одному диханні» і навіть можливість частих потрясінь не змінить їх позитивний настрій.

Пробивний характер Тельців буде як ніколи корисний. Вольовий настрій дозволить пройти цей період без розчарувань і втрат.

Близнюки

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Близнюки з перших днів відчують в собі бажання до якісних змін. Їм доведеться докласти багато зусиль для досягнення своїх цілей. Але, не дивлячись на це, їм все-таки вдасться отримати бажане.

В особистому житті можливі зміни. У сімейних Близнюків відносини спалахнуть з новою силою.

Рак

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Гороскоп для Рака вказує, що в наступному році потрібно поводитися гранично обережно. Можуть виникати ситуації вкрай непередбачувані, до яких краще бути готовим заздалегідь.

Навчіться згладжувати гострі кути і не рватися в «бій» при першому натяку на конфлікт. Займіться краще зміцненням старих зв’язків, як трудових, так і дружніх.

Лев

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Для Львів 2018 рік стане періодом справжнього тріумфу. Завдяки своєму завзяттю і бажання підкорювати нові горизонти, вони з легкістю впораються з кругообігом прийдешніх подій.

Особливу увагу слід приділити кар’єрі, адже на даний час подарує багато хороших можливостей.

Діва

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Представникам даного знаку прийдешній рік готує масу приємних сюрпризів. Особливо багато нових вражень виникне в особистому житті.

Люди, що народилися під цим сузір’ям, отримають унікальний шанс знайти свою справжню любов.

У рік Собаки можна розраховувати на фінансове благополуччя.

Ваги

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Терезам у новому році доведеться розраховувати виключно на власні сили. Можуть виникнути деякі труднощі в спілкуванні з оточуючими.

Тим не менш, з допомогою своєї вродженої інтуїції та природного працьовитості люди, що відносяться до даного знаку, завжди будуть святкувати повну перемогу над обставинами.

Скорпіон

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Для Скорпіонів 2018 рік стане дещо парадоксальним періодом. З одного боку реалізацію всіх задуманих планів чекають великі труднощі, але з іншого, не дивлячись на такі проблеми, результати будуть досягатися дуже високі.

Таким чином, народженим під цим знаком людям, кращими помічниками в досягненні цілей стане наполегливість і оптимізм.

Стрілець

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Для Стрільців в 2018 році настане пора романтики і приємних емоцій. Очікується багато цікавих знайомств, які стануть хорошою підмогою для облаштування особистого життя.

Самотні представники цього знака мають високі шанси знайти свою другу половинку.

Козеріг

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Природне завзятість Козерогів у прийдешньому році, нарешті, принесе високі результати. Особливо яскраві перемоги очікуються в кар’єрі і фінансах.

Всі хто з перших днів перенаправить внутрішні ресурси на робочий процес, за підсумками року з лишком буде винагороджений.

Водолій

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

До Водоліям в 2018 році доля буде дуже прихильна. Абсолютно всі починання представників цього знака обов’язково досягнуть високих результатів.

Можливі деякі зміни в особистих відносинах, такі як поява нових захоплень або відновлення давно забутих.

Риби

Гороскоп на 2018 год от Василисы Володиной

Рибам, як не самим активним прихильникам важкої праці, доведеться дуже постаратися, щоб зберегти колишній життєвий темп.

Наступний рік подарує масу випробувань, на які необхідно буде швидко реагувати.

Тримати руку на пульсі подій — ось девіз року Собаки для Риб.

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту «2018 рік Собаки»: http://god-2018s.com

data-ad-format=»rectangle»>

Це вас зацікавить

a8119b593f076954fe8bece49f91e668

Скасування податку на рухоме майно з 2019 року в Росії буде не для всіх

З 1 січня 2019 року податок на рухоме майно для організацій скасовано. Підставою для цього …